Strona głównaOpinie o firmachStrefa Energii - opinie o firmie

Strefa Energii – opinie o firmie

Fotowoltaika w Polsce musi szykować się pełną parą. Prognozy na temat tego rynku nie pozostawiają złudzenia – najbliższe 5 lat na pewno będzie należeć właśnie do energii odnawialnej, w tym właśnie paneli słonecznych. Firma na rynku jest wiele, zdążyliśmy na łamach tagu fotowoltaika opisać już parę firm, więc możesz zajrzeć jeśli interesują Cię inne firmy tj. strefa energii. 

No właśnie – Strefa Energii, co to za podmiot i czy warto wydać pieniądze właśnie u nich? Na pewno nie jest to nowa firma na rynku, bo Strefa Energii to firma, która na rynku jest od ponad 7 lat. Firma przedstawia się w samych superlatywach – znajdziemy tak takie hasła jak uczciwość, jakość oraz zadowolenie. Czy tak faktycznie jest?

Niestety fotowoltaika w Polsce rozwinęłaby się o wiele szybciej, gdyby nie kilka dość głośnych afer z firmami, które montują panele. Wiele firm zostało okrzyknięty mianem “naciągaczy”.  Przeganiające się instalacje, częste awarie, ukryte koszty, to tylko wierzchołek góry lodowej. Trzeba uważać na to, aby nie wciągnąć się w kłopoty. 

Strefa Energii – opinie na temat tej firmy 

Opinie na temat tej firmy są dobre. Wiadomo, że znajdzie się zawsze parę rzeczy, które można poprawić. Pamiętajmy jednak, że w każdej firmie pracują ludzie i nie zawsze pracodawca ma pełen wgląd i pełną możliwość wpływania na niektóre rzeczy. Jeśli szukaj opinii

Większość opinii na temat firmy Stefa Energii to opinie ludzi, którzy wydali swoją recenzję zaraz po instalacji. Należy pamiętać, że instalacja i pierwsze dni pracy to jedno, ale dobra instalacja to instalacja na lata. Takich opinii jest mniej. Możemy jednak założyć, że ludzie po prostu zapominają po paru latach, aby wystawić opinie. Raczej nie znajdziemy tutaj negatywnych opinii, co nas cieszy. Jesteśmy dużymi zwolennikami energii odnawialnej i każdy dodatkowa firma na rynku.

Ale konkretniej, co mówią opinie o Strefa Energii? Profesjonalne doradztwo, szybka inwestycja, firma godna polecenia, super podejście do klienta – szczerze, brzmi jak dobry marketing szeptany. Naszym zadaniem jest jednak szukanie tej negatywnej strony. Mimo, że firma na rynku jest już ponad 7 lat i wykonała najpewniej setki inwestycji to nie znajdziemy tam opinii, która byłaby całkowicie negatywna. Wydaje się, że firma wie co robi. Aktualnie mają 4 oddziały – Rzeszów, Poznań, Warszawa oraz Katowice. 

Standardowo w ofercie firmy znajdziemy fotowoltaikę dla trzech segmentów. Pierwszym segmentem jest zwykły Kowalski, a więc fotowoltaika dla zwykłych domków jednorodzinnych. Drugim filarem firmy jest fotowoltaika wielkopowierzchniowa, tutaj firma targetuje na firmy. Trzecim segmentem jest fotowoltaika dla rolnika, tutaj korzyść się naprawdę spora. Rolnik może odliczyć nawet 25% wartości inwestycji w panele fotowoltaiczne. 

Państwo i Unia Europejska stara się zmniejsza ilość CO2, Polska płaci naprawdę duże kary i potężne pieniądze wpłacane są do Unii Europejskiej. Rozwiązaniem wydają się tutaj mocne inwestycje w OZE. Strefa Energii opinie ma dobre, więc być może zainwestować na tę firmę. Aczkolwiek zawsze zachęcamy do zapoznania się z innymi firmami, bo naprawdę na dzień dzisiejszy jest w czym wybierać. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

2 KOMENTARZE

Najpopularniejsze