HomeOgrzewanieEkogroszek Wesoła - opinie, testy, forum, cena luzem, parametry

Ekogroszek Wesoła – opinie, testy, forum, cena luzem, parametry

Ekogroszek to temat, który nie umknie naszym uszom i oczom – nie potrafimy przejść obok niego obojętnie, bo dotyczy każdego z nas. No może nie każdego obywatela Polski, ale każdego, kto w zimę będzie musiał jakoś ogrzać swój dom.

Nie chcemy (i nie powinniśmy) palić byle czym. Nie chodzi tu tylko o moralność i ochronę środowiska, ale też o zdrowie nasze i naszych najbliższych. Cena opału rośnie z dnia na dzień, nieważne czy decydujemy się na zakup luzem, czy w workach – mimo tego, wciąż zależy nam na jakościowym towarze. 

Dzisiaj przybliżymy wam temat ekogroszku Wesoła – jakie są opinie i co mówią o nim na forum? Jaka jest cena za Groszek 2 Mysłowice Wesoła? Przeczytajcie ten artykuł, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

Ekogroszek Wesoła – parametry, kaloryczność

Zanim oddamy głos internautom i przedstawimy ich opinie o groszku, sprawdźmy, jakie parametry ma ekogroszek Mysłowice-Wesoła. Producent deklaruje, że ekogroszek Wesoła ma najlepsze parametry jakościowe i może być wykorzystywany w przypadku pieców z automatycznym podajnikiem tłokowym i ślimakowym. Czy ekogroszek Mysłowice-Wesoła to naprawdę gwarancja najwyższej jakości spalania i wartości opałowej? Przekonajmy się.

  • Wartość opałowa/kaloryczność: 28–30 mJ/kg
  • Zawartość popiołu: 3–8%
  • Zawartość siarki: 0,25–0,60%
  • Zawartość wilgoci: 6–10%
  • Wielkość ziaren: 8–25 mm

Ekogroszek Wesoła – opinie

Opinie zawsze bardzo interesują internautów i nie ma w tym nic dziwnego. Często przypominamy o tym, że warto czytać opinie na forum i nie polegać wyłącznie na zapewnieniach producenta, bo każdy pisze o sobie dobrze. Zobaczmy więc jakie opinie zbiera ekogroszek Wesoła.

Ekogroszek Wesoła cieszy się dużą popularnością, a w sieci można znaleźć informacje o tym, że jest on jednym z najchętniej wybieranych ekogroszków. Posiadacze tego opału podkreślają, że ekogroszek Wesoła jest wysokokaloryczny i długo się spala, co jest niekwestionowaną zaletą – nie muszą dzięki temu często odwiedzać kotłowni. Opinie wskazują też na to, że ekogroszek Wesoła wytwarza krótki płomień, ale za to promieniowanie żaru jest spore.

Groszek II Wesoła opinie

Groszek II Wesoła opinie na forum ma raczej pozytywne. Internauci piszą, że Groszek 2 Mysłowice Wesoła jest jak najbardziej w porządku, jednak opinie wskazują też na to, że w workach oprócz ziaren znajduje się miał – zapewnienia dotyczące wysokiej granulacji okazały się nieprawdziwe.

Czy Groszek 2 Mysłowice Wesoła ma jeszcze jakieś opinie na forum? Użytkownicy informują o tym, że spieki koksowe sprawiają, że węgiel się topi. Opinie wskazują na to, że Groszek II Wesoła jest dość trudny i energetyczny i może sprawiać problem w domowych warunkach.

Groszek 2 Mysłowice Wesoła pozostawia niedopalone spieki koksowe. Opinie wskazują na to, że jest to duży problem dla gospodarzy. Groszek II Wesoła ma też opinie na forum, które wprost mówią o tym, że nie jest to ekonomiczne rozwiązanie i pozostawia wiele do życzenia.

Ekogroszek Mysłowice-Wesoła opinie

Czy ekogroszek Mysłowice-Wesoła ma pozytywne opinie? Część internautów pisze o tym, że ekogroszek Wesoła wcale nie ma aż tak dużo spieków, choć mimo wszystko nie jest on łatwym produktem. Niestety, opinie są bardzo jednoznaczne – część użytkowników pisze, że jakoś dają sobie radę z tym ekogroszkiem, a inni wściekają się i mówią, że Ekogroszek Mysłowice-Wesoła to same spieki i popiół.

Nie wszystkie opinie są jednak tak krytyczne – część osób docenia ekogroszek Mysłowice-Wesoła za jego wartość opałową, a gospodarze są zadowoleni, że nie muszą często podkładać do pieca, wystarczy, że zajrzą tam raz na kilka dni.

Ekogroszek Wesoła – cena luzem vs cena za worek 25 kg

Sprawdźmy, jaka jest cena za ekogroszek Wesoła luzem i za worek 25 kg. Mamy do czynienia z wolnym rynkiem, dlatego warto pamiętać, że cena może się różnić w zależności od producenta i strony. 

Powszechnie wiadomo jest, że zazwyczaj cena za ekogroszek sprzedawany luzem jest niższa niż ta za opał pakowany, ale sprawdźmy, czy ma to zastosowanie w tym przypadku. 

Cena za tonę ekogroszku Wesoła pakowanego w worki 25 kg to około 2670 zł. Na szczęście w sieci da się też znaleźć sklepy, w których ta cena jest znacznie niższa, na przykład 1400 zł.

Jak to wygląda, kiedy ekogroszek Wesoła sprzedawany jest luzem? Cena w tym przypadku również różni się w zależności od sklepu. W Internecie pojawiają się oferty na ekogroszek Wesoła luzem, gdzie cena wynosi 1350 zł. Na innych stronach zauważamy jednak, że cena za ten ekogroszek sprzedawany luzem może sięgać nawet 2000 zł.

Wiecie już wszystko o ekogroszku Mysłowice-Wesoła. Martwiące jest dla nas to, że ekogroszek Wesoła zbiera tak sprzeczne opinie. Pamiętajcie, że bardzo ważne jest, by wybrać ekogroszek przeznaczony do pieca, który posiadacie – to pomoże uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, a przecież nikt nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto.

Sprawdź:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze