Strona głównaZakupOBI karta podarunkowa - czy warto kupić?

OBI karta podarunkowa – czy warto kupić?

Karty podarunkowe to coraz popularniejszy sposób na obdarowywanie bliskich osób. Są one wygodne w użyciu, dają wiele możliwości w zakresie wyboru prezentu. Dzięki tej formie podarunku można zapewnić obdarowanej osobie dużą swobodę w doborze prezentu. Karty podarunkowe są dostępne w wielu formach, w zależności od potrzeb i upodobań. Takim przykładem jest karta podarunkowa OBI. 

Zobacz: Drzwi Erkado zewnętrzne i wewnętrzne opinie – czy warto?

Co ma w ofercie sklep OBI?

Sklep OBI oferuje szeroki wybór produktów z zakresu ogrodnictwa, budowy, remontów i wykończenia wnętrz. Można w nim znaleźć materiały budowlane, narzędzia, farby, meble ogrodowe, systemy instalacyjne, systemy oświetleniowe, a także produkty do pielęgnacji ogrodu i ochrony domu. Sklep oferuje również produkty do utrzymania czystości i produkty do wykończenia wnętrz, w tym meble, akcesoria i dekoracje. Sklep OBI jest skierowany do klientów indywidualnych, firm i instytucji, którzy szukają materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz.

OBI karta podarunkowa jak działa?

OBI karta podarunkowa to świetny sposób na obdarowanie bliskiej osoby. Karta jest akceptowana w wszystkich sklepach stacjonarnych i online marki OBI w całej Polsce i może być używana do dokonywania zakupów w sklepie, jak również do płacenia za usługi. Wartość karty podarunkowej może wynosić od 1 zł do 5000 zł. Możesz wybrać dowolną kwotę, w tym przedziale, aby odpowiednio dopasować prezent do osoby, którą chcesz obdarować. Bon podarunkowy jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i nie można go wymienić na gotówkę.

Źródło: obi.pl/uslugi/karty-podarunkowe/

Gdzie kupić kartę podarunkową OBI?

Kartę podarunkową OBI można kupić jedynie w sklepach OBI.  Należy wypełnić formularz zamówienia. Następnie wybrać metodę płatności, z której będzie się korzystało. Po dokonaniu płatności zostanie wysłana wiadomość e-mail z danymi do karty podarunkowej. Po wybraniu jednego z wielu wzorów karty, można wybrać kwotę doładowania. 

Zobacz: Robot koszący — czy warto go kupić?

Jak sprawdzić saldo bonu podarunkowego OBI?

Jeśli masz bon podarunkowy OBI, możesz sprawdzić jego saldo na stronie internetowej OBI w zakładce „Moje konto”. Po zalogowaniu się do swojego konta, wybierz opcję „Moje bony”, a następnie „Saldo bonu”. Zobaczysz szczegóły dotyczące twojego bonu, w tym jego numer, datę ważności i saldo. Jeśli wolisz sprawdzić saldo bonu w sklepie OBI, wystarczy pokazać bon podarunkowy kasjerowi lub skorzystać z automatu do weryfikacji bonów.

Czy warto kupić kartę podarunkową OBI?

Karta podarunkowa OBI to świetny pomysł na prezent dla miłośnika majsterkowania i domowych remontów. Dzięki karcie można zaopatrzyć się w narzędzia i materiały, których potrzebujesz do pracy. OBI oferuje szeroką gamę produktów, w tym narzędzia, akcesoria, materiały budowlane, ogrodnicze, produkty do wykończenia wnętrz, a nawet meble ogrodowe. Kupując kartę podarunkową, można być pewnym, że obdarowana osoba będzie mogła wybrać produkty, których naprawdę potrzebuje, a co najważniejsze – zadowoli ją zakupy. Więc jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś, kto lubi majsterkować, karta podarunkowa OBI jest idealne rozwiązaniem.

Źródło: obi.pl/uslugi/karty-podarunkowe/

OBI Karta Podarunkowa jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy chcą podarować coś wyjątkowego i praktycznego. Karta upoważnia do wykorzystania środków na zakupy w sklepach OBI w kraju. To świetny sposób na zapewnienie bliskiej osobie możliwości wyboru swojego wymarzonego prezentu. Dzięki niej można zaoszczędzić pieniądze i czas, a także zapewnić, że prezent jest zawsze trafiony.

Zobacz: Ile trwa i kosztuje kurs na wózki widłowe – czy warto?

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze