Strona głównaInneProgram do obliczania formatek meblowych darmowy

Program do obliczania formatek meblowych darmowy

Projektowanie mebli pod wymiar to ciężki kawałek chleba. Wymaga to nie tylko wiedzy, ale także cierpliwości i oprogramowania. Dlaczego dzisiaj spróbujemy doradzić i pomóc wam wybrać program do obliczania formatek meblowych. Każdy z nas chce zaoszczędzić, więc postaramy się aby ten program był darmowy. W procesie projektowania mebli znajduję się taka czynność jak obliczanie formatek meblowych. Umiejscowienie obliczania formatek meblowych możemy zestawić między projektem graficznym a rozkrojem płyt meblowych. 

Wiele osób radzi sobie z obliczaniem na kartce papieru. Pamiętajmy jednak, że człowiek nie jest nieomylna. Nie raz zdarzyło się zrobić błąd, który potem kosztował nas sporo pieniędzy. Jeśli szukasz darmowego programu do obliczania formatek meblowych oraz rozkroju płyt to zapraszamy do przeczytania. 

Program do obliczania formatek meblowych

Darmowy program, który sprawia, że liczenie formatek meblowych jest przyjemne to CAD Rozkrój. Licencja na ten program jest darmowa, więc główne założenie zostało spełnione. Program ułatwia nie tylko stolarzom oraz projektantom tworzenie formatek, ale także zwykłym majsterkowiczom. To co może zniechęcać do pobrania i instalacji tego programu to weryfikacja telefoniczna. Należy podać numer telefonu, nie mniej jednak nie są pobierane żadne opłaty. Program pozwala na wybór pracy – mamy do wyboru między innymi rozkrój paletowy oraz prasy poziome i pionowe.  Nie warto szukać rozwiązania online, skoro program waży zaledwie kilka megabajtów, więc pobierze Wam się w kilka minut. Rozwiązanie jest sprawdzone i przetestowane przez wielu stolarzy. 

Program do obliczania formatek meblowych

Program do rozkroju płyt

Kolejnym programem, który możemy polecić jest Optimik. Program bardzo dobrze sprawuje się podczas optymalizacji kosztów, pozwala nam odpowiednio zaplanować produkcję mebli. Jeśli zależy Ci na możliwości tworzenia bloków do rozkroju to właśnie optimik pozwoli Ci na to. Pomocny nie tylko przy produkcji mebli, ale także elementów takich jak szafki, drzwiczki. Darmowy program do rozkroju płyt meblowych waży zaledwie 30 megabajtów, więc nie ma problemu z tym, żeby skorzystać z niego w każdej chwili. Instalacja tego programu trwa również kilka minut. Program możesz pobrać na chomikuj lub z innych darmowych źródeł. 

Inny program do rozkroju płyt meblowych to pro 100.

Program do obliczania formatek meblowych

Jeśli znasz inny program, który jest za free lub online to daj znać w komentarzu. Poleć także swój płatny program do wymiarowania mebli.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze