Nasz nowy dom – opinie, kłamstwa, ściema, jak to działa?

1511
Nasz nowy dom kłamstwo?

Dzisiaj temat nieco mniej związany z remontami, ale jednak. Omówimy sobie program nasz nowy dom – jest w nim wiele zagadek, wątpliwości i ciekawostek. Nasz nowy dom to program, który jest oglądany nie tylko przez budowlańców, ale przede wszystkim przez zwykłego Kowalskiego.

Jeśli nie wiem o czym jest ten program to przybliżymy go pokrótce. Każdy odcinek to nowy dom, nowy dom do remontu. Fachowcy wraz z prowadzącą remontują domy charytatywnie. Co to oznacza? Że są zgłoszenia od osób, które naprawdę potrzebują tej pomocy. Według opisu remont trwa w 5 dni. Nasz nowy dom ile naprawdę trwa remont? Spróbujemy to dzisiaj rozwikłać. Jeśli interesują Cię opinie uczestników, budżet, czy to ściema i kłamstwa to zostań koniecznie z nami.

W tym artykule dowiesz się:

  • jak długo trwa remont w programie nasz nowy dom
  • poznasz opinie z forum
  • jak to działa
  • jak jest naprawdę
  • czy to ściema, lipa i kłamstwa?

Nasz nowy dom – Ile naprawdę trwa remont? 

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, remont trwa 5 dni. Pytanie ile naprawdę trwa remont, bo 5 dni wydaje się to być bardzo krótki okres. Przyjęło się, że remont zrobiony szybko nie daje takich efektów, jak staranny remont, który trwa tygodniami. 

Przy założeniu, że nie pracuje tam tylko jedna osoba, a 5 to jest to bardzo prawdopodobne, że remont trwa faktycznie 5 dni. Opinie użytkowników mówią jednak, że to kłamstwa i ściema. Czy to prawda że w 5 dni? Naszym zdaniem tak, ale niestety nie jesteśmy w stanie tego potwierdzić. Niektórzy mówią, że w 5 dni to jest to zwykła fuszerka. Forum jak zwykle nie zawodzi – opinii na temat programu nasz nowy dom jest naprawdę sporo.

Nasz nowy dom – opinie

Pamiętajcie jednak, że największą wartość mają opinie uczestników. To uczestnik jednak wie czy zostało to w