Strona głównaMebleIzikuchnie - opinie

Izikuchnie – opinie

Izi Kuchnie to firma z Gdańska produkująca meble kuchenne na wymiar i prężnie działająca w internecie. Po wysłaniu formularzu zgłoszeniowego Izikuchnie przygotowują projekt kuchni oraz oferują bezpłatną wycenę realizacji zamówienia. Izi Kuchnie działają na terenie całej Polski i tam też można spotkać ich realizację. Ich pole działania, jak sami piszą na swojej stronie internetowej to zatem niedrogie meble kuchenne wraz z darmowym projektem kuchni i wyceną. Na stronie internetowej firma Izi Kuchnie udostępnia potencjalnym klientom zdjęcia wykonanych wcześniej realizacji. Można dzięki temu podejrzeć jaką jakość projektowania i wykonania reprezentuje. 

Ponadto na stronie internetowej Izi Kuchnie znajduje się katalog oferowanych materiałów i ich kolorów, z których klient będzie mógł wybierać jeśli zdecyduje się na współpracę z Izi Kuchnie. Na stronie internetowej Izi Kuchnie znajduje się również zakładka zatytułowana „Porady”, w której znajdują się takie artykuły jak np. „Ergonomia w kuchni. Co i jak?” czy „10 najczęściej popełnianych błędów przy projektowaniu kuchni”. Oprócz tego firma Izi Kuchnie oferuje katalog online ze swoimi realizacjami. Jak natomiast wyglądają opinie o projektach i realizacjach firmy Izi Kuchnie?

izi kuchnie opinie
Opinie na Google bardzo dobre.

izi kuchnie opinie na forum i w internecie

Opinie na forum Izi Kuchnie znajdującym się na stronie internetowej firmy są w większości bardzo pozytywne. Klienci twierdzą, że powierzenie zaprojektowania i realizacji kuchni firmie Izi Kuchnie to był bardzo dobry wybór. W opiniach o izi kuchnie klienci podkreślają, że meble są dobre jakościowo i estetyczne przy niewygórowanej cenie. W opiniach o Izi Kuchnię można wyczytać, że klienci doceniają oferowane im doradztwo oraz obsługę, którą określają jako na obsługę wysokim poziomie. 

Zdarzają się jednak też takie opinie o Izi Kuchnie, w których klienci sugerują, że niestety dostarczane meble są niewystarczająco zabezpieczone co może skutkować ich uszkodzeniem i koniecznością czekania na wymianę elementu. W opiniach o Izikuchnie czytamy, że firma nie oferuje montażu mebli a jedynie ich projekt i wykonanie. Nabywcy zmuszeni są sami zająć się tą kwestią lub szukać osoby, która meble im zmontuje. Izi Kuchnie w niektórych przypadkach sugeruje osoby, do których można się zwrócić w takim przypadku. 

Izi kuchnie opinie
Na Facebooku również opinie są bardzo pozytywne.

W opiniach Izi Kuchnie wyczytamy również, że sklep nie oferuje oświetlenia i ta kwestia należy do klienta.

Opinie o Izi Kuchnie w internecie również są bardzo przychylne i schlebiające firmie oraz projektantom. Klienci uważają, że Izi Kuchnie to firma godna polecenia innym, w opiniach podkreślają, że zdarza im się polecać firmę bliskim osobom. Kuchnie Izi Kuchnie w opiniach określane są jako zaprojektowane z pomysłem i zgodnie z oczekiwaniami. Jakość mebli solidna i starannie wykonana. Klienci w opiniach o Izikuchnie doceniają bardzo dobry kontakt z projektantami, którzy doradzają, cierpliwie odpowiadają na zadawane pytania i nanoszą kolejne poprawki. W jednej z opinii, klientka Izi Kuchnie podkreśla, że projektant podszedł do tematu projektowania kuchni bardzo fachowo i konkretnie co zaowocowało maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni kuchni. W innych opiniach o Izikuchnie czytamy, że meble zostały wykonane bardzo solidnie i z dopracowaniem najmniejszych elementów. Do tego wszystko to odbyło się w ustalonym terminie. 

W innej opinii o Izikuchnie klient podkreśla, że firma oferuje duży wybór wzorów, kolorów i materiałów. Firma doceniana jest za profesjonalne i wyrozumiałe podejście do wymagających klientów, terminowość, fachowość i dokładność a także doskonałą współpracę. Firma Izi Kuchnie stara się utrzymywać ze swoimi klientami kontakt i to też jest przez nich doceniane. Również klienci potencjalni nie są pozbawieni możliwości by w łatwy sposób skontaktować się z Izi Kuchnie. Na stronie internetowej dostępne są numery telefonów a także adres e-mailowy. Oprócz tego Izi Kuchnie posiada konta w takich mediach społecznościowych jak Instagram czy Facebook co również wpływa na jej pozytywny odbiór przez klientów.

Sprawdź też:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze