Strona głównaInneProgram partnerski MAPEI

Program partnerski MAPEI

Jeśli jesteś wykonawcą to najpewniej wiesz, że warto szukać oszczędności na każdym obszarze. Oszczędności mogą nam dać wszelkiego rodzaju programu partnerskie. Na czym on polega i dlaczego warto przystąpić do programu MAPEI? 

Program partnerski działa na zasadzie, polecasz i kupujesz to zarabiasz. Dla swoich klientów i tak musimy kupować produkty, więc przy okazji możemy przy tym fajnie zarobić. 

Jak dołączyć do programu partnerskiego MAPEI? 

Sama procedura dołączenia do programu partnerskiego nie jest trudna. Wystarczy wysłać swoją deklarację do firmy MAPEI.  Po tym jak prześlemy swoją deklarację chęci udziału to musimy poczekać na akceptację. Po akceptacji dostaniemy własny kod, który będzie przypisany do Twojego konta. 

Na co uważać? Punkty z MAPEI mają określoną ważność. Na stronie producenta przeczytamy, że należy zwrócić uwagę na datę nadrukowaną na kuponie. Gdy uzbieramy odpowiednią ilość punktów to możemy zamienić je na nagrody. Na nagrody czeka się zazwyczaj mniej niż 30 dni od złożenia zamówienia. 

Nagrody za punkty to dość popularny program w wielu firmach. Motywuje on do wydawania większej ilości pieniędzy właśnie u nich. W przypadku MAPEI mamy spory wybór produktów, bo jest ich około 5500. Jest w czym wybierać, więc organizowanie takich programów jak nagrody za punkty w tym przypadku ma sens. 

Katalog nagród jest obfity jak na firmę, która specjalizuje się w chemii budowlanej. Plusem tego jest fakt, że nie znajdziemy tam nagród tylko i wyłącznie od firmy MAPEI. W katalogu nagród znajdziemy innych producentów narzędzi budowlanych. Firma Stanley, Stabila to tylko część firm, które mają swoje produkty w katalogu nagród. Za 5080 punktów możemy zdobyć np. laser krzyżowy lax 300 set stabila. Jest to porządny sprzęt, który potrafi kosztować 1500 złotych.  

Z nagród możemy też wybrać odzież firmową MAPEI. Spodnie dresowe, bluza czy czapka z daszkiem to nagrody jakie znajdziemy w katalogu. Dodatkowo mamy parę niestandardowych nagród tj. czajnik budowlany czy tarczę diamentowe. Katalog zawiera 190 produktów, które możemy sobie wziąć za uzbierane punkty. 

Chcesz dołączyć do MAPEI? Znajdź kontakt na ich stronie, jeśli masz jakieś dodatkowe pytania. Dodatkowo możesz odwiedzić dedykowaną stronę internetową, która opisuje proces, regulamin i wiele innych rzeczy na temat tego programu partnerskiego – programpartnerskimapei.pl.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze