Strona głównaZakupJaki piekarnik do zabudowy wybrać? Oto ranking

Jaki piekarnik do zabudowy wybrać? Oto ranking

Piekarnik do zabudowy staje się teraz najczęstszym wyborem. Wynika to przede wszystkim ze względów estetycznych. Zabudowany świetnie wkomponowuje się w meble kuchenne i razem tworzy zgraną aranżację. W tym artykule poznasz ranking najlepszych piekarników do zabudowy, dowiesz się jakie są wymiary małego piekarnika do zabudowy, czy jest możliwe posiadanie płyty gazowej plus piekarnika elektrycznego do zabudowy, jakie są opinie na forum na temat piekarnika do zabudowy BEKO, Siemens, Whirlpool 6. zmysł, a także jakie opinie posiadają piekarniki gazowe do zabudowy.

Ranking najlepszych piekarników do zabudowy

  • Pierwsze miejsce w rankingu zajął piekarnik do zabudowy Siemens HB676G0S1, który zaskakuje swoją szybkością pieczenia. Wyróżnia się bardzo szybkim nagrzewem. Jest gotowy do użycia już po kilku minutach od włączenia. Inną ogromną zaletą piekarnika Siemens jest termoobieg 4D, dzięki któremu możliwe jest równomierne i perfekcyjne pieczenie. Maksymalna temperatura pieczenia to aż 300°C.
piekarnik do zabudowy Siemens HB676G0S1
  • Kolejnym w rankingu jest Samsung Dual Cook Flex NV75N762ARK. Jest to piekarnik z separatorem i niezależnymi komorami. Posiada drzwi dzielone, dzięki czemu można otwierać je w całości lub tylko górną część. Dzięki temu można piec tylko na jednym piętrze i zaoszczędzić energię elektryczną. Piekarnik ma pojemność 75 l. Chwalony jest za bezbłędny termoobieg.
Samsung Dual Cook Flex NV75N762ARK
  • Dalej w rankingu znajduje się piekarnik do zabudowy Bosch HBG675BB1. Wyróżnia się posiadaniem wielu funkcji grzania, w tym np. rozmrażanie, podgrzewanie, funkcję pizzy, kilka opcji grillowania, ogrzewanie dolne i górne. Piekarnik rozgrzewa się w kilka minut od uruchomienia. Piekarnik Bosch wyposażony jest w tryb AutoPilot, który dopasowuje tryb grzania do wagi i typu potrawy.
piekarnik do zabudowy Bosch HBG675BB1
  • Niżej w rankingu jest piekarnik Electrolux EOE7P31Z, który ceniony jest za równomierne wypiekanie. Kolejnym atutem jest także błyskawiczny rozgrzew i doskonały termoobieg. Dodatkowo piekarnik Electrolux ma niski pobór energii. Wyróżnia go funkcja nawilżania zbyt suchych potraw.
piekarnik Electrolux EOE7P31Z
  • Wartym uwagi piekarnikiem do zabudowy jest Amica ED87689BA+, którego pojemność wynosi aż 77 l. Amica posiada teleskopowe prowadnice na dwóch poziomach, dzięki czemu wsadzanie i wyciąganie potraw staje się o wiele prostsze. Żądana temperatura jest osiągnięta już po 3 minutach od włączenia piekarnika. Dodatkowym atutem tego piekarnika jest termosonda, która pozwala na kontrolę nad temperaturą potrawy.
Pierkarnik Amica ED87689BA+
  • Świetnym piekarnikiem do zabudowy, który znalazł się w naszym rankingu jest Beko BIM24301BCS, który wyposażony jest w funkcję parowego oczyszczania i system katalitycznego czyszczenia. Dbanie o czystość piekarnika staje się o wiele prostsze. Wyróżnia się niezawodnym trybem termoobiegu i grillowaniem na wysokim poziomie.
Piekarnik Beko BIM24301BCS

Jakie wymiary posiada mały piekarnik do zabudowy?

Niektórzy nie mają zbyt wiele miejsca w kuchni, jednak nie oznacza to, że trzeba zrezygnować z piekarnika. Na rynku jest wiele małych piekarników do zabudowy. Przykładem jest np. Samsung NQ50H5533KS, którego wymiary wynoszą 59,5 x 45,4 x 57 cm. Innym małym piekarnikiem do zabudowy jest Amica AMMB44E3GCB Q-TYPE. Jego wymiary to 59,5 x 45,5 x 56,9 cm.

Płyta gazowa plus piekarnik elektryczny do zabudowy – czy takie rozwiązanie ma sens?

Płyta gazowa plus piekarnik elektryczny do zabudowy to bardzo częste rozwiązanie. Niektórzy nie wyobrażają sobie używania na co dzień innej płyty, aniżeli kuchenki gazowej. Takie rozwiązanie wcale nie wygląda gorzej. Dodatkowo gaz jest dużo tańszy aniżeli prąd, więc jeśli wolisz bardziej korzystne finansowo rozwiązania, to będzie to strzał w dziesiątkę!

Jakie opinie na forum posiadają piekarniki do zabudowy Beko?

Na forum widnieje wiele opinii na temat piekarników do zabudowy BEKO. Jest doceniany za funkcjonalność, na którą składa się ogrom funkcji, dzięki którym jest możliwość przygotowywania rozmaitych posiłków. Jak wynika z opinii na forum, piekarnik do zabudowy Beko ma funkcję parowego czyszczenia, co znacznie ułatwia utrzymanie go w należytym porządku. Inną zaletą jest zastosowanie w piekarniku teleskopowych prowadnic, które ułatwiają wyjmowanie potraw i sprawiają, że jest to dużo bezpieczniejsze. Piekarniki Beko posiadają doskonały termoobieg, dzięki któremu potrawy są równomiernie upieczone. Gorące powietrze dociera w każdą część komory. Opiniodawcy na forum twierdzą, że bardzo przydatną funkcją jest rozmrażanie. Panel sterowania jest bardzo prosty w obsłudze.

Piekarnik gazowy do zabudowy – jakie posiada opinie?

Piekarnik gazowy do zabudowy posiada zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Z opinii wynika, że różnica pomiędzy piekarnikiem elektrycznym, a gazowym nie jest wyczuwalna. Ceniony jest za niezrównaną precyzję, dzięki posiadaniu ergonomicznych pokręteł. Utrzymanie czystości w piekarniku gazowym jest bardzo proste. Posiada on teleskopowe prowadnice, co sprawia, że wkładanie i wyjmowanie potraw nie jest problematyczne. Wyglądem nie różnią się od piekarników elektrycznych. Wg opinii na forum piekarnik gazowy do zabudowy to świetna inwestycja.

Piekarnik do zabudowy Siemens – czy ma dobre opinie?

Marka Siemens oferuje szeroką gamę modeli piekarników do zabudowy. Dobre opinie wynikają z faktu, że są one wszechstronne, a dodatkowo mają wyszukane wzornictwo, które charakteryzuje markę Siemens. Równoczesne pieczenie kilku potraw w jednym czasie jest możliwe dzięki funkcji doskonałego termoobiegu. Czas pieczenia znacznie się skraca, co za tym idzie zużycie energii elektrycznej także się obniża. Z opinii na temat piekarników do zabudowy Siemens wynika, że zaskakują one szybkością pieczenia. Posiadają one ogrom funkcji grzania. Niektóre modele mogą piec nawet w 300 °C.

Piekarnik do zabudowy Whirlpool 6. zmysł – jakimi cieszy się opiniami?

Na rynku istnieją piekarniki Whirlpool z technologią 6. zmysł. Jest to wykorzystanie szeregu nowoczesnych, zautomatyzowanych programów i czujników. Jak wynika z opinii, piekarnikiem można sterować za pomocą aplikacji w telefonie. Piekarnik Whirlpool z technologią 6. zmysł do zabudowy posiada moduł Wi- Fi, przez co sprzęt może wykonywać Twoje polecenia nawet, kiedy nie ma Cię w domu. Opinie potwierdzają, że taki piekarnik to zupełnie nowa rzeczywistość, którą można zachwycać się bez końca.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze