Strona głównaWnętrzaOmnires - opinie

Omnires – opinie

Firma na rynku istnieje już 30 lat, nie każdy jednak dokładnie wie co to za firma i jakie ma opinie. Dzisiaj przybliżymy Wam firmę omnires, abyście mogli sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto zakupić produkty tej firmy. Co to za firma? Jest to firma, która produkuje od 30 lat elementy do łazienek. Marka jest dostępna na rynku polskim, ale także spory sukces odnosi na rynku międzynarodowym. W ofercie tej firmy znajdziemy między innymi baterie, armatura, deszczownice, zestawy prysznicowe, kabiny czy inne produkty do naszej łazienki. Jeśli wiemy już co to za firma omnires to teraz czas na opinie o produktach. 

Baterie omnires opinie

Zacznijmy od opinii najpopularniejszych produktów. Największą zaletą baterii omnires jest przede wszystkim wygląd oraz funkcjonalność. Bateria wygląda solidnie, lecz przeglądając portal opineo widzimy, że jest parę małych wad. Bateria mimo swojego pięknego wyglądu i przystępnej ceny miała kilka awarii, przez co opinie na temat baterii są podzielone. Nie możemy bazować na kilku negatywnych opiniach, ale możemy zobaczyć, że po około dwóch lat bateria ma problemy ze szczelnością – opinie dostępne na opineo. Ogólne opinie o produktach omnires są jednak bardzo dobre, więc warto rozważyć zakup również baterii. 

Armatura omnires opinie

Solidność – tak zaczyna się opinia jednego użytkowników na forum. Armatura omnires opinie ma naprawdę dobre. Materiał z którego została wykonana armatura jest naprawdę na najwyższym poziomie. Elegancko się prezentuje, można tanim kosztem urządzić naszą łazienkę na naprawdę wysokim poziomie. Kolejna opinia na temat produktu omnires jest taka, że firma omnires jest lepsza niż grohe. Jest to naprawdę pochlebna opinia w stronę producenta. 

Firma omnires ma naprawdę spory asortyment produktów. Każdy rodzaj produktów zazwyczaj ma również sporo modeli, więc jest w czym wybierać. Części zamienne do baterii omnires są ogólnodostępne, a instrukcja montażu jest niepotrzebna, bo działa na takiej samej zasadzie co produkty konkurencji. Jesteśmy ciekawi jakie Ty masz opinie na temat wyżej wymienionych produktów oraz na temat produktów takich jak: zestaw prysznicowy z deszczownicą omnires, omnires baterie podtynkowe, uchwyt na papier.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

1 KOMENTARZ

  1. NIESTETY!!!ZAPEWNIENIA O SOLIDNOŚCI I NIEZAWODNOŚCI BATERII Z FIRMY „OMNIRES” muszę wyrzucić do kosza.Po 2 miesiącach-tak 2 miesiącach a nie latach!!! użytkowania -baterie wyglądają tragicznie.
    Zareklamowałam,po tygodniu zadzwoniłam na dział reklamacji i usłyszałam,że prawdopodobnie wina leży po stronie zmiękczacza wody!!!SZOK!!!Bzdura!W drugiej łazience też mam baterię z tej formy-zamontowaną dwa lata temu i wygląda w miarę.Zmiękczacz wody mam od lat.Wcześniej miałam baterie z firmy HANS GROHE użytkowałam przez 12 lat-obecnie są w bardzo dobrym stanie-nadal mam je-i nawet są wykorzystane w domku letniskowym.W przypadku baterii z OMNIRES -skusiłam się wyglądem,formą itp-niestety zawiodłam się na produktach .Ma ktoś zjawić się z firmy OMNIRES celu zweryfikowania produktu i decyzji co do dalszej reklamacji produktu.

Najpopularniejsze