HomeInneCo warto śledzić na Youtube w branży budowlanej?

Co warto śledzić na Youtube w branży budowlanej?

YouTube może być potężną dawką wiedzy jeśli obserwujemy odpowiednich ludzi. W tym wielkim worku zwanym YouTube znajdziemy mnóstwo bezwartościowych filmów i często trudno dokopać się do perełek. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie, które pokazuje kanały związane z budownictwem, które warto śledzić, aby być na bieżąco z trendami w budownictwie. Przy okazji oglądając te filmy można naprawdę sporo rzeczy się nauczyć. 

Łukasz Budowlaniec

Pierwszym kanałem na YouTube jest Łukasz Budowlaniec. Łukasz jest osobą, która jest oddana budowlance. Widać, że ludzi to robić i świetnie sobie radzi z tłumaczeniem nawet ciężkich tematów dla zwykłego Kowalskiego. Łukasz Budowlaniec na YouTube jest już prawie pięć lat i zdążył przez ten czas zdobyć 172 tysiące subskrypcji. Łukasz Budowlaniec lubi oszczędzać i między innymi jest zwolennikiem tego, aby nie przepłacać. Powiązany jest z projektem dom za 150 tyś. 

Opinie na temat Łukasz są pozytywne i można znaleźć wiele dobrych komentarzy na jego temat poza YouTube. Przeglądając forum widać, że niejedna osoba korzystała z jego filmów podczas remontów czy budowy swojego domu. Jeśli nie wierzysz, że można wybudować dom za 150 tys to zapraszamy na kanał Łukasz Budowlaniec. Zainteresowanie jego osobą jest tak duże, że ludzie szukają takich fraz jak “Łukasz Budowlaniec twarz”. 

Mario Budowlaniec

Jeden z najpopularniejszych youtuberów w branży budowlanej. Wiele recenzji, przydatnych poradników między innymi jak zrobić sufit podwieszany czy położyć panele. Zakres i tematyka filmów jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mario Budowlaniec to jeden z naszych ulubionych YouTuberów, bo to skromny gościu, który od dawna robi dobrą robotę. Warto sprawdzić też jego instagram, bo często tam można zobaczyć ciekawe porady, zdjęcia i ciekawostki. A czy Ty znasz Mario Budowlańca? 

Skrox Majster

Czyli młody chłopak, który ma zaledwie 14 lat i robi przeróżne testy m.in elektronarzędzi. Podziwiamy i szanujemy za pasję od młodzieńczych lat i na zachętę promujemy kanał. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze