Strona głównaNarzędziaDremel 3000 - opinie, akcesoria, dremel 3000 czy 4000?

Dremel 3000 – opinie, akcesoria, dremel 3000 czy 4000?

Dzisiaj o jednym z najpopularniejszych narzędzi wielofunkcyjnych na świecie. Dermel 3000, pewnie większości z Was nie trzeba przedstawiać tego produktu. Narzędzie coraz popularniejsze, nie tylko dla osób związanych z branżą naprawczą, ale także dla zwykłego Kowalskiego. Dremel 3000 to narzędzie dla każdego, dlatego cieszy się tak dużą popularnością. Nie mniej jednak warto zadać sobie pytanie – czy warto? A może warto kupić model 4000? Jakie opinie ma ten model? O tym dowiesz się w tym artykule. 

Najtaniej na CENEO.PL:

Dremel 3000 opinie

Tradycyjnie zaczynami od opiniii. Tutaj nikogo raczej nie zaskoczymy, że negatywnych opinii praktycznie nie ma. Jeden użytkownik narzekał, że dremel 3000 nie działa, ale jak się potem okazało to było wszystko z jego winy. Opinie są dobre i to nie tylko dla modelu dremel 3000, ale także dla bardziej wypasionej wersji jaką jest dremel 4000. Mini szliferka naprawdę robi robotę. Ogólnie opinie wszystkich elektronarzędzi dremel mają raczej pozytywną opinie wsród znajomych pracowników oraz opinii na forum.

Dremel 3000 akcesoria

Akcesoria w wyposażeniu standardowym są naprawdę rozmaite. W akcesoriach znajdziemy między innymi taśmę szlifierską o ziarnistości 120. Czy idealna do obróbki zgrubnej czy też początkowej. Akcesoria pozwalają nam na obróbkę i zabawę z dowolnym materiałem. W przypadku taśmy szlifierskiej o której wspomnieliśmy wcześniej to możemy nią obrabiać miedź, drewno, gumę, srebro, stal nierdzewną, miękkie drewno czy metal. Akcesoria to także przyrządy, które ułatwią nam zdejmowanie i zakładanie innych narzędzi skrawających. W akcesoriach znajdziemy zatem trzpienie do wymiany narzędzi. Dodatkowo zostaniemy wyposażeni w tarczę do cięcia o średnicy 32 mm. Możemy nią przecinać metale, plastiki, a także drewno. Obroty takiej tarczy to nawet 35 tysięcy obrotów na minutę. Dzięki takiej szybkości nie groźna jest nam nawet hartowana stal. W zestawie znajdziemy również akcesoria do polerowania metali, a także tworzyw sztucznych. Filcowa tarcza polerska pozwoli nam dokładnie wyczyścić wszelkiego rodzaju blachy, pleksiglasu a nawet profile stalowe. Akcesoriów jest o wiele więcej, ale ostatnim o którym warto napisać jest frez. Frezem możemy również obrabiać wiele materiałów i użycie tego ogranicza nas tylko wyobraźnia. A jakie są twoje ulubione akcesoria? 

Dremel 3000 vs 4000

Na forum znajdziemy żwawe dyskusję na temat tego czy wybrać dremel 3000 czy 4000. Oba narzędzia są naprawdę dobre i mają równie dobre opinie. Jednak gdy zrobimy zestawienie Dremel 3000 vs 4000 to widzimy przede wszystkim sporą różnice w cenie. Dremel 3000 jest tańszy. Dremel 4000 jest dla osób, które używają narzędzia w codziennej pracy. Jeśli nadal rozmyślasz co wybrać dremel 3000 czy 4000 to nasza odpowiedź jest następująca. Dremel 3000 jeśli jesteś majsterkowiczem amatorem, a Dremel 4000 jeśli używasz tego narzędzia w pracy. Dremel 3000 vs 4000 wywołuję gorące dyskuje na forum, gdzie możemy zobaczyć, że to naprawdę ciężki wybór.

Rzadko zdarza się, że dremel 3000 nie działa. Często jednak w takich przypadkach przyda się instrukcja obsługi. Dremel 3000 nie działa zazwyczaj z powodu złego użytkownia, więc instrukcja w tego typu sprzętach wydaje się obowiązkową lekturą. Mam nadzieję, że wiesz już co wybrać czy dremel 3000 czy 4000. Mam nadzieję również, że opinie zachęcą Cię do zakupu tego urządzenia. Mimo, że to nie jest artykuł sponsorowany to widzimy wiele zalet tego narzędzia. Bogate akcesoria po prostu pozwalają wykonać sporo napraw, prac w domu i pracy. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze