Strona głównaNarzędziaNAC narzędzia - opinie, pochodzenie, co to za firma?

NAC narzędzia – opinie, pochodzenie, co to za firma?

Wikipedia nic nie mówi o tej marce, przeglądając forum nie wiadomo skąd pochodzą produkty tej firmy. Dlatego czas to wyjaśnić. Zacznijmy zatem od wyjaśnienia czym jest w ogóle nazwa NAC. Jest to skrót od New American Concept . Czy warto kupić produkty firmy NAC? 

Produkty oferowane przez firmę NAC pomogą nam nie tylko w remontach, ale także w remontach czy pracach w ogrodzie. Zakres narzędzi jest tutaj szeroki, ale chyba najbardziej popularnym produktem tej firmy jest podkaszarka. 

NAC narzędzia

Na wikipedii nic nie znajdziemy na temat narzędzi firmy NAC. Należy przytoczyć zatem parę faktów. Gwarancja – na elektronarzędzia NAC dostaniemy aż 2 lata. Gdzie można kupić elektronarzędzia tej firmy? Od największych sklepów tj. media expert czy castorama aż po małe sklepy na Allegro czy OLX. Zakres sprzedaży jest również szeroki – produkowane narzędzia znajdziemy nie tylko w Polsce, ale także w takich krajach jak Bułgaria, Kanada, Rumunia czy Grecja. 

elektronarzędzia nac opinie

Firma NAC gdzie produkcja

Produkcja wielu narzędzi odbywa się w Chinach, niezależnie czy to produkcja dużych firm czy małych. Każdej marce zależy na rentowności, ale należy pamiętać, że nie zawsze produkcja w Chinach musi oznaczać słabą jakość. Wystarczy na tapetę wziąć podkaszarki, opinie na temat tego sprzętu są naprawdę nie do zajechania.

Elektronarzędzia NAC opinie

Niektóre opinie są właśnie w kontekście pochodzenia elektronarzędzi. Gdzie produkowane są aktualnie prawie wszystkie elektronarzędzia na świecie? Oczywiście w Chinach. Czy to coś złego? Oczywiście pochodzenie sprzętu z Chin nie zawsze musi być złe. Pamiętajmy, że największe firmy na świecie tj. Apple również korzystają z taniej produkcji w Chinach, a dostarczają wysoką jakość. 

elektronarzędzia nac opinie

Z firmą zapoznałem się gdy pracowałem dla firmy, która pracowała przy utrzymaniu dróg. Podkaszarka wtedy chodziła na bardzo wysokich obrotach i dawała radę. Firma NAC wydaję się być naprawdę dobrym wyborem. Wiadomo, że nie jest to najwyższa liga, ale z całą pewnością jest to najwyższa liga w swojej cenie. 

Opinie o tej firmie NAC są dobre, bo firma jest dobra. Ktoś pisał, że pochodzenie produktów skreśla firmę, moim zdaniem to głupota. Nieważne gdzie produkcja, ważna jest finalna jakość sprzętu, a ta jest wysoka. Producent ogarnia takie rzeczy jak gwarancja, serwis, więc nie mam nic do zarzucenia tej firmie czytamy w kolejnej opinii. 

Serwis NAC

Nie ma problemu ze znalezieniem serwisu sprzętu i elektronarzędzi NAC. Do najpopularniejszych serwisów możemy zaliczyć serwisy w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Sosnowiec, Lublin, Łódź, Białystok, Wrocław czy Płock. Serwis kos spalinowych NAC znajduje się raczej w każdym większym mieście, więc wystarczy tylko poszukać w Google po takich frazach jak serwis + nazwa miasta. 

NAC części

Części zamienne będą nam potrzebne, gdy coś się zepsuje lub zużyję. Możemy wtedy skorzystać z serwisów, gdzie za nas nie tylko załatwią nam części, ale także naprawią i wymienią co trzeba. Możemy również skorzystać ze sklepów online. Części są ogólnodostępne, więc w opiniach wyczytamy, że nie ma problemów z tym, aby załatwić sobie daną część. 

Producent ten jest znany w Polsce przez swój dobro jakościowy produkt – podkaszarka. Nie mniej jednak inne produkty tej firmy są równie ciekawe i warte zakupu.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

5 KOMENTARZE

  1. Podkaszarka NAC rozleciała się po godzinie(!) używania. Pękł łącznik rurek. Zakup w OBI. Autoryzowany serwis „DAREX” z Częstochowy stwierdził że nóż musiał uderzyć o podłoże, więc moja wina. Tak, to prawda, nóż uderzył o podłoże. To jednak narzędzie do pracy, nie do zabawy.

  2. NAC Kosiarka LS56-196L-JR2
    Kosiarka zakupiona w maju 2021 r po kilku godzinach pracy nóż tnący zaczął obijać się o obudowę ,obudowa bardzo elastyczna poddaje się na nierównościach ,zareklamowana wymieniona na nową w związku z wadą fabryczną ,od 19 08-2021r do 26-10-2021 r kosiarka pozostawała w serwisie ,nowa nawet nie kosiła bo po pierwszym uruchomieniu nuż zaczął uderzać o obudowę ,nie polecam szkoda nerwów na reklamacje .Serwis nie odpowiedzialny ,przesyłają sprzęt reklamowany pomiędzy swoimi wewnętrznymi serwisami co wydłuża czas naprawy , brak kontaktu telefon nie odpowiada ,na @ nie odpisują ,

Najpopularniejsze