Hitze – opinie 2022

Kominki w salonach to przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania mające za zadanie ogrzanie całego budynku, dodatkowo kominek stanowi również ładny wystrój pomieszczenia. Wymienia się wiele rodzajów kominków m.in. żeliwne, stalowe, otwarte czy klasyczne wkłady kominkowe. Ten ostatni charakteryzuje to, że jest najpopularniejszy i wykazuje największą skuteczność grzewczą. Przy użyciu tej samej ilości drewna opałowego w kominku, który ma wkład, generuje się o wiele więcej ciepłą niż otwarty kominek.

W związku z tym warto zastanowić się nad takim rodzajem kominka, ponieważ dzięki swojej konstrukcji i wentylacji może ono ogrzewać nie tylko główne pomieszczenia, ale i również te sąsiadujące. Na rynku znajduje się wiele producentów takich kominków, jednak najczęściej pojawiają się pytania, którego producenta wybrać. W dalszej części wpisu weźmiemy pod lupę kominki Hitze Albero i dodatkowo sprawdzimy, jakie można znaleźć opinie w sieci o tym producencie

Kominki Hitze – jakie są opinie?

W takim razie czym są kominki Hitze, co to za firma i jakie można znaleźć opinie w sieci o niej? Przede wszystkim producent Hitze to marka, która specjalizuje się w produkcji proekologicznych wkładów do kominków oraz różnych pieców grzewczych. Przedsiębiorstwo Hitze prowadzi swoją działalność już od ponad dwudziestu lat i charakteryzuje się tym, że wykonuje wysokiej jakości urządzenia, które opala się drewnem. Biuro firmy i produkcja w całości znajdują się w Radomiu na ulicy Gdyńskiej 32. Dodatkowo Hitze posiada swoje punkty sprzedażowe, które są zlokalizowane w ponad trzydziestu krajach.

Kominki Hitze zyskały w dość szybkim czasie popularność i pozytywne opinie dzięki temu, że produkty te charakteryzują się wysoką jakość i stosunkowo niskimi cenami. Na oficjalnej stronie producenta znaleźć można informacje o tym, że z roku na rok przedsiębiorstwo to osiąga wzrost sprzedaży, które sięgają nawet 40%. Marka Hitze stanowi tak naprawdę odrębną linię biznesową, w 2015 roku miało miejsce oddzielenie produkcji od struktur firmy STALKO. Dzięki tej czynności Hitze miało szansę rozwinąć skrzydła i zaczęło dostarczać swoim klientom wysokiej jakości produkty z pożądanymi parametrami technicznymi. Dodatkowo firma ma własną stację laboratoryjne, w których stale są prowadzone testy i badania nad rozwijaniem oraz dodawaniem nowych rozwiązań do swoich kominków Albero, w ten sposób zyskuje pochlebne opinie w sieci.

Na stronie producenta znajdują się również informacje o dostępnej ofercie. Można w niej znaleźć wiele urządzeń i kominków m.in. Albero, dodatkowo wykonują oni niestandardowe zlecenia. To dzięki czemu firma zyskuje pozytywne opinie i taką popularność to wykonywanie wkładów kominkowych, które cechuje długoletnia żywotność i funkcjonalność. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że kominki Hitze są produkowane z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów. Dodatkowo większość z nich powstaje przy użyciu zaawansowanej technologii tj. urządzenia CNC czy prasy krawędziowe. Dodatkowo wszystkie kominki Hitze są spawane przy użyciu robotów spawalniczych, te z kolei wykonują spawy z niezwykle precyzyjną dokładnością.

Hitze Albero – opinie

Hitze Albero to jeden z najpopularniejszych wkładów kominkowych powietrznych tego przedsiębiorstwa, zyskuje on pozytywne opinie dzięki temu, że posiada on wiele ważnych certyfikatów. Przede wszystkim mowa tutaj o certyfikatach, które zostały wydane Państwowy Instytut Energetyki, który przede wszystkim potwierdza to, że wkład kominkowy jest wykonany z najlepszej jakości materiałów, jest bezpieczny w użytkowaniu oraz spełnia wszelkie parametry techniczne.

Wkłady kominkowe Hitze Albero jest wyposażone w dolot powietrza, z kolei on jest regulowany za pomocą elementu zwanego przepustnicą. Element ten umożliwia prawidłowe wyrównanie. Wkłady kominkowe są zbudowane z wkładu ceramicznego, ten element ma właściwości termoizolacyjne, jest przede wszystkim odporny na wysokie temperatury, które osiągają nawet do 1000 stopni Celsjusza. Oczywiście należy pamiętać o systematycznym usuwaniu smoły z wnętrz kominków.

Jakub Borowiec
Jakub Borowiec
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze