Strona głównaNarzędziaOregon powersharp opinie

Oregon powersharp opinie

Wydajność w pracy jest bardzo ważna, więc każdy z nas patrzy jak tu zaoszczędzić, choćby parę minut dziennie. Niezależnie czy jesteśmy pilarzami, stolarzami czy po prostu chcemy naoszczyć swój łańcuch w pile spalinowej to ten artykuł jest dla Ciebie. 

Wchodząc na tę stronę już najpewniej wiesz czym jest oregon powersharp i szukasz opinii na temat tego urządzenia. Najpierw jednak wyjaśnijmy to osobom, które nie wiedzą. Oregon powersharp to narzędzie, które ma nam pomóc w ostrzeniu łańcucha. Czy skutecznie? O tym poniżej. Według producenta tego sprzętu, obsługa jest banalnie prosta. W pierwszej kolejności powinniśmy nałożyć po prostu narzędzie na końcówkę prowadnicy. Następnie włączamy pilarkę, a narzędzie opieramy na czymś stabilnym. Włączoną piłę na obrotach trzymamy przez kilka sekund. Proces ten ma nam pozwolić w bardzo szybki sposób naostrzyć piłę. 

Jak wiemy na ostrzenie piły czasami może nam zejść kilka dobrych minut. Narzędzie typu oregon powersharp brzmi naprawdę obiecująco. W zestawie dostaniemy również sam łańcuch, a to wszystko za lekko ponad 100 złotych. Cena wydaje się śmieszna, rozwiązanie banalne, gdzie jest kruczek? 

Oregon powersharp

Sprzęt był testowany na wielu piłach i łańcuchach, więc nie było problemu by odnaleźć opinie na temat tego sprzętu. Husqvarna, Stihl to najpopularniejsi producenci sprzętu do wyrębu drewna, więc opinie będą się opierać głównie na użyciu w tych przypadkach. 

To jest gadżet, jeśli ktoś używa swojej piły raz na miesiąc to taki gadżet ma faktycznie zastosowanie. Ja ostrzyłem tym swoją piłę stihl. Jestem ciekawy i chętnie poznam opinie innych na temat tego produktu + jak wygląda tutaj sprawa z mocą pilarki? Jest to produkt tylko dla pilarek o małej mocy? Ktoś testował na husqvarnie? 

Rozwiązanie moim zdaniem trochę dziwne i drogie. Wolę przejechać pilnikiem i mieć pewność. Z jednej strony kumpel to testował na husqvarnie i to faktycznie działa. Jedynym plusem jest to, że możesz naostrzyć swoją piłę w 5-10 sekund. Najlepiej kupić i przetestować na swojej pile. 

Kupiłem zestaw – ostrzałka + łańcuch. Powiem Wam, że byłem wątpliwy co do zakupu. Po 5 ostrzeżeniach mogę powiedzieć, że nadal łańcuch daje radę, a sama ostrzałka jest banalna w swojej obsłudze. Piła: husqvarna. 

Cena w zestawie to 100-200 złotych. Ostrzałka do łańcuchów powersharp wydaję się być naprawdę fajnym gadżetem. Naszym zdaniem powinieneś kupić i przekonać się sam. Odpowiednie użycie tego może zwiększyć wydajność Twojej pracy. Łańcuch powersharp wydaje się być również produktem o dobrej jakości. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze