Strona głównaZakupHaier - opinie o produktach. Pralka, lodówka, zamrażarka, klimatyzacja

Haier – opinie o produktach. Pralka, lodówka, zamrażarka, klimatyzacja

W trakcie poszukiwania lodówki i zamrażarki najczęściej podczas zakupu zwracamy uwagę na takie czynniki, jak to jaką ma pojemność, wielkość i różne dodatkowe funkcje. W tym przypadku najczęściej nie zwracamy uwagi na producenta takich urządzeń, i to jest błąd. Na rynku znajduje się olbrzymia ilość takiego sprzętu AGD, które wyróżniają się innowacyjnością oraz dodatkowymi funkcjami. Jednym z takich producentów jest firma Haier, która coraz częściej pojawia się w polskich domach. W dalszej części wpisu sprawdzimy co to za firma, jaki ma cennik, jakie można znaleźć opinie w sieci nt. pralki HW60-12829, lodówki 70cm A3FE742CMJ, klimatyzacji i zamrażarki.

Haier – co to za firma?

W takim razie co to za firma? Producent Haier to chińskie przedsiębiorstwo, które ma swoją siedzibę w Chinach, w prowincji Szantung. Haier prowadzi swoją działalność od prawie czterdziestu lat. Mimo, że w Europie marka nie jest aż tak popularna i znana, to na rynku globalnym urządzeń RTV i AGD przedsiębiorstwo ma ponad 12 procent udziałów. Poza lodówkami, zamrażarkami i klimatyzacją Haier zajmuje się również produkcją telewizorów, tabletów, pralko suszarek, kuchenek mikrofalowych, agregatów prądotwórczych, płyt indukcyjnych, kuchenek gazowych itd. oczywiście portfolio firmy jest zdecydowanie większe. To, co charakteryzuje tego producenta to jego dbałość o szczegóły i wykorzystywanie w trakcie procesu produkcji zaawansowanej technologii, w ten sposób pojawiają się pozytywne opinie w sieci. Ciekawostką odnośnie lodówki 70cm A3FE742CMJ Haier jest to, że są to lodówki tzw. side-by-side, czyli w skrócie są to lodówki dwudrzwiowe o niestandardowej pojemności. W sieci znaleźć można informacje o tym, że została przeprowadzona ankieta badawcza, w której zadawano uczestnikom pytanie o to co za firma Haier. W rezultacie ponad 13% uczestników kojarzyła producenta z urządzeniami AGD i RTV. To świadczy o tym, jak duże udziały wypracowała firma, jakie opinie zyskuje.

Haier producent – opinie o produktach i cennik

Jakie można znaleźć opinie o produktach producenta Haier i gdzie jest dostępny cennik? W pierwszej kolejności warto omówić to, że wiele klientów wystawia pozytywne opinie w sieci nt. lodówek, pralki zamrażarek i klimatyzacji chwaląc jakość, wygląd urządzeń, funkcjonalność, dużą pojemność oraz niską awaryjność sprzętu. Oczywiście pojawiają się również negatywne opinie, która odnoszą się do obsługi klienta, cennika i zgłaszania reklamacji. W tym przypadku ciężko zweryfikować te dane, ponieważ zazwyczaj takie komentarze są wystawiane przez konkurencję, albo te osoby, którym nie podpasowały te urządzenia.

To na co warto zwrócić uwagę opisując produkty Haier, jest jego wysoka klasa energetyczna. Większość pralek, lodówek, zamrażarek i klimatyzacji są oznaczone klasą A+ i A++. To oznacza, że te produkty zużywają zarówno mało wody jak i prądu elektrycznego, są ekonomiczne, generując w ten sposób niskie koszty utrzymania. Na oficjalnej stronie producenta, znaleźć można obszerne katalogi i cennik 2021, który można pobrać za darmo w wersji PDF. W cenniku znajdują się szczegółowe informacje o parametrach danego urządzenia, znajdują się tam informacje o klasie energetycznej, średnicach przyłączeniowych, czy mocy grzewczej. Dodatkowo do każdego produktu jest przypisana cena.

Lodówka 70cm A3FE742CMJ Haier

Lodówka 70cm A3FE742CMJ Haier

Przede wszystkim główną charakterystyczną cechą lodówki 70cm A3FE742CMJ marki Haier jest ich nowoczesna specyfikacja, i zyskujące pochlebne opinie w sieci. Najczęściej klienci zwracają uwagę na to, aby urządzenia AGD zużywały jak najmniejszą ilość energii, w tym przypadku lodówki modelu A3FE742CMJ odznaczają się wysoką klasą energetyczną A++ i A+. Dodatkowo poza tym czynnikiem, produkty tej firmy zawierają dużą ilość półek, które przyczyniają się do łatwiejszego przechowywania produktów. Klienci opisują również produkt jako taki, który generuje niski poziom hałasu. Każda lodówka typu A3FE742CMJ ma również wbudowane funkcje No Frost i są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, w związku z tym najczęściej lodówki tego modelu są wybierane podczas projektowania nowoczesnych kuchni.

Pralka HW60 – 12829 Haier

Pralka HW60 - 12829 Haier

Pralki to niezbędne urządzenia, które znaleźć można w każdym domu i mieszkaniu, to właśnie one powodują, ze nasze ubrania stają się czyste i świeże. W ofercie producenta Haier znajduje się model pralki HW60-12829. Przede wszystkim model ten charakteryzuje się tym, że jego klasa energetyczna wynosi A+++ co czyni ten produkt niezwykle ekonomicznym. Z kolei klasa efektywności prania to B. Pojawia się również dużo opinii o tym, że pralka HW60-12829 generuje niski poziom hałasu.

Klimatyzacja Haier

Klimatyzacja Haier

Klimatyzacja niegdyś kojarzona była z urządzeniami, które były montowane głównie w zakładach i biurowca, obecnie coraz częściej klienci indywidualni decydują się na instalację systemu klimatyzacji w swoich domostwach. W ten sposób uzyskuje się komfort cieplny zarówno w okresach letnich i zimowych. W ten sposób coraz więcej producentów wprowadza innowacyjne rozwiązania w klimatyzatorach po to, aby ich produkty zapewniły swoim klientom jak najlepsze warunki. Haier również posiada w swojej ofercie klimatyzację, to co charakteryzuje urządzenia tej marki, to innowacyjne rozwiązanie, które jest skierowane do osób, które cierpią na różne choroby alergiczne. Haier oferuje produkty, które mają wbudowane filtry wielozadaniowe, które w ostateczności likwidują alergeny oraz nieprzyjemny zapach. W ten sposób firma zyskała opinie, która dba o zdrowie swoich klientów.

Zamrażarka Haier

Zamrażarka Haier

Zamrażarki marki Haier charakteryzuje niska klasa energetyczna A+ i A++, dobra jakość i wytrzymałość. Niektóre zamrażarki klasy SN, które mają wbudowaną funkcję informującą o odpowiedniej pracy urządzenia. Często zdarzają się również sytuacje w naszych domostwach, w których następuje awaria zasilania prądy, w ten sposób Haier wykorzystując innowacyjne rozwiązanie, stworzył zamrażarki, które bez prądu mogą utrzymywać niską temperaturę nawet do 35 godzin. Oczywiście w trakcie takiej sytuacji, należy pamiętać o tym, aby ograniczyć do minimum otwieranie zamrażarki.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

2 KOMENTARZE

Najpopularniejsze