Strona głównaNarzędziaJohn Gardener - co to za marka? Opinie, części, serwis

John Gardener – co to za marka? Opinie, części, serwis

John Gardener to marka od lat istniejąca na polskim rynku. Jeśli nie mieliście z nią do tej pory do czynienia i zastanawiacie się co to za marka, jakiego producenta oraz czym się zajmuje to poniżej odpowiemy na te pytania. Przedstawimy również opinie jakie o niej samej oraz sprzęcie przez nią produkowanym można znaleźć w internecie.

John Gardener – co to za marka / firma

Co to za marka John Gardener? John Gardener to marka od GEKO produkująca sprzęt ogrodowy taki jak kosiarki, kosy spalinowe, podkaszarki, glebogryzarki, rozdrabniacze drewna, dmuchawy spalinowe i inne. Produkty marki john gardener można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w wielu sklepach internetowych. Na pytanie co to za marka John Gardener można odpowiedzieć, że jest to marka oferująca całą gamę produktów, której oferta skierowana jest do osób posiadających ogrody lub zawodowo zajmujących się zakładaniem i dbaniem o ogrody. Co to za marka John Gardener? John Gardener to marka, która swoim klientom oferuje sprzęt ogrodowy w przystępnych cenach i w dobrej jakości.

opinie o kosie spalinowej john gardener
Opinie na Tooles

John Gardener – producent i jego opinie

John Gardener to marka producenta GEKO, który cieszy się dobrymi opiniami w sieci. Osoby używające sprzętu John Gardener piszą, że producent wart jest dobrych opinii. W opiniach o John Gardener czytamy, że to producent, którego np. kosiarki są bardzo dobrym sprzętem. Klienci John Gardener podkreślają w opiniach, że ich kosy są praktycznie nie do zdarcia i sprawdzają się przy długiej pracy i w trudnym terenie. W opiniach klientów czytamy, że GEKO, producent John Gardener oferuje dobry sprzęt, wygodny w użytku, dostępny i w cenach dużo niższych niż te, które trzeba zapłacić sięgając po produkty marek najbardziej znanych. W opiniach o producencie John Gardener czytamy, że oferuje produkty w konkurencyjnych cenach, które specyfikacją nie odbiegają od innych. Opinie o producencie john gardener są w rzeczywistości bardzo pozytywne jako, że użytkownicy ich sprzętu doceniają zarówno ceny produktów jak i jakość i niezawodność sprzętu.

john gardener 6.0 km opinie
Na CENEO również przeważają pozytywne opinie

John Gardener – części zamienne, jak z dostępnością?

Części zamienne John Gardener takie jak żyłki tnące różnej wielkości i szerokości są ogólnodostępne w internecie i sklepach stacjonarnych. W opiniach o producencie john gardener użytkownicy sprzętu firmy podkreślają, że nie ma problemu z dostępnością części zamiennych John Gardener. Takie elementy produktów jak żyłki do kosy czy żyłki do podkaszarki są elementami, które regularnie ulegają zużyciu i wymagają wymiany. Na szczęście dla użytkowników produktów john gardener te części zamienne są z łatwością dostępne, co podkreślają użytkownicy produktów John Gardener w opiniach w internecie. 

Kosa spalinowa John Gardener opinie

Opinie o kosach spalinowych John Gardener, które można znaleźć w internecie są pozytywne. W opiniach o kosach spalinowych John Gardener możemy wyczytać m.in. że kosiarki w wersji spalinowej z napędem i elektronicznym starterem bardzo dobrze radzą sobie na nierównym terenie i również cena takiej kosy spalinowej sprawia, że warto na te produkty zwrócić uwagę. W innej opinii o kosie spalinowej John Gardener czytamy, że są funkcjonalne i trwałe i użytkownicy polecają je sobie nawzajem. Inny użytkownik kosy spalinowej John Gardener w swojej opinii pisze, że posiada ona wygodną regulację, dobry napęd i noże, które bardzo ładnie tną, nawet wtedy kiedy natknął się na większy kamień. Kolejna opinia o kosie spalinowej john gardener podkreśla, że posiadają one sporą regulację wysokości i dobry napęd.

Kosa spalinowa John Gardener części

Kosa spalinowa John Gardener jest urządzeniem stosowanym do cięcia gęstszych oraz mniejszych traw, zarośli, ale również krzewów. Kosy spalinowe John Gardener to urządzenia o niewielkiej wadze oraz silniku z dużą mocą. Mogą być używane zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów. W internecie dostępne są zestawy, w których kosa spalinowa John Gardener sprzedawana jest z częściami zamiennymi takimi jak głowice z żyłką, żyłka wzmocniona, tarcza z potrójnym ostrzem, tarcza piła do drzew i krzewów i inne. Części do kosy spalinowej John Gardener dostępne są w przystępnych cenach. Inne części do kosy spalinowej John Gardener to np. starter do podkaszarki, głowica żyłkowa, silnik do kosy spalinowej, gaźnik do kosy spalinowej, cylinder do kosy spalinowej, tłok kosy spalinowej, glebogryzarka – adapter do kosy spalinowej. Wszystkie te części do kosy spalinowej John Gardener dostępne są między innymi na stronie internetowej producenta GEKO. Oprócz części do produktów John Gardener, producent GEKO oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla użytkowników marki John Gardener. Oprócz serwisu sprzęt John Gardener posiada również gwarancję. Okres ochrony gwarancyjnej rozpoczyna się w dniu zakupu lub wydania towaru i wynosi rok czasu zarówno w przypadku zakupu konsumenckiego jak i komercyjnego. W czasie tego okresu producent GEKO oferuje nieodpłatny serwis sprzętu John Gardener i nieodpłatne usunięcie wad fizycznych produktu.

Zobacz też:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze