Strona głównaOZESunday Polska - opinie, odstąpienie od umowy, cennik, kontakt

Sunday Polska – opinie, odstąpienie od umowy, cennik, kontakt

Na stronie internetowej firmy Sunday Polska czytamy, że firma od 2015 roku zajmuje się popularyzowaniem i rozwijaniem zielonej energetyki w Polsce. W praktyce oznacza to, że Sunday Polska oferuje swoim klientom panele fotowoltaiczne, których do tej pory zamontowała ponad 300 000. Firma Sunday Polska podkreśla, że te instalacje to ponad 110 MW energii pochodzącej ze słońca, a fotowoltaika to niezależność energetyczna i oszczędności. Kontakt z firmą Sunday Polska jest ułatwiony, gdyż firma Sunday Polska oferuje swoim klientom kilka dróg za pomocą których można się z nimi umówić na rozmowę lub konsultację.

Na stronie internetowej w zakładce „kontakt” Sunday Polska podaje numer telefonu dla swoich klientów. Jedną z opcji kontaktu z Sunday Polska jest również formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Sunday Polska podkreśla, że kontakt z nimi możliwy jest zarówno od poniedziałku do piątku, jak i w soboty. Ponadto w zakładce podane są również adresy e-mailowe, które również mają służyć jako możliwa forma kontaktu z Sunday Polska. Oczywiście jeśli nie jest się jeszcze klientem, ale sama firma leży z naszej sferze zainteresowań możemy szukać kontaktu z Sunday Polska przy użyciu ich mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Firma obecna jest również na Youtube i LinkedIn.

sunday polska opinie
Opinie na wizytówce Google są dobre jak na firmę z tej kategorii.

Jak to co czytamy na stronie internetowej firmy ma się do rzeczywistości? Jak wyglądają opinie o Sunday Polska, co w swoich opiniach na forum o Sunday Polska piszą użytkownicy fotowoltaika, jak kształtuje się cennik Sunday Polska i czy możliwe jest odstąpienie od umowy z firmą Sunday Polska? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te pytania.

Sunday Polska – opinie

Opinie o Sunday Polska i samej fotowoltaice, które może znaleźć w sieci są bardzo pozytywne. W czasie, w którym jesteśmy teraz, kiedy rachunki za prąd regularnie wzrastają, fotowoltaika jest czymś co się opłaca klientowi zarówno indywidualnemu jak i biznesowemu. Stąd właśnie pozytywne opinie o firmie Sunday Polska. W opiniach o Sunday Polska czytamy, że firma dostarcza swoim klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i oceniana jest jako terminowa i oferująca wysoką jakość obsługi. Opinie te potwierdzają również użytkownicy Sunday Polska w swoich opiniach na forum. Poza tym w opiniach o firmie Sunday Polska czytamy, że firma działa na renomowanych urządzeniach takich jak np. panele fotowoltaiczne Jinko, moduły ZNShine, DAH Solar, Ulica Solar czy też LEAPTON czy mikrofalowniki Hoymiles. W opiniach o Sunday Polska czytamy, że takie zestawy dają od 15 do 25 lat gwarancji produktowej i 25 lat gwarancji na uzyski. Ponadto w opiniach o Sunday Polska podkreślane jest, że firma oferuje swoim klientom bezpłatny audyt. Sunday Polska oferuje również wykonanie projektu instalacji z indywidualnym doborem jej wielkości. W opiniach o Sunday Polska czytamy również, że pomimo nieposiadania własnych ekip montażowych firma gwarantuje profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej a także pomoc w podłączeniu jej do sieci. Razem z podłączeniem do sieci klient otrzymuje od Sunday Polska kompletną dokumentację, monitorowanie systemu za pomocą podłączenia do WiFi oraz obsługę serwisową. 

Sunday Polska – odstąpienie od umowy

Sunday Polska oferuje odstąpienie od umowy swoim klientom. Na stronie internetowej czytamy, że odstąpienie od umowy z Sunday Polska przysługuje klientowi od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość. Klient Sunday Polska ma prawo do odstąpienia od umowy na montaż instalacji fotowoltaicznej w terminie 14 dni bez podania przyczyny odstąpienia. Po upływie 14 dni od zawarcia umowy wygasa możliwość odstąpienia od umowy z Sunday Polska. Aby klient mógł skorzystać z odstąpienia od umowy z Sunday Polska musi poinformować firmę Sunday Polska o podjętej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia czyli np. musi wysłać pocztą stosowne pismo na adres firmy lub na adres e-mail. Sunday Polska oferuje wzór formularza odstąpienia od umowy. Aby termin do odstąpienia od umowy z Sunday Polska był zachowany wystarczy aby klient wysłał informację o wykonaniu prawa odstąpienie od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy z Sunday Polska.

Sunday Polska – cennik

Cennik Sunday Polska dotyczący oferty fotowoltaiki zależy od wielu czynników. Firma Sunday Polska przed ustaleniem cennika dla konkretnego klienta biznesowego lub indywidualnego bierze pod uwagę m. in. to jak duża będzie instalacja fotowoltaiczna. Ta składowa ceny jest bardzo ważna, gdyż same panele fotowoltaiczne stanowią 45% kosztów instalacji fotowoltaicznej. Na kosz instalacji oraz cennik Sunday Polska wpływa również miejsce, w którym instalacja fotowoltaiczna ma być zainstalowana. Tutaj warto zaznaczyć, że panele fotowoltaiczne montowane na gruncie są droższe od tych montowanych na dachu, gdyż wymagają bardziej zaawansowanego systemu montażowego. Również innego systemu montażowego będzie wymagać zainstalowanie paneli fotowoltaicznych na dachu skośnym a innego na dachu płaskim.

opinie na innych stronach o sunday polska
Opinie na innych stronach trzymają fason – wszędzie jest to powyżej 4 gwiazdek na 5.

Cennik Sunday Polska na wykonanie fotowoltaiki zależy również od komponentów użytych do instalacji fotowoltaicznej. Wiadomo, że ceny samych paneli czy innych elementów instalacji mogą się różnić w zależności od tego gdzie i kiedy zostaną zakupione a także jaki będzie ich producent czy model. Również stopień trudności projektu, o który prosi klient, wpływa na cennik firmy Sunday Polska. Jak już pisaliśmy wyżej miejsce wykonania instalacji ma tutaj duże znaczenie, ale także samo ułożenie paneli na np. dachu wielospadzistym sprawia, że zaprojektowana instalacja jest skomplikowana w wykonaniu co niesie ze sobą dodatkowe koszty takie jak np. więcej komponentów wymaganych do jej zamontowania. 

Sunday Polska – opinie na forum

Opinie na forum dotyczące firmy Sunday Polska są w większości bardzo pozytywne w swoim wydźwięku. Klienci firmy w opiniach na forum polecają firmę Sunday Polska. Podkreślają, że instalacje były montowane sprawnie i szybko. W opiniach na forum klienci Sunday Polska chwalą również profesjonalizm i kompetencje przedstawicieli handlowych firmy a także ekip montujących instalacje. W opiniach na forum Sunday Polska doceniana jest za dobry kontakt z klientem. Opinie a forum o firmie Sunday Polska są bez zarzutów. Kliencie w opiniach na forum doceniają firmę Sunday Polska za terminowość, rzetelność i rzeczowość.

Podkreślają w swoich opiniach na forum, że od przedstawicieli Sunday Polska dostali doradztwo na wysokim poziomie. Oczywiście wśród pozytywnych opinii na forum o firmie Sunday Polska znajdują się i takie, które stoją z nimi w kontrze. Zdarzają się głowy o opóźnieniach w realizacji instalacji czy utrudnionym kontakcie z przedstawicielami firmy. Tak jak w opiniach o Sunday Polska dostępnych w internecie tak i tutaj okazuje się, że wadą fotowoltaiki Sunday Polska jest brak ich własnych ekip montażowych oraz brak informacji o potencjalnych kosztach związanych z użytkowaniem fotowoltaiki Sunday Polska.

Sprawdź:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze