Strona głównaNarzędziaNilfisk opinie o firmie. Co warto wiedzieć?

Nilfisk opinie o firmie. Co warto wiedzieć?

Każda osoba, która zajmuje się utrzymaniem czystości posesji lub obiektu wie, jak bardzo w pracach porządkowych przydają się nowoczesna urządzenia takie jak myjki do okien, myjki ciśnieniowe czy odkurzacze przemysłowe. Na rynku działa obecnie wielu producentów zajmujących się tworzeniem takich urządzeń. Jednym z nich jest kopenhaska firma Nilfisk. Opinie o jej sprzętach są bardzo pozytywne. Sprawdźmy więc co oferuje. 

Nilfisk opinie o firmie

Nie da się ukryć, że Nilfisk nie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju producentów, choć z roku na rok przybywa osób, które decydują się na zakup urządzeń tej firmy. Opinie o firmie Nilfisk stają się więc coraz bardziej widoczne. Jakie są? Większość opinii o Nilfisk to zdecydowanie pozytywne głosy, które podkreślają, że Nilfisk jest firmą innowacyjną, która stale poszerza i udoskonala swój asortyment. Podkreśla się, że urządzenia oferowane przez Nilfisk są solidne, trwałe, proste w obsłudze i niezawodne. Opinie o firmie Nilfisk często dotyczą także ceny urządzeń, ponieważ propozycje cenowe tego producenta są naprawdę atrakcyjne na tle konkurencji. Słowem, jest to więc ciesząca się dobrą opinią firma, której bez problemu możemy zaufać.

myjka nilfisk

Myjki do okien – opinie na forum

Jednym z czołowych produktów dostępnych w ofercie Nilfisk są bez wątpienia myjki do okien. Na forum możemy znaleźć opinie dotyczące urządzeń takich jak choćby Nilfisk Smart. Opinie o tym zasilanym akumulatorowo urządzeniu są w znaczącej mierze pozytywne. Użytkownicy doceniają lekkość myjki do szyb, jej skuteczność w usuwaniu zabrudzeń oraz fakt, że nie pozostawia smug. Wśród opinii o myjkach do okien Nilfisk na forach bardzo często pojawiają się również głosy mówiące o długiej żywotności i czasie pracy baterii. Wykorzystując urządzenie tego producenta z powodzeniem możemy wyczyścić okna w całym domu bez konieczności ładowania akumulatorków. W opinii użytkowników forum myjki Nilfisk są więc jak najbardziej godne polecenia 

Opinie o innych urządzeniach marki Nilfisk

Oferta producenta nie ogranicza się jednakże jedynie do myjek do okien. W jego asortymencie możemy znaleźć również odkurzacze przemysłowe czy myjki ciśnieniowe. Poznajmy je nieco bliżej.

Jeśli mowa o odkurzaczach na uwagę zasługują z pewnością dwa z nich. Mowa tu o urządzeniach Nilfisk Buddy 12 i Nilfisk Buddy 18. Opinie o każdym z nich są bardzo pozytywne. Użytkownicy doceniają fakt, że odkurzacze te mogą pracować zarówno na sucho jak i na mokro, są lekkie i cicho pracują. Jeśli zaś chodzi o opinie dotyczące Nilfisk Buddy 12 oraz Nilfisk Buddy 18 pod kątem ich pojemności – Nilfisk Buddy z 12 litrowym pojemnikiem polecany jest przede wszystkim do domów prywatnych, zaś Nilfisk Buddy z 18 litrowym zbiornikiem z powodzeniem może być wykorzystywany również w użytku przemysłowym. 

nilfisk myjka cena
Cenowo jest to średnia półka.

Kolejnym urządzeniem, które zbiera pozytywne opinie jest Nilfisk Combi. To urządzenie dwa w jednym, które może pełnić rolę odkurzacza oraz mopa elektrycznego. Posiada kompaktowe wymiary, zbiornik na detergent oraz długi 7 metrowy przewód ułatwiający sprzątanie całego mieszkania. Opinie o Nilfisk Combi doceniają w szczególności fakt, że dzięki temu urządzeniu możemy jednocześnie odkurzać i zmywać podłogę co pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Mówiąc o opiniach na temat urządzeń Nilfisk nie sposób nie wymienić również urządzeń, z których marka jest doskonale znana a więc myjek ciśnieniowych, które znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Są to między innymi urządzenia takie jak Nilfisk c120.7-6, Nilfisk c135, Nilfisk p 160 czy Nilfisk c130. Opinie o nich są bardzo pozytywne. Użytkownicy doceniają bowiem wszechstronność zastosowań tych myjek ciśnieniowych, ich skuteczność oraz niezawodność. Do każdego z urządzeń możemy dokupić szereg końcówek oraz dodatkowych akcesoriów, dzięki którym zarówno czyszczenie dużych powierzchni, jak i detali jest niezwykle proste i skuteczne. Nilfisk c120.7-6, Nilfisk c135, Nilfisk p 160 czy Nilfisk c130 cieszą się dobrymi opiniami również ze względu na kompaktowe gabaryty oraz niską wagę urządzeń, dzięki którym są bardzo proste w codziennym użytkowaniu. Nie bez znaczenia jest również ich niezawodność – myjki są praktycznie bezawaryjne a ich żywotność bardzo długa. Niezależnie od tego, który model urządzenia wybierzemy możemy mieć pewność, że posłuży nam przez wiele lat. 

Nilfisk czy Karcher – opinie

Konkurencja na rynku myjek i odkurzaczy jest bardzo duża. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, który z producentów oferuje lepsze urządzenia. Jednym z dylematów, przed którymi stajemy podczas zakupów jest: Nilfisk czy Karcher? Opinie o obydwóch firmach są obecnie bardzo dobre. Nie da się również ukryć, że firma Karcher jest nieco bardziej znana i rozpoznawana. Z racji tego, jej produkty są również nieco droższe. Asortyment obydwu producentów jest bardzo zbliżony i znajdziemy w nim urządzenia o podobnych parametrach. Ciężko więc wyrazić jednoznaczną opinię na temat Nilfisk czy Karcher. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu podjęcie decyzji po przeanalizowaniu aktualnej oferty cenowej oraz specyfikacji technicznej urządzeń jednej i drugiej marki.

Zobacz też:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze