Strona głównaNarzędziaDewalt dw733 - promocja, forum, opinie, noże

Dewalt dw733 – promocja, forum, opinie, noże

Grubościówka to zdecydowanie rzecz, która powinna znaleźć się w profesjonalnej stolarni. Takim sprzętem może być właśnie grubościówka DeWalt dw733. Dość popularna na rynku, ma wiele opinie, wiele o niej piszę się na forum. Czasami można wyrwać ją w dobrej cenie, jeśli znajdziemy odpowiednią promocję. Dodatkowo stanowi silną konkurencję dla firmy Makita. To właśnie wiele stolarzy zadaje sobie pytanie – grubościówka Makita czy DeWalt? Czy opłaca się kupować ten sprzęt? Czy warto brać nowy, a może używana maszyna ma sens? Zapraszamy do lektury. 

Dewalt dw733 – co warto wiedzieć?

Przede wszystkim jest to przenośny sprzęt, więc jeśli potrzebujesz przenośnej grubościówki to zdecydowanie powinieneś się zainteresować tym sprzętem. Waga to niecałe 34 kilogramy, więc to bardzo mało w porównaniu do tego co potrafi ten sprzęt. W standardowym wyposażeniu Dewalt dw733 znajdziemy między innymi klucze, które ułatwią nam montaż oraz demontaż. Dodatkowo grubościówka dewalt dw733 jest wyposażona w pojemnik na pył oraz adapter, który zadba o porządek w stolarnii. Z danych technicznych, które warto przytoczyć to na pewno moc pobraniowa oraz prędkość maszyny “bez obciążenia”. Moc pobraniowa to 1800W, a prędkość bez obciążenia wynosi 10 tysięcy obrotów na minutę. 

Noże – czyli temat, który musi zostać poruszony podczas wyboru. Noże będziemy wymieniać co jakiś czas, więc warto znać dostępność oraz cenę takich noży. Komplet noży do dewalt dw733 kosztuje od 150 złotych do 200 złotych. Warto śledzić promocje, bo można jest znaleźć w naprawdę konkurencyjnej cenie. 

Dewalt DW733 – promocja to dobry moment za zakup

Promocja może sprawić, że w naszym portfelu zostanie dodatkowe parę stówek. Chyba każdy z nas chce zaoszczędzić, zwłaszcza, że żyjemy w czasach, gdzie wiele rzeczy to wielka niewiadoma. Sama strugarko grubościówka dewalt dw733 kosztuje około 2500 złotych. Promocja w internecie czasami może wynieść nawet 20%, więc w tym przypadku moglibyśmy wyrwać ten produkt na promocji w cenie ~2100 zł. 

Dewalt dw733 – opinie jednogłośne

Opinie są ważne z tego względu, że dają nam obraz na temat produktu przez osoby, które używały już tego sprzętu. Forum jak zawsze nie zawodzi, Dewalt dw733 to dość popularny produkt, więc wątków na forum znajdziemy wiele, a opinii jeszcze więcej. Opinie są ciekawe, niektóre z nich są pisane w kontekście testów porównawczych np. metabo dh 330 vs dewalt dw733?

Strugarka grubościówka dewalt dw733 dorwana na promocji nie ma konkurentów – piszę pan Witold. Montaż noży łatwy, pracuje na sprzęcie dw733 od paru tygodni, więc za wiele nie powiem, wydaje się soline. Opinie negatywne są rzadko spotykane, ale są i tacy, którzy piszą opinie na korzyść producenta Makita. Naszym zdaniem cena nie jest jednak wysoka. Strugarka grubościówka dewalt dw733 ma wyrobioną markę na rynku i naszym zdaniem cena jest adekwatna do tego co możemy na tym sprzęcie wykonać. Na forum znajdą się jednak zawsze osoby, które mają coś negatywnego do powiedzenia. Jednak to dobrze, gdyż poznajemy produkt z każdej strony. Jakie opinie możemy jeszcze znaleźć? Prosta obsługa, instrukcja nie jest potrzebna, choć lepiej do niej zajrzeć, gdy będziemy montować noże. 

Grubościówka makita czy dewalt

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, na forum znajdziemy testy porównawcze – między innymi grubościówka makita czy dewalt? W stolarstwie zauważymy dużą przynależność do marki. Na pytanie grubościówka makita czy dewalt każdy odpowie według własnych preferencji. Naszym zdaniem grubościówka makita czy dewalt to ta sama jakość, wysoka jakość. 

Jak widzimy sprzęt grubościówka dewalt dw734 jest wart kupienia, a na pewno zainteresowania się tym sprzętem. Używana może być naprawdę bardzo tania, co potwierdzają niektóre opinie. Grubościówka dewalt używana ma jednak pewne wady – możemy nie mieć gwarancji na nią, może pochodzić z lewego źródła, może mieć ukryte wady.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze