Strona głównaNarzędziaFestool Domino DF 500 - cena, opinie, testy, dane techniczne

Festool Domino DF 500 – cena, opinie, testy, dane techniczne

Doskonała jakość, poparta wieloletnim doświadczeniem w produkcji oraz możliwość różnorodnego, niemal uniwersalnego zastosowania frezarki Festool Domino DF 500 set to jedynie część jej zalet. Użytkownicy zamieszczający o Festool Domino DF 500 opinie w sieci najczęściej zwracają uwagę nie tylko na jej niebywałą funkcjonalność. Co takiego ma w sobie Festool frezarka do połączeń Domino DF 500, że po prostu trzeba ją mieć?

Elastyczność podczas wykonywania różnego rodzaju połączeń to komfort, którego nie zapewni każde urządzenie. Inaczej jest w przypadku Festool Domino DF 500 – opinie potwierdzają, że niezależnie od obrabianego materiału, frezarka jest łatwa i intuicyjna w obsłudze, zapewnia też idealną precyzję. Lekka rama, konstrukcja przygotowana z gotowych płyt, a może stelaż? Niezależnie od zadania, dzięki zastosowanym innowacjom praca stanie się przyjemnością.

Festool Frezarka Do Połączeń DF 500 Q-Plus DOMINO znajdziesz na: https://www.industria24.pl/festool-frezarka-do-polaczen-df-500-q-plus-domino-576413 (taniej niż na Ceneo!)

Festool Domino DF 500 – dane techniczne

Gdy przyjrzeć się z bliska frezarce Festool Domino DF 500, dane techniczne same w sobie robią wrażenie. Za pracę odpowiada silnik o mocy 420 W. Na biegu jałowym frezarka osiąga prędkość obrotową równą 25 500 min-1. Festool Domino DF 500 może frezować maksymalnie na głębokość  28 mm, co jest jednym z najlepszych wyników w klasie. Frez Domino dedykowany jest do gniazd o standardowych przekrojach: 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm oraz 10 mm. Warto w tym miejscu wspomnieć również o innych parametrach Festool Domino DF 500 – danych technicznych dotyczących regulacji głębokości frezowania. Ich zakres można ustawić od 5 mm aż do 30 mm, co daje ogromne możliwości.

Festool – frezarka do połączeń Domino DF 500 znaczy niezawodność

Bez dwóch zdań – Festool frezarka do połączeń Domino DF 500 wyróżnia się na tle konkurencji. Frezarka stosowana jest w najlepszych warsztatach i zakładach produkcyjnych przy tworzeniu i renowacji mebli, wykańczaniu wnętrz, również użytkowych, jak wnętrza sklepowe. Parametry Festool Domino DF 500 set pozwalają na zastosowanie urządzenia również przy produkcji wysokiej klasy okien, do tworzenia połączeń płytowych, łączenia stelaży oraz ram.

Festool DF 500 Q-Set DOMINO

Jeśli dokładniej przyjrzeć się wpisom o Festool Domino DF 500, opinie wskazują na wszechstronność, zagwarantowaną uniwersalnymi łącznikami o dwóch wielkościach: od 4×20 mm aż do 10×50 mm. To wszystko sprawia, że wykonane połączenia nie tylko są idealnie stabilne, ale praktycznie niedostrzegalne. Fachowcy dzięki temu są w stanie stworzyć rzeczy piękne, wyjątkowe i luksusowe. Co więcej, systemowe wyposażenie pozwala pracować na obu dostępnych wersjach frezarek.

Festool Domino DF 500 vs 700

W Internecie wiele można znaleźć dyskusji na temat, co lepsze: Festool Domino DF 500 vs 700. Jeśli przyjrzeć się dokładniej wpisom na forach, można zauważyć pewną prawidłowość. Zwykle po wersję Festool Domino DF 500 set sięgają osoby wykonujące głównie meble. Jeśli zaś ktoś zajmuje się produkcją łóżek oraz ich ram, to mogąc wybierać Festool Domino DF 500 vs 700, wybiorą raczej wersję XL.

Festool DF 700 EQ-Plus

Powód zwykle jest jeden, a jest nim głębokość frezowania, sporo większa w przypadku drugiej wersji urządzenia. Przyjmuje się również, że do realizacji większych projektów – również rozmiarowo – lepiej sprawdzi się wersja 700. Poza tym, jeśli chodzi o porównanie Festool Domino DF 50 vs 700, możliwości obu modeli są w zasadzie analogiczne, jeśli chodzi o technologie.

Festool Domino DF 500 – cena

Na koniec zostawiamy zwykle najbardziej problematyczną kwestię, która jednak nie istnieje w przypadku Festool Domino DF 500 – cena. Klienci, szczególnie ci poszukujący do swoich warsztatów sprzętu niezawodnego i odznaczającego się legendarną niemiecką jakością oraz precyzją. Jeśli chodzi o Festool Domino DF 500, cena sugerowana przez producenta to ok. 4 800 złotych brutto, natomiast wersja XL 700 zaczyna się w granicach 6 600 złotych brutto. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, otrzymujemy produkty z najwyższej półki, przeznaczone do pracy w trudnych warunkach i w dużej ilości. Proponowana kwota za innowacje w systemie przekładnic i zastosowane technologie, jak wahadłowe frezowanie to niewygórowana cena. To inwestycja, która skraca czas pracy i nadaje jej nowy wymiar oraz komfort.

Artykuł sponsorowany

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze