Strona głównaOpinie o firmach3THERMO - opinie, cena, koszt

3THERMO – opinie, cena, koszt

Grzejniki podtynkowe od firmy 3THERMO robią furorę w internecie. Nie mogło zatem zabraknąć również naszej opinii na temat tych produktów oraz krótkiego streszczenia czy warto. Czym są grzejniki podtynkowe od firmy 3THERMO? Jak sama nazwa wskazuję są to grzejniki, które znajdują się pod tynkiem. Ogrzewanie ścienne tej firmy zostało nagrodzone w konkursie Innowacyjna Wielkopolska. 

Czytając o takim rozwiązaniu od razu do głowy przychodzi parę konkretnych pytań. Czy takie rozwiązanie aby na pewno jest bezpieczne? Co się stanie, gdy pojawi się wyciek? Będziemy musieli skuć płytki? Według 3THERMO nie ma tutaj możliwości wycieku i system taki jest całkowicie bezawaryjny. Dodatkowo jeśli chodzi o bezpieczeństwo to jest ono bardziej zdrowe od tradycyjnego rozwiązania, ponieważ nie wysusza powietrza.

3THERMO – koszt takiego rozwiązania

Jaki jest koszt takiego rozwiązania? Czy faktycznie jest to tańszy sposób na ogrzanie naszego mieszkania? Koszt systemu 3THERMO jest bardzo zbliżony do kosztu ogrzewania podłogowego. 

Dodatkowo grzejnik podtynkowy jest wykonany ze stopu aluminium. Nie ma zatem możliwości, aby coś tam zardzewiało i trzeba było wymieniać. Producent grzejników podtynkowych piszę na swojej stronie, że te rozwiązanie jest praktycznie wiecznie. 

Koszt tego rozwiązania zatem są porównywalne do zwykłego ogrzewania podłogowego, ale montaż i projekt zdecydowanie po będzie droższy. Jednak nie tak bardzo jak może nam się wydawać. Projektu oczywiście nie musimy zamawiać, ale gdy chcemy mieć pewność, że system będzie działać tak jak producent napisał oraz, że nasza instalacja będzie nam służyć przez długie lata to zalecamy konsultacje z 3THERMO.  

3THERMO opinie

Opinie wielu osób chwalą elastyczność rozwiązania. Nie trzeba tutaj używać specjalnych tynków, grubszych czy tynków dla wymagających. Alergicy znowu chwalą zdrowszy mikroklimat. Kolejną pozytywną opinią jest fakt, że gwarancja na systemu 3THERMO to aż 20 lat. Zatem firma jest pewna tego co oferuje na rynek. 

Jakie są negatywne opinie? Firma ma mało oddziałów, więc jeśli zastanawiasz się gdzie kupić to sprawdź stronę producenta i listę instalatorów i sklepów. 

Ogrzewanie ścienne of firmy 3THERMO jest jeszcze nadal mało znane. Nie mniej jednak widać duże zmiany w projektowaniu domów w Polsce i coraz częściej polacy wdrażają innowacyjne rozwiązania do swoich mieszkań.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze