Strona głównaZakupPralki Electrolux - opinie

Pralki Electrolux – opinie

Pralka należy do grona podstawowych sprzętów w każdym gospodarstwie domowym. Bez niej obecnie trudno jest sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Więc jeżeli jednak się zepsuje albo zachodzi konieczność jej wymiany z innego powodu, zakupu tego nie odkłada się w czasie. Dużą popularnością cieszą się pralki Electrolux. Opinii na ich temat można znaleźć wiele. Czy to produkty warte polecenia?

Popularne modele pralek Electrolux — opinie

Jeżeli twój budżet na zakup nowego sprzętu AGD nie jest duży, a do tego potrzebujesz modelu pralki, który zmieści się w niewielkiej łazience, świetnym wyborem jest Electrolux EW6S526WP Perfect Care slim. Opinie o pralkach Electrolux tej serii zwracają przede wszystkim uwagę na jej nieduże wymiary w porównaniu ze sporą wielkością bębna i możliwym wsadem prania. Mieści się w niej aż 6 kilogramów ubrań, co w porównaniu z wymiarami 85 x 59,5 x 37,7 centymetra jest świetnym wynikiem. Sprzęt ten zasilają silniki inwerterowe, co oznacza zdecydowanie mniejszy pobór energii elektrycznej. Jest więc również ekologiczna. To nie koniec zawartych w niej rozwiązań przyjaznych dla natury. Posiada także system OptiSense. Oznacza on pobór wody odpowiedni dla większości wsadu. To bardzo oszczędny model pralki Electrolux. Opinie forum zwracają uwagę na wygodę wbudowanego managera czasu, który pomaga w dostosowaniu czasu trwania cyklu prania do indywidualnych potrzeb użytkownika. To model dostępny w korzystnej cenie, świetny do małych mieszkań i dla małych rodzin.

Electrolux EW7F447WI PerfectCare

Jednak najbardziej popularny model pralki Electrolux (opinie na ten temat nie kłamią) jest Electrolux EW7F447WI PerfectCare. To model do zabudowy, więc świetnie odnajdzie się pod blatem roboczym albo w specjalnie przygotowanej szafie. Jakie są korzyści z tego wyboru? Opinie o pralkach Electrolux do zabudowy wskazują na ich cichą pracę, co jest istotne, jeżeli pranie chce się włączać przede wszystkim na noc. Ten model ma klasę energetyczną A+++, dzięki czemu zużywa aż o 30% prądu mniej niż sprzęty AGD w klasie A++. Przy jednorazowym praniu różnica wydaje się niewielka, ale z czasem naprawdę daje się odczuć. W przypadku tej pralki Electrolux, opinie z forów internetowych zwracają także uwagę na bardzo wygodną funkcję StemaCare. Na sam koniec cyklu prania, do bębna kierowana jest gorąca para wodna, której rolą jest zniwelowanie zagnieceń na ubraniach powstałych podczas wirowania. Maksymalna prędkość wirowania to aż 1400 obrotów na minutę. Dzięki temu z bębna wyciągniesz niemal suche pranie. To kolejna zaleta pralek Electrolux. Opinie na serwisach internetowych wskazują, że to istotne dla większości użytkowników.

Naprawa pralki Electrolux

Ponieważ marka Electrolux jako producent pralek jest tak popularna, wiele zakładów podejmuje się jej naprawy. Serwisy pralek Electrolux znaleźć można w całej Polsce. Nie ma także problemu z częściami zamiennymi do nich. To bardzo ważne, ponieważ daje dużą nadzieję, że w przypadku awarii nie będzie konieczności zakupu nowego sprzętu, a uda się naprawić stary. Takie rozwiązanie jest korzystne nie tylko ze względu na kwestie finansowe, ale także środowisko naturalne. Lepszym rozwiązaniem niż wyrzucenie, jest naprawa. Pralki Electrolux są jednocześnie budowane na wysokiej jakości podzespołach, dlatego ich praca jest przewidziana na wiele lat i są raczej bezawaryjne. Wystarczy zapoznać się z opiniami. O pralkach Electrolux w internecie jest wiele informacji. Firma wywodząca się ze Szwecji dba o środowisko naturalne, a więc stara się, aby większość elementów w jej produktach łatwo można było wymienić w razie potrzeby.

Opinie o pralkach Electrolux zwracają uwagę przede wszystkim na ich oszczędność. Do tego serwisy pralek Electrolux znaleźć można w całej Polsce. To modele z różnych półek cenowych, z różnymi programami prania i dodatkowymi rozwiązaniami, dzięki którym każdy może je dostosować do siebie. Wśród producentów pralek, Electrolux zdecydowanie się wyróżnia i warto go brać pod uwagę podczas wybierania swojego idealnego modelu.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze