Strona głównaZakupTest przecinarki Makita 4100KB. Poznaj jej cenę oraz opinię użytkowników

Test przecinarki Makita 4100KB. Poznaj jej cenę oraz opinię użytkowników

Przecinarka Makita 4100KB na forum zyskała wiele pozytywnych opinii. Czy jednak są one zgodne z prawdą i sprzęt jest wart swojej ceny? Poddaliśmy przecinarkę Makita 4100KB testom, aby rozwiać te wątpliwości. Poznaj jej prawdziwe osiągi, subiektywne oceny oraz cenę w sklepie internetowym. Informacje pomogą Ci dokonać wyboru, co do zakupu tego narzędzia.

Najtańsza cena na: https://www.industria24.pl/przecinarka-diamentowa-sucha-4100kb-makita-4100kb

Przecinarka Makita 4100KB – test

W przypadku Makity 4100KB cięcie pod kątem nie stanowi żadnego problemu. Elektronarzędzie z powodzeniem radzi sobie z wymagającymi materiałami, takimi jak cegły, beton, czy kamień, choć produkt przeznaczony jest przede wszystkim do cięcia glazury. Producenci zadbali o wysoką jakość cięcia na sucho, które zdecydowanie ułatwia prace budowlane i stolarskie. Przecinarka Makita 4100KB w testach wypadła zadowalająco dzięki silnikowi o mocy 1400W. Prędkość obrotowa przecinarki to 12 200 obrotów na minutę na jałowym biegu. Tarcza diamentowa dołączona jest do Makity 4100KB w zestawie, podobnie jak worek na pył, który pomaga zachować czystość. Osiągi sprzętu są na tyle zadowalające, że można polecić go z czystym sumieniem wszystkim osobom, które pragną uzupełnić wyposażenie warsztatu pilarką o wysokiej jakości.

Ile kosztuje Makita 4100KB? Cena i dostępność

Jeśli chodzi o Makitę 4100KB cena zachęca do kupna. W sklepie Industria24 przecinarkę możemy nabyć za jedyne 509 zł w wersji podstawowej. To atrakcyjna oferta biorąc pod uwagę propozycje konkurencji. Polecamy przetestować Makitę 4100KB. Cena sprzętu z pewnością jest warta inwestycji, a 3 lata gwarancji w sklepie internetowym Industria24 sprawiają, że każdy może kupić sprzęt bez zbędnego ryzyka. Produkt można nabyć i cieszyć się nim kilka dni złożeniu zamówienia. Jeśli chodzi o Makitę 4100KB w zestawie znajduje się klucz do nakrętki kontrującej, klucz imbusowy, tarcza diamentowa 125 mm oraz worek na pył montowany w obracanym o 360 stopni porcie.

Co użytkownicy sądzą o przecinarce Makita 4100KB? Opinie klientów

Wiele osób docenia możliwości, jakie daje im Makita 4100Kb. Opinie na portalach internetowych są zazwyczaj pozytywne. Makita 4100KB na forum zyskała wiele przychylnych komentarzy ze względu na wysoką trwałość. Czytając komentarze na temat Makity 4100KB na forum pojawiają się pochwały. Dotyczą one z reguły wysokiej precyzji maszyny. Makita 4100KB z prowadnicą to sprzęt najwyższej półki, z którego mogą skorzystać majsterkowicze oraz zawodowcy. Z tego względu wiele osób poleca Makitę 4100KB. Cięcie pod kątem czy skomplikowane prace w warsztacie nie będą stanowiły już żadnego problemu.

Makita 4100KB w zestawie z prowadnicą

Jeśli zależy Ci na wysokiej precyzji cięcia warto przemyśleć zakup Makity 4100KB w zestawie z prowadnicą i adapterem szyny prowadzącej. Wszystkie te produkty możesz zakupić w sklepie Industria24 razem z samą przecinarką Makita 4100KB. Opinie na temat tego połączenia są bardzo pozytywne. Makita 4100KB z prowadnicą dobrze sprawdza się podczas prac remontowych. Szyna prowadząca umożliwia pewniejsze prowadzenie maszyny. Dzięki niej cała konstrukcja zyskuje na stabilności. Podkładka przyczepna daje gwarancję, że żaden element nie przesunie się podczas pracy. Polecamy zakup całego asortymentu do Makity 4100KB. Cięcie pod kątem, czy cięcie wzdłużne pomoże Ci wykonać prace remontowe z należytą precyzją. 

Jeśli zależy Ci na najlepszym sprzęcie, sprawdź ofertę sklepu internetowego Industria24. Dobierzesz tam cały asortyment pod kątem swoich potrzeb, bez względu na zakres prac, czy stopień zaawansowania w pracach budowlanych. Postaw na atrakcyjne ceny, szeroki asortyment i kompetentną obsługę.

Artykuł sponsorowany

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze