Strona głównaInneNasz nowy dom - opinie, kłamstwa, ściema, jak to działa?

Nasz nowy dom – opinie, kłamstwa, ściema, jak to działa?

Dzisiaj temat nieco mniej związany z remontami, ale jednak. Omówimy sobie program nasz nowy dom – jest w nim wiele zagadek, wątpliwości i ciekawostek. Nasz nowy dom to program, który jest oglądany nie tylko przez budowlańców, ale przede wszystkim przez zwykłego Kowalskiego.

Jeśli nie wiem o czym jest ten program to przybliżymy go pokrótce. Każdy odcinek to nowy dom, nowy dom do remontu. Fachowcy wraz z prowadzącą remontują domy charytatywnie. Co to oznacza? Że są zgłoszenia od osób, które naprawdę potrzebują tej pomocy. Według opisu remont trwa w 5 dni. Nasz nowy dom ile naprawdę trwa remont? Spróbujemy to dzisiaj rozwikłać. Jeśli interesują Cię opinie uczestników, budżet, czy to ściema i kłamstwa to zostań koniecznie z nami.

W tym artykule dowiesz się:

 • jak długo trwa remont w programie nasz nowy dom
 • poznasz opinie z forum
 • jak to działa
 • jak jest naprawdę
 • czy to ściema, lipa i kłamstwa?

Nasz nowy dom – Ile naprawdę trwa remont? 

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, remont trwa 5 dni. Pytanie ile naprawdę trwa remont, bo 5 dni wydaje się to być bardzo krótki okres. Przyjęło się, że remont zrobiony szybko nie daje takich efektów, jak staranny remont, który trwa tygodniami. 

Przy założeniu, że nie pracuje tam tylko jedna osoba, a 5 to jest to bardzo prawdopodobne, że remont trwa faktycznie 5 dni. Opinie użytkowników mówią jednak, że to kłamstwa i ściema. Czy to prawda że w 5 dni? Naszym zdaniem tak, ale niestety nie jesteśmy w stanie tego potwierdzić. Niektórzy mówią, że w 5 dni to jest to zwykła fuszerka. Forum jak zwykle nie zawodzi – opinii na temat programu nasz nowy dom jest naprawdę sporo.

Nasz nowy dom – opinie

Pamiętajcie jednak, że największą wartość mają opinie uczestników. To uczestnik jednak wie czy zostało to wykonane w 5 dni czy może w 2 miesiące i czy jest to faktycznie fuszerka. Na forum roi się od komentarzy, które mówią, że nasz nowy dom to ściema i cała prawda w końcu wyjdzie na jaw. Cała prawda jednak nie wychodzi na jaw, a emisja programu trwa już kilka lat. 

Według opinii to na pewno inicjatywa jest godna podziwu. Pomaganie jest dobre i jeśli możemy komuś pomóc, a przy okazji zarobić to mamy tutaj sytuację win-win. Takie programu pozwalają nabrać dystansu do swojego życia, zobaczyć, że ktoś ma gorzej. Opinie są w większości nieprzychylne co faktycznie zastanawia ludzi – czy to jest ściema? 

Nasz nowy dom – cała prawda

Niestety nie mamy dostępu do całej prawdy. Ale jest parę rzeczy, które zastanawiają zwykłego użytkownika na forum. Mianowicie trzeba sobie zadać parę pytań, które budują podejrzenie: dlaczego nie wspominają nic o projektach, pozwoleniach? Być może po prostu załatwiają to, ale nie mówią o tym? Z jednej strony to nie zawsze pozwolenie jest potrzebne. Jednak gdy jest potrzebne to załatwienie tego trwa nieco dłużej niż 5 dni. Niewiadomych jest wiele. A ty na bazie opinii na forum oraz swoich doświadczeń – sądzisz że to ściema? 

Nasz nowy dom – jak to działa? Tak jak wspomnieliśmy, trzeba wypełnić zgłoszenie. Na podstawie zgłoszenia online macie możliwość “wygrania” remontu przez ekpie. Tylko wtedy poznacie całą prawdę i czy faktycznie jest to taka fuszerka, ściema i kłamstwa. Naszym zdaniem to program nasz nowy dom zasługuje na pochwałę. Prawda jest nieznana i budzi pewne wątpliwości. Nie wiemy też ile kosztuje remont, skąd jest ta ekipa. Wiemy, że była afera, że zmarł uczestnik.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

48 KOMENTARZE

 1. od wielu lat ogladam ten program i dziwi mnie tylko jedno jakie są kryteria przyznawania remontu dla rodzin.W jednym odcinku p.Dawbor przydzieliła remont małżeństwu mieszkającym w kamienicy zdrowi pełni sił z dwojgiem zdrowych dzieci, bo stracili pracę (jak 60% społeczeństwa).Albo brudasom, nierobom,zapasionym leniwym ludziom.Czy wy jesteście ekipą do posprzątania brudów?

 2. To co sie oglada to porażka. Rodzina w pelni sił z 11 dziecmi. Dostaje nowy dom. Jeśli są w stanie mieć tyle dzieci to powinni na nie zarobić. Nie widziałem tam chorób tylko dwoje zdrowych ludzi zdolnych do pracy. Jestem samotną matką z 2 dzieci niepełnosprawnych. Muszę sama walczyć o kupno szafki czy czegokolwiek. To jest porażka

 3. Toze remont trwa5 dni OK. reszte zalatwiaja wczesniej ,lecz dziwie sie czy p. Dowbor ma poleceniaz gory aby siagac Matke Boska ze sciany i naklejacc badziewia w j. angielskim .To Polska p. Dowbor nie USA czy Anglia Ktos napisal o zdrowych byczkach bezrobotnych ,czyzby braklo im checi do pracy ktorej jest wiele tylko trzeba chciec .Takim nieladnie remontowac gdyz biedni i chorzy ludzie patrza .

  • Widziałam osobiście przebieg remontu jednego domu. I prosze uwierzyć,ze remont faktycznie trwa 5 dni. Faktem jest tez ze nagrania zajmują duza część dnia i czesto część ekipy nie ma gdzie sie wtedy podziac. W tym konkretnym domu pracowało 24 ludzi i remont trwał w zasadzie 4 dni. Niestety pani Kasia okazała sie nie byc tak serdeczna jak to wyglada na wizji i uciekła mieszkańcom wsi,którzy mieli z nia ustalone wcześniej „pamiątkowe zdjęcie”. Natomiast pan Wiesiek to świetny facet i tu telewizja nie kłamie.

 4. Ogladam program od wielu lat,popieram pomaganie ludziom w zlej sytuacji,ale denerwuje mnie to ze remontujecie prawie zawsze!!!! W woj mazowieckim, Polska jest duza a abonament Polsat placimy wszyscy. Tylko im sie należy? Proszę zroboc mape Polski i sprawdzić gdzie byly remonty!!!!

 5. Chętnie oglądam ten program ale też mam wątpliwości. Czasem remont robiony jest u całkiem zdrowych , młodych ludzi, którzy spokojnie mogą po trochę remontować dom. Natomiast sprawa zezwoleń i czasu to jest wiadomo, że nie pani Dowbor daje zgodę jest to wszystko wcześniej pozałatwiane i w ten , a nie inny sposób pokazane. Przede wszystkim wcześniej musi być wiadomo czy ludzie są właścicielami domu lub lokalu.

 6. Mam kilka propozycji zmiany nazwy programu:
  „Remonty Dla Nierobów”
  „Nasza Nowa Melina”
  „Młot, dykta i wiadro farby”
  „Ze Szpachlą Raźniej”
  „Abonamenty i Ubezpieczenia, remont GRATIS!”
  „Ulica Patoli” (jak sezamkowa ale z patolami)

 7. Ja tej jestem w trudnej sytuacji siedem lat był pożar w Łodzi na ulicy Grabowej 5 na drugim piętrze , jak gasilì strażacy to zostałam zalana i tynt ,proszę wytłumaczyć że karane nie mają liczyć na pomoc

 8. Autorom programu należą się wielkie słowa uznania. No cóż…jest to.pewne show i trzeba na to patrzeć z tej strony. Krytyką i podejrzliwoscią tu nic nie załatwisz. Uważam,że pomaganie ludziom jest bardzo ważne. Często widać łzy wzruszenia, a czy remont trwał 5 dni czy tydzień to tym łzom jest to obojętne. Gdybym spotkał kiedyś Panią K. Dowbor to usciskałbym ją z całego serca w ramach podzieli za jej dobre serce. Bo widać w niej szczególną empatię.

 9. Kasia Dowbor -mistrzostwo świata w dawkowaniu potrzebującym maksymalnej stawki stresu aż zastanawiające że nikt nie znalazł się na ojomie po usłyszeniu sakramentalnego wyremontujemy wasz dom.Gdyby relacje były na żywo to mogło by inaczej wyglądać?

 10. Ten program to jedna wielka ściema nie da się zrobić takich remontów w 5 dni są zasady i kolejność prowadzonych prac nic dodać nic ująć.Po takich chorych programach remontujac komuś mieszkanie można usłyszeć pytanie dlaczego to tak wolno trwa? Przecież w programie nasz nowy dom robia to szybciej w takich sytuacjach ręce opadają normalnie Matrix to wszystko co mam do powiedzenia.acha osobom biednym i potrzebujacym trzeba pomagać karma wraca Przemek z Piły pozdrawiam

  • Te remonty kojarzą mi się jedynie np. z remontami samochodów po wypadkach. Kilo szpachli i jazda. Zresztą to widać prawie w każdym odcinku. Praktycznie wszystkie ściany i sufity są zakrywane płytami gk ????. Ciekawe, że grzyba i pleśji pozbywają się też w 5 dni ????.

 11. Mam tylko jedno zastrzeżenie tzn. aby producenci programu kupili prowadzącej większe ubrania bo nie mogę patrzeć jak męczy się ona i z jaką trudnością łapie oddech. Boję się o jej zdrowie w czapce wygląda jak bohaterowie z czeskiej bajki sąsiedzi a o przeziębienie nietrudno.

 12. To że pomaga Polsat rodziną w potrzebie jest ok . Ale prowadzenie tego programu przez panią Dowbor jest głupie.od samego początku programu zachowuje się jak hrabina co może ludzi poniżać. A na koniec uważa że to ona wszystko zapłaciła ojej należą się dziękowania.

 13. Do tych co tu głupoty pie….rolą Zorganizujcie coś takiego i nieście pomoc innym ludziom A jak macie jakiś problem i obiekcje to powiedzcie to prosto w oczy tym którym organizatorzy tego programu zdołali pomóc a nie tu zza zasłony interneciku szczekacie zza płota ????????????

Najpopularniejsze