Strona głównaZakupMaszyny stolarskie, budowlane, przemysłowe z windykacji

Maszyny stolarskie, budowlane, przemysłowe z windykacji

Pewnie nieraz słyszałeś o tym, że można za tanie pieniądze pozyskać samochód z licytacji komorniczej. Obiektem licytacji są jednak nie tylko same samochody osobowe czy dostawcze, ale także koparki czy maszyny stolarskie. Używane maszyny stolarskie z windykacji za pół ceny to łakomy kąsek, który budzi coraz większe zainteresowanie. Nic dziwnego, maszyny stolarskie potrafią kosztować tysiące złotych. Oszczędność na poziomie kilku tysięcy na jednej maszynie stolarskiej to potężna oszczędność. 

Jakie maszyny stolarskie z windykacji można spotkać? 

Komornik bierze do licytacji wszystkie wartościowe przedmioty, które pozwolą na spłatę długu. Pytanie zatem jakie maszyny stolarskie z windykacji można spotkać jest błędne. Można spotkać każdy rodzaj. Od bardziej profesjonalnych i specjalistycznych maszyn takich jak odciągi wiór po zwykłe grubościówki. 

Jeśli szukasz elektronarzędzi po tanich pieniądzach to licytacje komornicze również będą dobrą okazją, aby zaoszczędzić parę złotych. 

Maszyny budowlane od komornika 

Jak wiemy budowlanka w Polsce ma się bardzo dobrze, zleceń nie brakuje, ale również nie brakuje oszustów. Pamiętajmy, że nie zawsze jednak maszyny budowlane od komornika są od oszustów. Czasami ludzie zadłużają się nieświadomie, niektórzy nie mają talentu do prowadzenia firmy i kończy się bankructwem. Licytacje komornicze maszyn budowlanych to kolejny kąsek dla osób, którzy chcą zarobić.

Trzeba uważać na tak zwanych łowców, czyli na osoby, które kupują masowo wiele produktów na licytacjach komorniczych za niskie ceny i sprzedają je ze swoją marżą. Trzeba wiedzieć również, kiedy takie licytacje komornicze się odbywają. Na szczęście takie informacje są ukazywane z wyprzedzeniem. Jeśli chodzi o maszyny budowlane to licytowanie ich nie jest łatwe. Najpierw musimy dokładnie oszacować ile możemy dać, jaki jest faktyczny stan produktu. Przez wiele lat udało nam się zauważyć takie maszyny budowlane jak koparki, betoniarki czy ładowarki. 

Licytacje komornicze – maszyny przemysłowe

Przemysł w Polsce również ma się dobrze, jest sporo specjalistycznych maszyn. Niektóre maszyny przemysłowe potrafią kosztować nawet kilka milionów złotych, a więc oszczędność na poziomie nawet 10 czy 20 procent to ogromna oszczędność naszego kapitału. Licytacje komornicze, gdzie znajdziemy maszyny przemysłowe nie odbywają się jednak jakoś specjalnie często. Da się jednak znaleźć kilka wartościowych licytacji komorniczych w Polsce, gdzie możemy po dobrych cenach znaleźć maszyny przemysłowe. 

Do maszyn przemysłowych możemy też zaliczyć tokarki czy frezarki. Tokarka – przetarg na nie jest bardzo łatwy do wygrania, więc rekomendujemy stałą obserwację tych pozycji. 

Wejherowo to miejscowość, która jest dość mocno znana z tego, że odbywają się tam przetargi komornicze. Licytacje maszyn mają tam sporą popularność, ale to nie znaczy, że nie ma tam miejsca dla nas. 

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze