Strona głównaOgródFAAC - opinie o napędach

FAAC – opinie o napędach

Firma FAAC działa na polskim rynku już ponad 50 lat. Zajmuje się automatyką do budynków mieszkalnych i przemysłowych. W swojej ofercie proponuje liczne rozwiązania dotyczące kontroli dostępu. Są to produkty automatyczne do drzwi, bram, garaży oraz systemów parkingowych. Wszystkie ich działania charakteryzują się innowacyjnością. Firma jest jednym z pionierów na naszym rynku, która posiada bardzo dużą rozpoznawalność oraz zaufanie klientów. Pozytywne opinie FAAC świadczą o ich profesjonalizmie. Napędy do bram firmy FAAC są godne polecenia i mają bardzo dobre opinie od użytkowników, którzy zdecydowali się na ich zakup. Opinie te wyróżniają firmę FAAC na tle konkurencji. 

Napęd elektromechaniczny FAAC 414 – opinie

Napęd FAAC 414 jest to napęd do bram dwuskrzydłowych. Przeznaczenie tego rodzaju automatyki jest czysto przydomowe, bardziej prywatne. Skrzydło bramy, do którego można zamontować napęd FAAC 414 może ważyć do 200 kg i mieć długość maksymalnie 3 m. Wyjątkiem jest zamek elektromechaniczny – wtedy długość skrzydła może wynosić do 4 m. FAAC 414 opinie ma bardzo dobre i cieszy się dużą popularnością. Jest to jeden z najbardziej popularnych i zarazem najbardziej ekonomicznych napędów firmy FAAC. Wiele osób wybiera napęd FAAC 414, ponieważ jego siłowniki można dopasować do każdego rodzaju słupków bramy. Osoby, które wybrały ten napęd wyrażają dobre opinie, zwracają uwagę na przystępną ceną, która idzie w parze z wysoką jakością i długą żywotnością sprzętu.

Napęd elektromechaniczny FAAC s418 – opinie

Napęd do bram FAAC s418 podobnie jak napęd FAAC 414 dedykowany jest do bram przydomowych, prowadzących na prywatne posesje. Napęd można umieścić na bramie o ciężarze do 200 kg i długości maksymalnie 2,3 m. Długość może być większa, do 2,7m, jeśli brama ma zamek elektromechaniczny. Użytkownicy w swoich opiniach o FAAC s418 mówią bardzo dobrze. Napęd FAAC s418 bardzo dobrze radzi sobie przy intensywnym użytkowaniu. Posiada blokadę otwarcia i zamknięcia, co wpływa na zapewnienie przez system FAAC s418 większego bezpieczeństwa. Posiada wysoki stopień estetyczny, co wyrażają także opinie o FAAC s418 osób, które zakupiły ten napęd.

Napęd elektromechaniczny z ramieniem przegubowym FAAC 391 – opinie

Firma FAAC oferuje także bardziej kompaktowe rozwiązania napędów. Jednym z takich przykładów jest napęd FAAC 391. Opinie pochlebne zyskał dzięki estetycznemu i prostemu wykonaniu. Można go zastosować w wielu przydomowych warunkach. Opinie klientów w bardzo dużym stopniu mówią także o jego dużej bezawaryjności i żywotności. Opinie FAAC 391 zwracają uwagę na wysoką odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi awaryjnemu w napędzie FAAC 391 możliwe jest ręczne obsługiwanie bramy.

Napęd elektromechaniczny FAAC 740 i FAAC 741 – opinie

Napęd FAAC 740 oraz napęd FAAC 741 przeznaczone są do większych, bo do długości 15 m, bram przesuwnych. Waga nie powinna jednak przekraczać 500 kg w przypadku modelu FAAC 740 i 900 kg w FAAC 741

Opinie na temat napędu FAAC 740 są bardzo pochlebne dla tego systemu. Użytkownicy chwalą w opiniach FAAC 740 za wbudowaną jednostkę sterującą, która ułatwia użytkowanie oraz za napęd samoblokujący, który zadziała w przypadku awarii i będzie można ręcznie obsługiwać bramę. FAAC 741 opinie ma także bardzo pochlebne. Użytkownicy w opiniach o FAAC 741 mówią o bardzo wysokiej jakości wykonania. Model FAAC 741 także posiada jednostkę sterującą i napęd samoblokujący. Użytkownicy w swoich opiniach na temat modeli FAAC 740 i FAAC 741 piszą o centrali sterującej, która daje duże możliwości w wyborze i w programowaniu parametrów pracy. Dodatkowo centrala sterująca w napędach FAAC 740 i FAAC 741 podnosi poziom bezpieczeństwa i użyteczności dzięki wielu udogodnieniom. Do jednych z głównych należą: częściowe otwarcie bramy, regulowane spowolnienie jej otwierania, sygnalizacja przeglądu.

Napęd elektromechaniczny FAAC d600 – opinie

Napęd FAAC d600 dedykowany jest do bram garażowych. FAAC d600 opinie, które posiada są pozytywne i mówią o dużej wszechstronności montażu. Napęd FAAC d600 może być stosowany zarówno do nowo zamontowanych bram garażowych jak i już istniejących. W opiniach użytkownicy podkreślają wysoką jakość wykonania oraz bardzo prosty system obsługi. Napęd FAAC d600 został wyposażony w elektroniczny monitoring prędkości, który zabezpiecza bramę garażową przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze