Strona głównaZakupEkogroszek Tauron - kiedy dostępny? Opinie, cena, za darmo?

Ekogroszek Tauron – kiedy dostępny? Opinie, cena, za darmo?

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o ekogroszku, który można kupić i odebrać prosto z kopalni. Takie rozwiązanie wydaje się klientom wiarygodne, tym bardziej w sytuacji, kiedy coraz częściej słyszymy o oszustwach i wyłudzaniu pieniędzy związanych ze sprzedażą ekogroszku i węgla w Internecie. Klienci chcieliby dostać paliwo za darmo i łatwo dają się nabrać na niskie ceny produktów – niestety cena, która jest bardzo zaniżona, powinna wzbudzać w nas wątpliwości. W dzisiejszych czasach jest problem, by trafić na życzliwych sprzedawców.

Zaufanym producentem, który oferuje węgiel i ekogroszek prosto z polskich kopalń jest Tauron Wydobycie. Na stronie sklep.tauron.pl znajdziecie ofertę ekogroszku pochodzącego z Zakładów Górniczych Grupy Tauron. Tutaj niestety pojawiają się pewne ograniczenia – można kupić maksymalnie 2 palety z dostawą kurierem oraz 4 palety z odbiorem własnym. Musimy pamiętać, że dostępność węgla i ekogroszku jest bardzo ograniczona, dlatego wprowadzenie takich limitów to konieczność, z którą trzeba się liczyć.

Ekogroszek Tauron za darmo?

Nie wiadomo dlaczego, jakiś czas temu pojawiła się plotka, że ekogroszek Tauron można dostać za darmo – co więcej “ekogroszek Tauron za darmo” to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w kontekście tego paliwa. Niestety musimy was zmartwić – ekogroszek Tauron nie jest (i nigdy nie będzie) dostępny za darmo… no, chyba że Grupa Tauron zorganizuje jakiś konkurs, ale na to się nie zapowiada. 

Czy jest jakaś opcja, która pozwala otrzymać ekogroszek Tauron za darmo? Nie, ale jeśli coś się w tej sprawie zmieni to na pewno damy wam znać. Warto wspomnieć, że ekogroszek Tauron jest tańszy niż inne oferowane w sieci – tak to już jest w przypadku paliw oferowanych bezpośrednio przez producentów węgla. Można więc powiedzieć, że w dzisiejszych czasach znaleźć ekogroszek w takiej cenie, jaką oferuje Tauron to jak za darmo 🙂

Tauron ekogroszek – kiedy dostępny? w jakich godzinach?

Oczywiście nie wszystko może być takie proste i piękne – kiedy Tauron wystawia ekogroszek, to znika on w mgnieniu oka! Na różnych stronach możemy znaleźć ludzi, którzy oferują pomoc w zakupie paliwa na stronie Taurona, bo stanowi to nie lada wyzwanie. My nie zalecamy jednak korzystania z takich usług, ponieważ prawdopodobnie są to kolejni oszuści. 

Kiedy dostępny jest ekogroszek Tauron? We wtorki i czwartki. Zastanawiacie się, dlaczego tak jest? To właśnie w te dni odbywa się sprzedaż na stronie Taurona. Ekogroszek wyprzedaje się bardzo szybko, dlatego najlepiej czatować cały czas na stronie. Niestety, dla niektórych zakup ekogroszku na tej stronie to niemal taki cud, jak ekogroszek Tauron za darmo. Oczywiście to tylko żart – ekogroszek Tauron ze względu na jego fajną cenę trudno jest dostać, ale ważne, żeby próbować i obserwować stronę, kiedy Tauron wystawia ekogroszek. Jeśli ciekawi was, w jakich godzinach wystawiany jest Tauron ekogroszek, to czytajcie dalej.

Ekogroszek Tauron cena dostawy, opinie klientów

Wielu z was ciekawi cena dostawy za ekogroszek Tauron. Sama kwestia dostawy jest bardzo interesująca – węgiel i ekogroszek dostarczany jest w dowolne miejsce na terenie całego kraju, czyli Polski. Można też odebrać towar w Punkcie Obsługi Klienta, który znajduje się w Jaworznie. Odpowiadając na wyszukanie “ekogroszek Tauron cena dostawy” musimy powiedzieć, że są dwie opcje. Transport każdej palety, która ma 800 kg to koszt 163 zł brutto. Transport palety, która ma 1000 kg (tzw. Big Bag) to 203,75 zł. Warto też wspomnieć, że ekogroszek jest dostarczany wyłącznie w dni robocze do godziny 16:00.

Ciekawi was też, jakie ekogroszek Tauron ma opinie na forum. Z reguły opinie są pozytywne – klienci piszą, że ładnie się spala i nie pozostawia dużo popiołu, a kaloryczność zgadza się z tą deklarowaną. Negatywne opinie na forum odnoszą się natomiast do tego, że cena dostawy jest zbyt wysoka oraz do tego, że ekogroszek Tauron jest wiecznie niedostępny i ciężko go dostać. Klienci chwalą stosunek jakości do ceny, a to jest przecież jeden z najważniejszych czynników, na które zwracamy uwagę podczas zakupu węgla i paliw węglopochodnych.

Niektóre opinie są dosyć sprzeczne – jedni klienci zachwycają się długością palenia, a inni na nią narzekają. Jedni mówią, że ekogroszek Tauron zapewnia odpowiednią ilość ciepła, a inni są przeciwnego zdania. 

Tauron ekogroszek – w jakich godzinach wystawia?

Skoro wiecie już, kiedy dostępny jest Tauron ekogroszek i jakie opinie zbiera na forum, to warto też sprawdzić, w jakich godzinach wystawia się Tauron ekogroszek. Producent nie ukrywa tej informacji, na stronie bez problemu znajdujemy informację o tym, kiedy Tauron wystawia ekogroszek. To paliwo wystawiane jest we wtorki i czwartki od godziny 17:00 aż do wyczerpania zapasu. Trzeba przy tym pamiętać, że zapasy wyprzedają się bardzo szybko, dlatego warto czekać na stronie i ją odświeżać już chwilę przed tym, kiedy Tauron wystawia ekogroszek.

W tym artykule poznaliście wszystkie informacje i ciekawostki dotyczące najbardziej interesujących was fraz, czyli: Tauron ekogroszek opinie i forum, czy ekogroszek Tauron jest za darmo, Tauron ekogroszek, kiedy dostępny, ekogroszek Tauron cena dostawy, kiedy i w jakich godzinach Tauron wystawia ekogroszek. Mamy nadzieję, że wasza ciekawość została w pełni zaspokojona i już niedługo uda wam się kupić wybrane przez was paliwo.

Sprawdź:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze