Strona głównaOpinie o firmachBASS Polska - opinie o firmie

BASS Polska – opinie o firmie

Rynek narzędzi w Polsce i w Europie jest naprawdę szeroki. Znajdziemy tam wiele ciekawych firm. Jedne korzystają z produkcji chińskiej i walczą o swoją pozycję niskimi cenami, a drudzy stawiają wszystkie swoje moce na jakość narzędzia. Dzisiaj aby przebić się i być rozpoznawalnym producentem narzędzi trzeba podejsć do tego z głowa, często łącząć własnie niską ceną z wysoką jakością. 

Wydaje się, że BASS Polska to firma, która podobną strategię wdrożyła już w roku 1995. Firma ma bardzo szeroki asortyment w swojej ofercie, bo znajdziemy tam zarówno imadła, klucze, jak i elektronarzędzi oraz nawet takie produkty jak lampy warsztatowe, nagrzewnice, opalarki. Wchodząc na stronę możemy zauważyć, że firma szczyci się tym, że otrzymała certyfikat rzetelnej firmy. Nie mniej jednak takie certyfikaty według nas nie są zbyt wiele warte. Prawdziwym certyfikatem są opinie od klientów, którzy na własną rękę przetestowali produkty. 

Bass Polska – jakie opinie ma ta firma? 

Ludzie w Polsce kochają polskie produkty. Nazywane jest to ekonomicznym patriotyzmem, lecz gdy narzędzia nie są dobrej jakości to internauci nie zostawiają na filmie suchej nitki. Internauci sporo piszą o firmię Bass Polska. W dużej mierze piszą o kluczach i szlifierce, która jest jednym z najpopularniejszych produktów. Sporo takich przedmiotów sprzedaje się na Allegro, choć dystrybutorów jest oczywiście o wiele więcej. Najpierw opinie o samej marce – BASS Polska to marka, która w 10 przypadkach ma 9 przypadków, gdzie opinia jest pozytywna. 

Klucze bass polska opinie ma dobre, ale jest ich bardzo dużo, więc znajdą się również negatywne. Klucz udarowy BASS Polska opinie ma świetne, przynajmniej w większości przypadków. Jeśli nie jesteś mechanikiem, a użytkujesz klucz udarowy sporadycznie to z całą pewnością będzie to dobry zakup. Opinie przez osoby, które używały klucz udarowy od BASS Polska w sposób okazjonalny możemy zobaczyć same pozytywne rzeczy. Jednak jeśli prowadzisz warsztat samochodowy to na pewno nie będzie sprzęt dla Ciebie. Agregat prądotwórczy bass polska opinie ma również podobne co klucze udarowe. Agregat prądotwórczy od BASS Polska szczyci się niską ceną, więc sporo osób kusi się na zakup tego sprzętu. 

Szlifierka stołowa bass polska opinie od majsterkowiczów są różne. W głównej mierze pozytywne, ale negatywy zazwyczaj zawierane są przez osoby, które nie kupiły sprzętu. Wiele opinii wystawianych jest na bazie samej ceny oraz informacji w Internecie. Niestety, aby móc wystawić opinie należy przetestować produkt na własną rękę, inaczej każdy bazuje na nierealnych i nieautentycznych opiniach. BASS Polska elektryczny klucz udarowy do kół 800nm to produkt, który wydaje się, że ma idealne opinie. Być może jest to najlepsze rozwiązanie, gdy weźmiemy pod lupę stosunek ceny do jakości. Firma jest na tyle znana, że nawet taki opryskiwacz spalinowy bass polska opinii w Internecie ma spro.

BASS Polska – sklepy, czyli gdzie kupić produkty tej marki? 

Dystrybutorów jest naprawdę wielu. Produkty tej firmy możemy kupić bez większego problemu w sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Jeśli weźmiemy na tapetę takie miasto jak Warszawa to możemy udać się do takich sklepów jak między innymi STRONG TOOLS czy AC MILA. Pełną listę dystrybutorów znajdziemy na stronie producenta. Dla osób lubiących wygodę i pewność, możemy polecić Allegro. Także z dostępem do tej marki nie jest ciężko. 

BASS Polska – serwis, gdzie znajdziemy części zamienne? 

Serwis, części zamienne to bardzo ważne czynniki, które mogą zadecydować o zakupie. Nikt nie chce przeszukiwać całego internetu, aby sprawdzić czy może kupić jedną część zamienną. To samo jest z serwisem, lubimy mieć wszystko pod samym nosem. Najlepiej jakby z serwisu można było skorzystać w sposób Internetowy (wysyłka sprzętu) oraz stacjonarnie (przyniesienie sprzętu do punktu). Wszystkie produkty, bez wyjątku posiadają roczną gwarancję. Możemy wysłać sprzęt bezpośrednio do producenta w tym czasie i otrzymamy darmową naprawę lub wymianę sprzętu na nowy. Wydaje się, że marka ta serwis ma na dobrym poziomie. Mimo sporej ilości negatywnych opinii stara się walczyć z tym i wdrażać nowe produkty, dbając przy tym o serwis i obsługę klienta.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

2 KOMENTARZE

  1. Dzien dobry. Nie kupujcie niczego w firmir Bass Polska po zakupiw maja Was w dup…. w zeszłym roku kupiłem power bank BP-5959 pierwszą reklamację zgłosiłem do serwisu 30,04 2021r a drugą 20,112021r i żadnej odpowiedzi. Dodzwonić się do nich to prędzej wygracie w Lottto a jak już się dodzwoniłem to miałem mieć telefon zwrotny od pracownika działu serwisu i do tej pory nikt nie dzwonił. Kupuję od wielu lat różne rzeczy
    w internecie ale takiego olewania klienta nie stosuje żadna firma tylko Bass Polska.
    R.P.

  2. Nie polecam sprzętu z tej firmy. Zakupiłem w BASS POLSKA odkurzacz warsztatowy BP-4222. Odkurzacz nie ma mocy, na długiej róże nawet nie jest wstanie pyłku wciągnąć z posacki. Po przekazaniu go na serwis nic nie zrobili, dodatkowo stwierdzili, że za 80 zl mogą przedmuchać filtr w odkurzaczu. Odradzam.

Najpopularniejsze