Artens – opinie

Podłogi stanowią niezwykle ważny element w każdym mieszkaniu, czy w domu. To właśnie dobrze dobrana podłoga ma duży wpływ na ostateczny wygląd całego pomieszczenia, a zarazem na jego charakter. Przede wszystkim jest to stały element mieszkań, który wbrew pozorom, na przestrzeni wielu lat i odbytych remontów bardzo rzadko ulega jakimkolwiek zmianom. Najczęściej podczas wykonywania remontów, inwestorzy decydują się na zmianę mebli i odświeżeniu ścian i sufitów. W związku z tym, podczas wybierania jakichkolwiek płytek i paneli, warto dokładnie zastanowić się i przemyśleć swój ostateczny wybór. Zdecydowana większość osób podczas przeprowadzania remontu, dobiera materiały budowlane według panujących trendów oraz na podstawie opinii innych inwestorów, dobrym przykładem jest trend na podłogę bambusową, oczywiście nie negujemy tego, ale warto również brać pod uwagę innowacyjność rozwiązań. To właśnie one, mimo upływu wielu lat czy ulatniających się trendów okazują się najlepszy wyborem.

W związku z tym pojawia się pytanie odnośnie tego, na jaki dokładnie rodzaj podłogi się zdecydować? W tym przypadku nie ma jednoznacznej odpowiedzi, należy brać pod uwagę wiele czynników, które są najczęściej podyktowane praktycznością oraz osobistymi preferencjami inwestorów. Na rynku jest dostępnych wiele ofert m.in. marmurowe płytki, kafelki czy drewniane panele. Oczywiście warto pamiętać o tym, że podłoga powinna zostać dobrana do całego stylu, który panuje w mieszkaniu. W takim razie, jakiego producenta płytek i paneli wybrać? W dalszej części wpisu weźmiemy pod lupę firmę Artens, sprawdzimy dokładnie jakie można znaleźć w sieci opinie nt. tej firmy, czym charakteryzują się panele, płytki i drzwi Etna.

Firma Artens – opinie

W takim razie czym jest firma Artens i jakie można znaleźć opinie w sieci o niej? Przede wszystkim firma Artens specjalizuje się w produkcji materiałów budowlanych, marka ta jest dostępna tylko i wyłącznie w sieciach handlowych Leroy Merlin. Przede wszystkim marka Artens specjalizuje się w produkcji paneli, płytek i drzwi Etna, które cechują dość wysoka jakość i przystępna cena, dlatego w sieci coraz częściej można usłyszeć o tej firmie i o tym jakie ma opinie.

Artens – opinie o produktach

W takim razie co wiemy o produktach firmy Artens i jakie można znaleźć w sieci opinie o nich? Przede wszystkim produkty marki Artens spełniają wiele wymagań i charakteryzują się tym, że większość płytek i gresu, które oferuje ta firma, ma zastosowane rozwiązania antypoślizgowe. W przypadku paneli i drzwi Etna zdecydowana większość produktów jest wykonana z materiałów, które są wytrzymałe na uderzenia i ścieranie. W dalszej części wpisu dokładnie opiszemy poszczególne produkty.

Panele Artens

Panele podłogowe Artens cieszą się w sieci dobrą opinią głównie ze względu na swoją jakość wykonania i wieloletnią żywotność. Przeglądając parametry techniczne paneli Artens, można zauważyć to, że są one wykonane z wielowarstwowej powłoki, które jest dodatkowo utwardzana żywicą, w ten sposób panele są odporne na ścieranie i uderzenia. Dodatkowo marka Artens posiada w swojej ofercie panele laminowane dostępne w wielu różnych kolorach, które swoim wyglądem przypominają naturalne drewno. Panele Artens są niezwykle proste w montażu, inwestorzy decydujący się na zakup tego produktu nie muszą podczas montażu stosować klejów.

Płytki Artens

Płytki Artens charakteryzują się wysoką mrozoodpornością oraz posiadają rozwiązania antypoślizgowe, dlatego wielu inwestorów decyduje się na montaż takich płytek na schodach, które są zlokalizowane wewnątrz i zewnątrz budynku. Dodatkowo w sieci pojawia się wiele pozytywnych opinii o płytkach Artens, które mówią o tym, że są one wytrzymałe na duże obciążenia i są łatwe w utrzymaniu prawidłowej czystości.

Drzwi Etna Artens

Drzwi Etna marki Artens są wykonane z bardzo wytrzymałej i dobrej jakości konstrukcji ramowej, które są odporne na wszelkie uderzenia. Wszystkie drzwi wersji Etna, mają wbudowany komplet zawiasów czopowych, z kolei skrzydło drzwi Etna są pokryte specjalistyczną folią, która wykazuje właściwości odporne na ścieranie.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze