Strona głównaZakupOryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża

Oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża

Rocznica ślubu to ważne wydarzenie dla małżonków, dlatego też wymaga ją należycie uczcić. Chcesz sprawić mężowi prezent, ale nie masz pomysłu? W tym artykule podzielimy się kilkoma pomysłami na oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża.

Najlepsze pomysły na prezent dla męża na rocznicę ślubu

Jeśli chcesz sprawić oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża, warto jest w pierwszej kolejności przypomnieć sobie, czy Twój mąż nie zdradzał Ci ostatnio swoich marzeń. Być może sam ostatnio podsunął Ci jakiś pomysł, a może zepsuła się jakaś jego ulubiona rzecz? Jeśli jednak nic takiego nie miało miejsca, to oryginalnym prezentem na rocznicę ślubu dla męża będzie gadżet związany z jego pasją. Jeśli np. Twój mąż interesuje się kolarstwem to możesz pokusić się o zakup nowego stroju sportowego. Tego nigdy za wiele! Jeśli uwielbia piłkę nożną, to dobrym i zaskakującym rozwiązaniem będzie kupienie biletów na mecz jego ulubionej drużyny piłkarskiej.

W przypadku, kiedy nie znasz się na sprzęcie, potrzebnym do realizacji hobby Twojego męża, warto jest zasięgnąć rady u jego kumpla, który ma tę samą pasję. Jeśli nie jest to z jakiś powodów możliwe, możesz poradzić się na grupach w Internecie stworzonych przez pasjonatów danej dziedziny, bądź przejrzeć fora internetowe.

Kolejnym pomysłem na oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża, jest elegancki zegarek, czyli pójście w klasykę, która obroni się, pod warunkiem, że Twój mąż lubi je nosić.

Nietypowym prezentem może być konsola do gier. To szczególnie dobry pomysł dla młodszych Panów, którzy lubią tego rodzaju rozrywki.

Oryginalnym prezentem na rocznicę ślubu dla męża będzie płyta ulubionego zespołu. Twój mąż uwielbia słuchać muzyki? To będzie strzał w dziesiątkę. Jeśli lubi winyle, to kolejna płyta w kolekcji będzie świetnym prezentem.

Jeśli masz przeznaczony nieco większy budżet na oryginalny prezent na rocznicę dla męża możesz wykupić wspólną wycieczkę w miejsce, do którego marzyliście razem się udać. Może to być także weekendowy wypad do spa lub w inne urokliwe miejsce, niekoniecznie długi pobyt za granicą.

Innym pomysłem na prezent dla męża na rocznicę ślubu jest skórzana galanteria. Elegancki boxik, a w środku portfel i pasek do spodni… Taki klasyczny upominek jest świetnym i przydatnym rozwiązaniem.

Jeśli Twój mąż jest gadżeciarzem, dodatkowo lubiącym muzykę, możesz podarować mu na prezent dobre słuchawki. Muzyka płynąca z dobrej jakości sprzętu, brzmi zupełnie inaczej, a Twój mąż na pewno to doceni! Innym pomysłem jest także przenośny głośnik Bluetooth, którego można zabrać ze sobą w każde miejsce.

Kolejną nietypową propozycją na oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża jest romantyczny lot balonem, skok ze spadochronu, skok na bungee, wyścig na quadach. Takie atrakcje zafundują mu niezapomniane przeżycia. Prezent nie sprawdzi się, jeśli Twój mąż nie lubi aż tak dużej dawki adrenaliny.

Jeśli obydwoje lubicie szaleństwo to zakup całodniowych biletów do Energylandii może okazać się strzałem w dziesiątkę! Moc zabawy, energii, niekończących się emocji – to na pewno zafunduje Wam to miejsce.

Uniwersalnym, ale i oryginalnym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu dla męża będzie zakup perfum. Wybierz zapach, jaki lubi Twój partner. Jeśli nie ma on konkretnych preferencji, wybierz coś wedle własnego gustu. Za każdym razem, kiedy Twój mąż użyje nietypowych perfum, będzie przypominała się Wam rocznica ślubu.

Dobrym pomysłem będzie także uroczysta kolacja, dobre wino, świece, nastrojowa muzyka i Wy. Do tej niespodzianki możesz także dołączyć wspólne oglądanie wcześniej przygotowanego albumu fotograficznego. Powrót pamięcią do wydarzeń z przeszłości, może wywołać zarówno uśmiech, jak i łzy wzruszenia. Album to świetna pamiątka na lata. Możesz także napisać list do swojego męża, w którym szczerze napiszesz, jakimi uczuciami go darzysz, za co go kochasz i jak bardzo go kochasz. Takie szczere wyznania zawsze budzą wiele pozytywnych emocji i umacniają związek, choćby trwał kilkadziesiąt lat. Mówienie o swoich uczuciach względem drugiej osoby jest prawdziwym wyrazem miłości.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze