Strona głównaNarzędziaHogert Technika - opinie, narzędzia, klucze

Hogert Technika – opinie, narzędzia, klucze

Hogert – marka znana osobom, które stawiają na jakość podczas wyboru swoich narzędzi. Brzmi jak początek dobrej reklamy – nikt nam nie zapłacił, piszemy na podstawie opinii w internecie i zebranych informacji.

Jak się pewnie domyślasz, hogert technik to Niemiecka firma. Niemcy na jakości bardzo stracili, nie tylko w oczach polaków, ale całego świata. Produkują coraz gorsze jakościowo narzędzia, produkty. Kiedyś Niemcy postrzegane było jako kraj jakości, dziś się to nieco zmieniło. Nie mniej jednak hogert technik dalej może poszczycić się wysoką jakością swoich narzędzi. 

Narzędzia Hogert i inne

Klucze czy też zestawy kluczy to najpopularniejszy produkt, który jest oferowany przez firmę z Niemiec. Hogert technik 222 – zestaw narzędziowy, który jest dość popularnym zestawem wśród polskich majstrów. Liczba 222 to liczba części, które wchodzą w skład tego zestawu. Komplet jest naprawdę na wypasie i zawiera między innymi – grzechotki, końcówki wkrętakowe, klucz sześciokątne,  adapter, nasadki typu torx czy nasadki do świec. Oczywiście sam zestaw zawiera jeszcze więcej rodzajów kluczy, aby poznać cały skład wystarczy wpisać w Google Hogert technik 222 i przejść do wybranego sklepu. Cennik może niektórych zastanawiać i słusznie, nas również zastanawia. Za taką ilość kluczy zapłacimy tylko i wyłącznie ~420 złotych. 

hogert opinie

Następnym produktem, który oferuje hogert na rynku polskim i który cieszy się sporym powodzeniem są spodnie robocze. Nie oszukujmy się – spodnie robocze to must-have dla każdego kto pracuję na budowie. Zwykłe spodnie bardzo szybko ulegają zniszczeniu, przecierają się, brudzą. Hogert technika wypuściło więc spodnie robocze. Tutaj również ceny są bardzo budżetowe – 70 złotych za tak zwane spodnie robocze to naprawdę śmieszna cena. Spodnie jednak trzymają standard – mają i spełniają standard CE, mają sporo kieszeni i spełniają iso 340. Opinie na temat tych spodni roboczych poniżej. 

Był zestaw kluczy, teraz czas na same klucze nasadowe. Tutaj również cennik nas zaskoczył. Ceny naprawdę niskie – niskie jak na jakość, którą oferuje firma Hogert. Oczywiście i znajdziemy zestaw ze 100 elementów za 100 złotych, w tym przypadku Hogert technik oferuje nam 112 elementowy zestaw kluczy nasadowych za niecałe 300 złotych. Wydaje się to zatem idealnym prezentem na urodziny, święta dla ojca czy wujka. 

hogert opinie

Produktów jest o wiele więcej – automatyczne do ściągania izolacji HT1P182, piła kabłąkowa uniwersalna HT3S277 czy szafa narzędziowa to kolejne z produktów. Przekrój produktów jest naprawdę szeroki. Wchodząc na stronę producenta widzimy, że są to narzędzia pomiarowe, narzędzia wykończeniowe czy narzędzia i artykuły BHP. 

Hogert opinie

Nasze opinie na temat hogert technika oparliśmy na 3 źródłach. Pierwszym źródłem jest forum, a raczej fora internetowe, gdzie użytkownicy często opisują swoje przygody z narzędziami. Drugim źródłem jest nasza subiektywna opinia na podstawie parametrów, ceny oraz innych czynników. Trzecim źródłem są inne blogi, strony, które robią testy produktów. 

hogert opinie

Klucze hogert opinie

Na temat kluczy już trochę pisaliśmy. Narzędzia te mają dobrą opinie, przytoczymy dwie:

Klucze Hogert otrzymałem od syna ponad rok temu na święta. Są ze mną od niejednego remontu i nie mogę narzekać. Cenowo wygląda to tak, że znajdziecie tańsze kluczę, ale nie wiem jak z jakością tych tańszych narzędzi. Jeśli szukacie budżetowo sprawdzonych kluczy to myśle, że Hogert to dobra firma. 

Nie ma co narzekać. Kluczy nie używam jakoś specjalnie często, ale nigdy mnie nie zawiodły. Wyglądają i mają się jakościowo dobrze, więc opinia raczej pozytywna. 

Narzędzia hogert opinie mają pozytywne, aczkolwiek konkurencja na rynku nie śpi. Na rynku jest sporo firm, które mają cennik podobny do firmy hogert technika i jakościową są dobre, a nawet lepsze niż firma z Niemiec. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze