HomeZakupMop parowy marki Vileda – sprawdzamy opinie

Mop parowy marki Vileda – sprawdzamy opinie

Z pewnością zdecydowana większość osób uważa, że mycie podłóg należy do jednych z uciążliwych i nieprzyjemnych czynności. Najczęściej w przypadku zbyt ciężkich zabrudzeń, zwykłe mopy nie dają sobie z nimi rady. W ten sposób szukamy innych rozwiązań, które pomogą w zwalczaniu zbyt brudnych podłóg, w tym celu, warto przyjrzeć się bliżej i rozważyć zakup mopa parowego, który pomaga w zwalczaniu nawet tych najbardziej zabrudzonych podłóg. Przede wszystkim mop parowy działa przy udziale specjalnej grzałki, która dzięki swoim funkcjom wytwarza parę wodną, z kolei ona przyczynia się do tego, aby usunąć głębokie zabrudzenia. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaki mop parowy kupić, to dobrze trafiłeś. W poniższym wpisie omówimy kilka modeli mopów parowych marki Vileda 100 i Steam, dodatkowo sprawdzimy jakie pojawiają się opinie nt. tych produktów

Vileda – co to za firma?

Marka Vileda wchodzi w skład grupy Freudenberg, jest to Niemiecka grupa, która cieszy się niemal 170-letnią tradycją, i należy do jednych z czołowych koncernów, które dostarczają kompleksowy sprzęt sprzątający. Obecnie koncern posiada na całym świeci około 300 oddziałów i zatrudnia około 30 tys. pracowników. Przede wszystkim Vileda należy do czołowych marek, które zajmują się dostarczaniem na polski rynek i nie tylko urządzeń i akcesoria, które służą do sprzątania domów. W swojej ofercie marka Vileda posiada jedne z najpopularniejszych na rynku mopów parowych, które zyskują przychylne opinie. To co charakteryzuje te produkty, to wysoka jakość wykonania i wytrzymałość.

Warto pamiętać o tym, że przed podjęciem decyzji o zakupie mopa parowego, należy zwracać uwagę na dodatkowe funkcje jakie posiada. Najczęściej tańsze mopy parowe radzą sobie jedynie z niewielkimi zabrudzeniami kafelek i parkietów. W związku z tym w przypadku, gdy będziemy używać mopa do trudniejszych zadań, warto w tym celu zainwestować w lepszej jakości sprzęt, który pomoże również odświeżyć wygląd tapicerki i nie tylko. Niektóre mopy parowe radzą sobie z plamami po winie, które znajdują się na dywanach. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę podczas wyboru mopa parowego jest głowica. Przede wszystkim głowica powinna być giętka, ponieważ w ten sposób mop usuwa zabrudzenia, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach.

Mop parowy Vileda – jakie pojawiają się opinie?

W takim razie, jakie pojawiają się opinie nt. mopów parowych marki Vileda? Przede wszystkim mopy parowe Vileda wyróżniają się innowacyjnością i niezwykle wysoką skutecznością w trakcie sprzątania, usuwają z dużą dokładnością bardzo trudne zabrudzenia na kafelkach, panelach winylowych, parkietach oraz dywanach. Mopy marki Vileda są dostępne w renomowanych sklepach AGD i RTV. Decydując się na zakup, warto pamiętać o tym, aby zaopatrzyć się również w dodatkowe wkłady. Jeżeli zależy nam na tym, aby zakupić mop marki Vileda w jak najniższej cenie, warto w tym celu skorzystać z gotowych porównywarek cenowych, w ten sposób znajdziemy miejsce, w którym nabędziemy urządzenie w najatrakcyjniejszej cenie.

W sieci można również wiele opinii i recenzji, które opisują poszczególne modele, w dalszej części wpisu przyjrzymy się modelowi Steam i 100.

Po zakupie mopa parowego, powinno się go odpowiednio przygotować do pracy. W pierwszej kolejności urządzenie należy złożyć korzystając z dołączonej do opakowania instrukcji. Składanie tego urządzenia należy do niezwykle prostych czynności, cały mop składa się zaledwie z kilku elementów, czyli podłużnej rączki, obudowy całego zbiornika oraz trójkątną stopką. Na trójkątna stopkę nakłada się specjalną mikrofibrę. Na sam koniec pojemnik uzupełniamy wodą i mop parowy jest gotowy do użycia.

Mop parowy Vileda – model 100

Jednym z najpopularniejszych modeli mopów parowych marki Vileda jest model 100 hot spray. Model ten charakteryzuje się tym, że nie posiada kabla, dzięki temu udogodnieniu model ten zyskał niezwykle dużą popularność i otrzymuje same pozytywne opinie wśród użytkowników. Mop parowy Vileda 100 hot spray posiada niezwykle wydajną baterię, dzięki której możemy pracować nawet do 40 minut, jest to bardzo dużo czasu, i na jednej pełnej baterii jesteśmy wstanie usunąć wszystkie zabrudzenia w naszym domu.

Mop parowy Vileda – model Steam

Kolejnym urządzeniem sprzątającym, który zyskuje pozytywne recenzje i opinie jest mop parowy Vileda model Steam. Cech charakterystyczną tego modelu jest to, że posiada ono szybkie rozgrzewanie, które już po 20 sekundach od uruchomienia jest gotowe do użycia. Dodatkowo wielu użytkowników chwali i wystawia pozytywne opinie za to, że urządzenie jest lekkie i niezwykle łatwe do przenoszenia. W przypadku modelu 100, mop parowy Steam potrzebuje stałego podłączenia do źródła zasilania.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze