Strona głównaNarzędziaStihl FS 120 - opinie o kosie spalinowej, forum

Stihl FS 120 – opinie o kosie spalinowej, forum

Twoja stara kosa spalinowa odmówiła posłuszeństwa i wydała swój ostatni oddech akurat w momencie, gdy zamierzałeś się zabrać za koszenie swojego ogrodu? Daj nam zgadnąć. Pewnie w popłochu przeczesujesz zasoby internetu, w poszukiwaniu informacji, gdzie mógłbyś ją naprawić, prawda? Niepotrzebnie! Może warto rozważyć zakup nowej? Na przykład modelu Stihl FS 120? Opinie, musisz nam uwierzyć, ma świetne. Jeśli jesteś ciekawy, jakie, to zapraszamy Cię do lektury. W niniejszym artykule omówiony zostanie szczegółowo ten model, więc jeśli gorączkowo, zastanawiasz się, co robić, mamy nadzieję, że jego treść, Ci pomoże. 

Stihl FS 120 opinie, co mówią klienci? 

Żeby jednak na obiecankach się nie skończyło, przechodzimy do konkretów. Co wiadomo, na temat modelu Stihl FS 120?  Opinie mogą dużo powiedzieć w tej kwestii. Czego zatem można się z nich dowiedzieć? Na pewno często pojawiającym się wątkiem jest, posiadany przez nią dwusuwowy silnik 2 – MIX, który pozwala na szybką i wydajną pracę przy jej użyciu. O czym jeszcze można dowiedzieć się, czytając te recenzje? Wielu jej użytkowników, poleca ją szczególnie do obróbki sadów, a także dla rolników. Kosiarka opisywana jest, jako wydajna i ergonomiczna. Wiele opinii mówi również o jej niezawodności, co jest mocno charakterystyczne dla produktów Stihl. Niskie zużycie paliwa – to również zaleta tego produktu, która często przewija się w licznych recenzjach, na temat tego produktu. 

Sithl fs 120 cena
Cena kosy oscyluje w okolicach 2000 zł.

Stihl FS 120 a forum 

Jeśli dalej czujesz się nieprzekonany co do modelu Stihl FS 120, forum może okazać się mocno pomocnym w rozwiązaniu tej wątpliwości miejsce. Istnieje ich bardzo wiele, gdzie poruszane są kwestie związane z kosami spalinowymi oraz kosiarkami. Co zatem mówi o Stihl FS 120 forum? Wśród wielu wątków tam istniejących, można przeczytać, że kosiarka spalinowa FS 120, charakteryzuje się dużą łatwością jej uruchamiania, a także niezwykle dużą mocą. Niektórzy na duży plus wyróżniają również fakt, że decydując się na jej zakup, zyskuje się całkiem niezłe jej wyposażenie. Należą do niego między innymi:

  • szelki
  • prosty wysięgnik
  • sztywny wał napędowy
  • przełącznik wielofunkcyjny
  • 1 punktowy system antywibracyjny
  • uchwyt oburęczny
  • wygodna regulacja uchwytu

Ponadto można dokupić do tego modelu pas piersiowy za kwotę 35 zł. Osoby, które zdecydowały się na zakup kosiarki spalinowej FS 120, w przeważającej części, wypowiadają się na jej temat pozytywnie. Niektórzy z nich, jako mankament wskazują dość wysoką cenę. Jednakże jest to jednorazowa inwestycja, która starczy na naprawdę spory czas.

Stihl FS 120 test, recenzja, daje radę? 

Jak sprawdzić wytrzymałość i niezawodność modelu Stihl FS 120? Test tej maszyny, to bardzo dobry pomysł. W internecie można znaleźć ich całkiem sporą ilość, więc nie musisz obawiać się, że po wydaniu prawie 3000 zł dopiero wtedy będziesz mógł przekonać się, jak działa model Stihl FS 120. Test pozwala zobaczyć, jak ta kosa spalinowa działa, w najróżniejszych warunkach pracy. 

Wśród dotychczas wykonanych testów, zwracana jest uwaga na fakt, że Stihl FS 120 doskonale radzi sobie nawet z tzw. beznadziejnymi przypadkami. Co to oznacza w praktyce? Jeśli Twój ogród już dawno nie widział na oczy kosy i kosiarki, to FS 120 na pewno poradzi sobie znakomicie z jego stanem. Wiele recenzji wskazuje również uwagę na kwestię, że konikiem przedsiębiorstwa Stihl są urządzenia ogrodowe. Lata praktyki oraz ta specjalizacja właśnie, sprawiają, że testy modelu FS 120 wypadają znakomicie. Największą robotę odgrywa jednak obecność wspomnianego wcześniej już, silnika dwusuwowego 2 – MIX. Jest on nowoczesny, a także ekonomiczny, pozwalając na wykonanie znacznie większej ilości prac w porównaniu do kosiarek dostępnych na rynku. 

Mamy nadzieję, że po lekturze tego artykułu panika ustąpiła. Jeśli jednak dalej wahasz się, bo jest to jednak, co by tu nie mówić, dość drogi sprzęt, to mimo wszystko mamy nadzieję, że niebawem znajdziesz rozwiązanie na swoje chwilowe problemy. My na pewno, trzymamy za to kciuki!

Zobacz też:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze