Strona głównaOpinie o firmachEkogroszek Stabek - opinie, kod promocyjny, forum, cena

Ekogroszek Stabek – opinie, kod promocyjny, forum, cena

Stabek to firma, która sprzedaje ekogroszek. Sprzeje ekogroszek zarówno detalicznie (możliwość zamówienia przez Internet) oraz prowadzi sprzedaż hurtowo. Wiele osób zastanawia się jakie jest pochodzenie węgla. Jak wiemy – polacy to patrioci i chętniej korzystają z produktów, które zostały wyprodukowane  

W tym artykule dowiesz się:

  • Skąd pochodzi ekogroszek sprzedawany przez tę firmę 
  • Jakie ma opinie 
  • Co ludzie piszą na forum o ekogroszku Stabek
  • Jak jest cena
  • Czy mamy kod promocyjny 

Workowany ekogroszek cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza ten firmy Stabek. Pewnie zadajesz sobie pytanie czy to skutek tego, że firma aktywnie prowadzi działania marketingowe w Internecie czy może 

Ekogroszek Stabek opinie

Zacznijmy od negatywów, które możemy zobaczyć na Ceneo. Za dużo popiołu – tak zaczyna się jedna z opinii. Następna opinia od Pana Piotra dotyczy również dużej ilości popiołu. Patrząc na wszystkie opinie w Internecie to widzimy jeden problem, wszystkie negatywne opinie praktycznie dotyczą jednej rzeczy. Tą rzeczą jest zbyt duża ilość popiołu. 

Nie zapominajmy jednak, że w Internecie znajdziemy również wiele pozytywnych opinii na temat firmy Stabek. Ekogroszek od tej firmy ma pozytywy, które mówią o tym, że węgiel dojechał suchy. Często jest tak, że niektóre konkurencyjne firmy potrafią sprzedawać mokry węgiel. Jest to duży problem, gdy składujemy go w piwnicy. Dodatkowo zawsze takie węgiel więcej waży. Ekogroszek Stabek opinie ma ogólnie rzecz ujmując dobre. Ludzie chwalą szybką dostawę, co na pewno też ma znaczenie. 

Stabek – kod promocyjny

Aktualnie nie posiadamy żadnego kodu promocyjnego. Można jednak podczas zakupu zadzwonić lub skontaktować się za pomocą czatu z firmą. Jeśli czyta nas sam producent to zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie przekażemy kod promocyjny na wasze produkty do naszych użytkowników. 

Ekogroszek Stabek – pochodzenie

Jak wiemy na rynku polskim króluje ekogroszek z trzech źródeł. Z Polski, Ukrainy oraz Rosji. Mniejszy udział ma tutaj Kolumbijski ekogroszek. Polacy najchętniej kupują polski ekogroszek, lecz jego cena zazwyczaj jest nieco wyższa. Firma Stabek importuje węgiel z Rosji. Lecz proces sortowania, pakowania odbywa się w Polsce. 

Sprawdź też: opinie o czeskim ekogroszku.

Ekogroszek Stabek forum

Forum tak naprawdę poruszają te same sprawy co pod nagłówkiem opinie. Ludzie piszą, że ogólnie rzecz biorąc to ekogroszek od tej firmy jest okej, ale faktycznie duża ilość popiołu może być uciążliwa. Dodatkowo rozmowa o parametrach. Jak wiemy ekogroszek nie zawsze jest równy. Ważna jest granulacja, spiekalność, wilgotność oraz zawartość siarki. Granulacja ekogroszka Stabek oscyluje w granicach 10-25mm. Dodatkowo na stronie producenta przeczytamy, że spiekalność wynosi RI: 0-1. Wilgotność według firmy Stabek nie powinna przekraczać 15%, a zawartość siarki nie powinna być wyższa niż 0.4%. 

Ekogroszek Stabek cena

Dla prawdziwego polaka cena ma znaczenie. Nie lubimy przepłacać, zwłaszcza na takich rzeczach jak opał. Ekogroszek od firmy Stabek jest raczej tani, jeśli porównamy go z polskim ekogroszkiem. Za workowany ekogroszek zapłacimy 749 złotych za tonę. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze