Strona głównaNarzędziaKraft&Dele - przegląd narzędzi i ich opinie

Kraft&Dele – przegląd narzędzi i ich opinie

Kraft&Dele to przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działalność w pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W początkowej fazie istnienia, firma zajmowała się produkcją kompresorów i stopniowo dodawała do swojego portfolio kolejne produkty. Obecnie rozszerzyli swoją ofertę o agregat prądotwórczy, spawarkę i elektronarzędzia (klucze udarowe). Kraft&Dele prowadzi sprzedaż w sklepie internetowym, w którym można zakupić różne artykuły metalowe i do użytku hydraulicznego. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie można znaleźć opinie w sieci nt. Kraft&Dele Professional elektronarzędzia, sprawdzimy co użytkownicy sądzą o agregatach prądotwórczych, kompresorach, kluczach udarowych i spawarkach KD1842 tej firmy, czy Kraft&Dele oferuje również serwis.

Kraft&Dele Professional elektronarzędzia – opinie

Kraft&Dele istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat i prężnie się rozwija, ciężko pracując na zadowolenie i pozytywne opinie od swoich klientów, w branży budowlanej, marka ta jest dość rozpoznawalna. Mimo wszystko w sieci pojawiają się również negatywne komentarze i opinie nt. jakości elektronarzędzi i innych urządzeń. W tym przypadku najczęściej pojawiały się głosy w sieci o tym, że obudowy tych narzędzi nie są wytrzymałe i dość często ulegają pęknięciom i uszkodzeniom. Oczywiście wszystko to zależy od tego, w jaki sposób użytkujemy takie urządzenia, zazwyczaj pod takimi komentarzami pojawiały się inne, w których użytkownicy tych narzędzi opisywali to, że Kraft&Dele służy im przez wiele miesięcy bez problemów. Kolejną rzeczą, na którą skarżą się użytkownicy i wystawiają negatywne opinie to obsługa klienta przez Kraft&Dele. Zastrzeżenia najczęściej dotyczyły bezpośredniego kontaktu, czy czas realizacji reklamacji przez serwis. Obsługa klienta w tym przypadku może być pewną loterią, ponieważ pojawiały się również pozytywne opinie o tym, że klienci zostali szybko i sprawnie obsłużeni przez pracowników firmy, a serwis przebiegł bezproblemowo.

Kraft&Dele – opinie o narzędziach

W takim razie, jakie jeszcze można znaleźć opinie o narzędziach firmy Kraft&Dele Professional? Użytkownicy narzędzi najczęściej wytykają to, że agregaty Kraft&Dele są wytwarzanie w Chinach, i stąd ich jakość oraz negatywne opinie. Nic bardziej mylnego, mimo tego, że Kraft&Dele jest polską marką o ugruntowanej pozycji, to niekoniecznie wszystkie produkty typu agregaty prądotwórcze, klucze udarowe, elektronarzędzia, spawarki KD1842, czy kompresory pochodzą z naszego kraju. Oczywiście, należy pamiętać o tym, że zdecydowana większość takich narzędzi jest wytwarzana w krajach wschodniej Azji i cechuje ich niezwykle dobra jakość. W związku z tym kwestia pochodzenia takich produktów powinna stanowić odrębny temat. Warto w tym przypadku oceniać produkt na podstawie wytrzymałości i dobrze wykonywanej pracy.

Kraft&Dele – opinie o narzędziach

Agregat prądotwórczy Kraft&Dele

Agregat prądotwórczy Kraft&Dele Professional to narzędzie, które idealnie sprawdzi się na różnych budowach oraz wielu innych miejscach gospodarczych, gdzie będziemy potrzebowali zapasowego źródła prądu elektrycznego. To, co charakteryzuje agregaty prądotwórcze Kraft&Dele to konstrukcja, która jest oparta na 4-suwowym silniku o mocy 3KM, dlatego pojawiają się pozytywne opinie w sieci o tym urządzeniu.

Agregat prądotwórczy Kraft&Dele

Kompresor Kraft&Dele

Kompresory Kraft&Dele Professional to urządzenia, które w pierwszej kolejności pojawiły się w portfolio tej spółki. Marka ta oferuje dwa różne rodzaje takich kompresorów, czyli olejowe i bezolejowe. To, co charakteryzuje te narzędzia to funkcjonalność. Ze względu na rozmiary takich urządzeń, mogą być one wykorzystywane nawet w domu. Dodatkowo wersja bezolejowa kompresora Kraft&Dele, cechuje łatwość w użytkowaniu i brak konieczności serwisowania. W ten sposób pojawiają się opinie o tym, że te maszyny są dość awaryjne i pojawiają się częste problemy.

Kompresor Kraft&Dele

Klucz udarowy Kraft&Dele

W przypadku kluczy udarowych Kraft&Dele Professional te elektronarzędzia charakteryzuje dość wyjątkowe wzornictwo, jakość, duża wytrzymałość i brak obawy o to, że produkt będzie lądował w serwisie. Najczęściej pozytywne opinie dotyczą ergonomicznej konstrukcji, która w rezultacie czyni urządzenie dość bezpiecznym w użytkowaniu. Dodatkowo klucz udarowy posiada moment obrotowy do prawie 800 Nm.

Spawarka inwertorowa KD1842

W portfolio przedsiębiorstwa Kraft&Dele znaleźć można również spawarki inwertorowe KD1842. Największą zaletą takich spawarek jest jego wszechstronność. Przy wykorzystaniu spawarki KD1842 można je użyć do spawania stali nierdzewnej, węglowej i nawet miedzi. Dodatkowo istnieje możliwość zainstalowania różnych elektrod. Kolejną zaletą takiej spawarki KD1842 jest jego waga, waży on zaledwie 4 kilogramy, w ten sposób spawarka jest łatwa do przenoszenia i można z niej korzystać w każdej pozycji i miejscu. W ten sposób pojawiają się pozytywne opinie od użytkowników.

Spawarka inwertorowa KD1842

Kraft&Dele – serwis

Jeżeli chodzi o serwis Kraft&Dele, warto wspomnieć o tym, że przedsiębiorstwo nie ma żadnej sieci autoryzowanych punktów serwisowych. Dodatkowo pojawiają się opinie o tym, że nie współpracują oni partnerami serwisowymi. W tym przypadku, gdy pojawia się konieczność serwisowania narzędzi, czy maszyny, należy odesłać produkt bezpośrednio do siedziby Kraft&Dele.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze