Dragongaz – opinie

Dragongaz to firma, która ma swoje zalążki i początki w Rumunii. Firma na rynku jest praktycznie od drugiej Wojny Światowej. W ofercie firmy znajdziemy oczywiście nic innego jak między innymi butle, zbiorniki gazowe oraz autogaz. 

Dragongaz  butle

Gaz w LPG swoją popularność ma dawno za sobą, są jednak osoby, które nadal muszę korzystać z tego rozwiązania. Firma na rynku posiada butle z gazem o różnej pojemności, między innymi znajdziemy tam butle o pojemności 1, 2, 5, a także 11 czy nawet 33 kilogramów. Jak wiemy butle gazowe nie są przydatne tylko i wyłącznie w kuchni. Wiele firm musi korzystać z takiego rozwiązania z powodu, że posiadają wózki widłowe, które są napędzane gazem. Przepisy BHP nie dopuszczają innych wózków widłowych, tyle te z butlą LPG w pomieszczeniach. Dragongaz zatem dopasował się do zapotrzebowania na rynku i również takie rozwiązanie znajdziemy u nich w ofercie. Dystrybucja butli odbywa się w pięciu województwach. 

Dragongaz – rozwiązania dla motoryzacji

Jeśli chcemy zatankować trochę gazu od firmy Dragongaz to mamy okazję zrobić to aktualnie w trzech miejscach. Pierwszym miesię jest rozlewnia gazu w miejscowości  Chróścina Nyska. Kolejnym miejscem, gdzie zatankuje swoje auto na gaz jest Środa Śląska, a także Brzeźnik. Są to oczywiście wskazane miejsca dla osób, które chcą zatankować auto gaz w małych ilości. Firma prowadzi też sprzedaż na większą skalę bezpośrednio w rozlewniach. 

Dragongaz opinie

Jakie opinie znajdziemy na temat firmy dragongaz? Produkty i cena są na dobrym poziomie i tutaj użytkownicy nie mają zastrzeżeń. Jednak gdy zobaczymy na opinie na wizytówce Google to pojawią się również negatywne opinie. Niektórzy w swoich opiniach narzekają na kontakt. Można to jednak bardzo łatwo sprawdzić i samemu skorzystać z kontaktu do tej firmy. 

Dragon gaz wydaje się firmą, która na rynku ma bardzo stabilną pozycję. Cena gazu płynnego znajduje się bezpośrednio u producenta, więc zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą, aby być na bieżąco z cennikiem. Dostawa do gazu do domu jest z całą pewnością bardzo komfortowa. Wiele firm jeżdżą swoimi samochodami dostawczymi i nawołuje do kupna. W przypadku napełniania zbiornika LPG przy domu w celu ogrzania mieszkania warto sprawdzić ceny wielu dostawców. Napełnienie zbiornika o pojemności prawie 5000 litrów będzie kosztowne, więc warto zrobić dobre rozeznanie ceny.

Firma działa aktywnie między innymi we Wrocławiu, więc jeśli jesteś z malowniczej miejscowości Wrocław to zachęcamy do odwiedzenia bezpośredniego partnera.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze