Strona głównaOZECanadian Solar - opinie

Canadian Solar – opinie

Zakładanie instalacji fotowoltaicznych w swoich gospodarstwach domowych staje się coraz popularniejszą inwestycją wśród prywatnych inwestorów. Popularność ta wynika z coraz większej świadomości społeczeństwa, jeżeli chodzi o ekologiczne i bezpieczne dla naturalnego środowiska rozwiązanie wytwarzania energii elektrycznej, a w ten sposób gospodarowania takimi zasobami naturalnymi. Ta popularność wynika również z tego, że jest podsycana przez politykę, jaką prowadzi Unia Europejska, dodatkowo chodzi tutaj również o dotacje, jakie można uzyskać, decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Najczęściej w trakcie podejmowania decyzji pojawia się pytanie, które odnosi się do tego, którego producenta paneli fotowoltaicznych wybrać? W dzisiejszym wpisie weźmiemy pod lupę jednego z nich – Canadian Solar, tym samym sprawdzimy w dalszej części wpisu, jakie można znaleźć opinie o tej firmie, i jakie oferuje ceny.

Canadian Solar – opinie

W takim razie, jakie można znaleźć opinie w sieci o producencie Canadian Solar? Przede wszystkim Canadian Solar to obecnie jeden z największych i prężnie rozwijających się światowych producentów, który zajmuje się produkcją i dystrybucją paneli fotowoltaicznych. Firma Canadian Solar istnieje na rynku już od 2001 roku, jej siedziba znajduje się w Kanadzie. Aktualnie jako międzynarodowy dystrybutor energii, jego filie są zlokalizowane w 19 krajach. Canadian Solar zatrudnia ponad 14 000 pracowników na całym świecie i posiada kilka zakładów produkcyjnych, które korzystają z najnowszych i innowacyjnych rozwiązań, w ten sposób spółka ta dostarcza wysokiej jakości panele fotowoltaiczne, w ten sposób, w sieci pojawiają się pochlebne opinie dotyczące wysokiej wydajności tych urządzeń. Canadian Solar dzięki wypracowanej renomie, jest systematycznie notowany w pierwszej piątce globalnych producentów paneli fotowoltaicznych klasy TIER 1. To pokazuje, jak silną pozycję zajmuje ten producent w skali światowej.

Decydując się na zakup paneli fotowoltaicznych, warto zwrócić uwagę na opinie, jakie pojawiają się w sieci i ranking paneli fotowoltaicznych. Najczęściej dotyczą one wieloletniej gwarancji, jaką udziela producent przy zakupie PV. Najczęściej gwarancja paneli wynosi do 15 lat. Okres ten jest zależny od wykupionych modułów, bowiem w ofercie znajdują się również moduły premium, na które przyznaje się gwarancję nawet do 30 lat. W ten sposób można wywnioskować, że spółka oferuje dobre, w przystępnej cenie, niezawodne i funkcjonalne produkty, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo z jego użytkowania.

W ofercie producenta Canadian Solar znajduje szeroka gama produktów, które są dostępne o różnej budowie. W tym przypadku mamy do wyboru moduły całe, połówki, samo szkło, szkło z folią, moduły z czarnym i białym obramowaniem oraz najpopularniejsze, zyskując pochlebne opinie, moduły HiDM, które charakteryzują się nieco odmienną konstrukcją od pozostałych modułów. Moduły HiDM zyskały w 2020 roku prestiżowe wyróżnienie „Top Performer”, i przeszedł on cztery kontrole jakości.

Canadian Solar – cena

Canadian Solar oferuje swoim klientom produkty w stosunkowo niskich cenach. Przeglądając oferty paneli fotowoltaicznych Canadian Solar, najczęściej moduły o mocy 350W osiągają cenę w okolicach 550-650 złotych. Cena najczęściej jest zależna od mocy, wielkości zamówienia i modułów.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze