Strona głównaZakupPraktyczny prezent dla kierowcy tira

Praktyczny prezent dla kierowcy tira

Chcesz sprawić praktyczny prezent dla kierowcy tira, ale nie masz żadnego pomysłu? Dobrze trafiłeś! Podsuniemy Ci wiele ciekawych propozycji, dzięki którym zadowolisz kierowcę tira. Bycie kierowcą to trudny zawód, wymagający ciągłego skupienia. Wiąże się także z ogromną odpowiedzialnością, często też z długotrwałą samotnością i życiem w niskim komforcie. Jak swoim prezentem nieco polepszyć życie kierowcy? Poniżej znajdziesz wiele pomysłów na praktyczny prezent dla kierowcy tira, poznasz wiele gadżetów, o których możliwe, że nie miałeś pojęcia.

Gadżety dla kierowcy tira

Jednym z ciekawszych pomysłów na prezent będzie niepowtarzalny gadżet dla kierowcy tira, jakim jest Stopsleep – pierścionek pobudzający. Niestety zawód ten wiąże się z dużym przemęczeniem. Niektórzy kierowcy cierpią także na bezdech senny. Stopsleep składa się z nadajnika USB i pierścionka z czujnikami, które odbierają impulsy skórne, mówiące o tym, jaka jest aktywność mózgu. Kiedy organizm jest zmęczony, pierścionek zaczyna wibrować i wydawać dźwięki, tym samym informując kierowcę, że powinien zrobić sobie przerwę. Jest to bardzo przydatna rzecz dla kierowcy tira.

Jaki prezent dla kierowcy tira? Częstym problemem, z jakim spotykają się zawodowi kierowcy, jest znalezienie odpowiedniego miejsca parkingowego. Dochodzi do sytuacji, kiedy tachograf informuje, że powinno zatrzymać się ciężarówkę, a na pobliskich parkingach niestety jest brak wolnych miejsc. Może temu zaradzić gadżet do tira – TransParking. Jest to aplikacja, która informuje o parkingach znajdujących się na trasie, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Aplikacja powiadamia o udogodnieniach, jak restauracja, prysznic, a także o tym, że parking posiada ochronę, czy jest monitorowany. Zaletą tej aplikacji jest fakt, że jest ona na bieżąco monitorowana, dlatego też rzadko dochodzi do sytuacji, w których aplikacja wprowadza kierowcę w błąd. Taki gadżet do tira to bardzo przydatna rzecz dla kierowcy.

Jaki prezent dla kierowcy tira?

Jaki prezent dla kierowcy tira będzie najlepszy? Niemalże każdy kierowca wspomaga swoją koncentrację kawą, dlatego też praktycznym prezentem dla kierowcy tira będzie podręczny ekspres, dzięki któremu można zrobić włoską kawę w zaledwie 2 minuty. Istnieją dwie wersje tego ekspresu – można wybrać wersję manualną lub elektryczną. Świetnym prezentem dla kierowcy ciężarówki może okazać się także gadżet do tira, który zapobiega uciskaniu pasów. Zachowuje ona nadal takie samo napięcie pasów, nie zmniejsza bezpieczeństwa w trakcie jazdy, natomiast zapewnia wysoki komfort podczas długodystansowych tras. 

Jaki prezent dla kierowcy tira? Poprzednie propozycje nie przypadły Ci do gustu? Spokojnie, mamy jeszcze kilka propozycji na gadżety dla kierowcy tira. W tym przypadku warto zakupić zestawy śrubokrętów i wkrętaków, które pomogą przy wykonywaniu pomniejszych napraw. Bywa tak, że kierowcy spędzają czasem tygodnie w trasie, przychodzi weekend, jest gorąco i jedyne, o czym marzą to napić się schłodzonego piwa lub drinka. Kolejnego dnia muszą wyruszyć w trasę. Jednak, aby mieć pewność, że jest się trzeźwym, dobrze jest to dokładnie sprawdzić. Przydatnym gadżetem dla kierowcy tira może okazać się alkomat, którego podłącza się do telefonu jak słuchawki i połączyć go z aplikacją mobilną.

Kolejną przydatną rzeczą dla kierowcy tira może okazać się wyświetlacz multimediów i nawigacja przyszłości. Wyświetlacz jest transparentny, dlatego też nie odwraca uwagi kierowcy w czasie jazdy. Można go połączyć ze swoim telefonem i wykonywać połączenia, lub korzystać z przeróżnych aplikacji potrzebnych w trasie.

Kierowca skarży się na masę kabli w kabinie? Możesz zrobić mu praktyczny prezent dla kierowcy tira, dzięki któremu kable odejdą w zapomnienie. Jest to ładowarka indukcyjna, która działa bezprzewodowo. Jej zaletą jest niezwykle szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń opartych o technologię QI. Telefon przykłada się jedynie do tarczy i telefon automatycznie zaczyna się ładować. Dzięki stabilnym uchwytom, nie należy mieć obaw,

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze