Strona głównaNarzędziaZagłębiarka Makita - czy warto?

Zagłębiarka Makita – czy warto?

Makita od wielu lat na rynku polskim ma miano marki premium. Jest oddzielana grubą kreską od chińskich firm. Słusznie, produkty takie jak zagłębiarka Makita to nie tylko sprawdzone produkty, ale także produkty które w pewien sposób kształtują rynek. Najpopularniejsza zagłębiarką Makita jest oczywiście model Makita sp6000. 

Opinie na temat zagłębiarki makita sp6000 są pozytywne. Wiele osób myśli, że zagłębiarka makita sp6000 nadaje się tylko i wyłącznie do drewna. Jeśli również tak myślisz to jesteś w błędzie. Makita sp6000 doskonale nadaje się także do cięcia innych materiałów niż drewno. Materiałem, który może być cięty przez zagłębiarkę makita sp600 to między innymi tworzywa sztuczne czy tak zwane materiały drewnopodobne. Prędkość obrotów możemy ustawić za pomocą elektrycznego pokrętła, które jest wygodne w użycie. Opinie mówią, że funkcja miękki start to funkcja, która idealnie nadaje się do prac precyzyjnych. Pisząc o opiniach nie możemy zapomnieć o zakresie kąta, kąt pozwala nam na wykonanie cięcia w zakresie 90 stopni. Wymiana tarczy również jest bardzo prosta, bo posiadamy dźwignie blokującą, która pozwala nam na szybką wymianę. 

Moc zagłębiarki Makita to 1 300 W, maksymalne obroty oscylują w okolicach 5800 obrotów na minutę. Masa zagłębiarki makita to nieco ponad 4 kilogramy. Dodatkowo w zestawie zazwyczaj dostajemy tarczę tnącą, klucz imbusowy oraz walizkę na sprzęt. Warto szukać promocji na zagłębiarkę makita sp6000 + szyna. Wiele osób o tym zapomina, ale warto szukać zagłębiarki w zestawie + szyna. 

Zagłębiarka makita sp6000 to idealna zagłębiarka? Sprawdź poniższę porównania i przekonaj się sam. Masz opinie na temat produktu sp6000? Napisz swoją opinie w komentarzu. 

Zagłębiarka bosch czy makita

Bosch – niemiecka firma, która od lat sprzedaje miliony produktów wysokiej jakości. Makita – marka, która w Polsce jest coraz bardziej popularna. Zagłębiarka bosch czy makita? Jaką zagłębiarkę wybrać? Przede wszystkim nie porównuj marki bosch czy makita ze sobą, bo to nie ma sensu. Obie firmy mają produkty wysokiej jakości, gwarancję i świetną obsługę. Nie musisz wybierać między boschem czy makitą.

Zagłębiarka festool czy makita

To samo tyczy się porównania zagłębiarka festool czy makita. Wchodząc do sklepu nie powinieneś zadawać pytania zagłębiarka festool czy makita, a powiedzieć jaki produkt Cie interesują pod względem danych technicznych. Festool to mocna marka, która ma naprawdę profesjonalne narzędzia. Sprzedają się i spisują świetnie. Kolejne porównanie, które w naszym mniemaniu nie ma sensu. 

Pilarko zagłębiarka makita to świetny produkt. Jeśli masz w znajomych stolarza to z całą pewnością będzie to idealny prezent. Jest to produkt profesjonalny, wiec cena 1200 złotych nie powinna nikogo zniechęcać. Opinie na temat tej marki są nieskazitelne. Ważne jest tylko, aby sprawdzić czy w zestawie jest szyna, aby potem nie trzeba było kombinować z dokupieniem części. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze