Strona głównaCennik budowlanyIle kosztuje kubik betonu?

Ile kosztuje kubik betonu?

Przymierzasz się do wykonania prac budowlanych, w których będziesz potrzebował większej ilości betonu towarowego, jednak przeraża Cię myśl, w której będziesz musiał własnoręcznie przygotowywać zaprawę w małej betoniarce, tracąc cenny czas i siłę? Istnieje pewien sposób, aby temu zaradzić, wystarczy zamówić gotowy beton przez internet w kilku prostych krokach. Po złożeniu zamówienia, betoniarka z pompą, dowiezie gotową zaprawę pod wskazane wcześniej miejsce, jednak pojawia się pytanie, ile kosztuje kubik betonu klasy B20/B25 z gruszki, na fundamenty? Zamówienie gotowej zaprawy to wygodny sposób na to, aby zaoszczędzić czas. W dalszej części wpisu podpowiemy, w jaki sposób zamówić beton przez internet, i na jakie koszty należy być przygotowanym.

Zamawianie betonu przez internet – jak to wygląda?

Zamawianie betonu przez internet to usługa, która wbrew pozorom, zyskała w dość szybkim czasie dużą popularność i zainteresowanie. Przede wszystkim zaoszczędzony czas i szybka realizacja to główne zalety takiego serwisu. W Polsce taką usługę oferuje firma eBeton.pl, która jest pierwszą i jedyną platformą, która oferuje swoim klientom możliwość zakupu gotowej zaprawy betonowej przez internet, jednak pomimo tych zalet pojawia się wiele zapytań w sieci o to, ile kosztuje kubik betonu klasy B20/B25 z gruszki, na fundamenty. Usługa ta, to innowacyjne rozwiązanie, które jest skierowane do każdej grupy odbiorców. Firma eBeton.pl zajmuje się realizacją zarówno mniejszych jak i większych zamówień.

Kolejną zaletą tej platformy jest to, że usługa jest realizowana na terenie całego kraju, ze względu na strategicznie zlokalizowane betoniarnie w większych miastach. Głównym celem platformy sprzedażowej jest to, aby w maksymalny sposób uprościć proces zakupu betonu. W przypadku problemu z wyborem odpowiedniego rodzaju zaprawy, wystarczy skontaktować się z obsługą klienta, która doradzi w fachowy sposób, jaką dokładnie klasę betonu wybrać.

W ofercie platformy eBeton.pl znajduje się szeroka oferta klas betonu m.in. beton architektoniczny, beton z gruszki, beton towarowy, artevia, podsypkę cementowo-piaskową, beton półsuchy i wiele innych. Najczęściej klasa betonu jest dobierana do tego, jakie prace budowlane są wykonywane. W tym przypadku beton suchy, jest stosowany bezpośrednio na grunt, a podsypka cementowo-piaskowa jest wykorzystywana do wzmocnienia nawierzchni pod kostkę brukową.

Ile kosztuje kubik betonu klasy B20 i B25?

W takim razie, jak prawidłowo złożyć zamówienie przez portal eBeton.pl, i ile kosztuje kubik betonu klasy B20/B25 z gruszki, na fundamenty? Przede wszystkim wystarczy przejść kolejno przez pięć kroków, aby sfinalizować zamówienie i poznać jakie są koszty betonu, jednak przed tym należy wykonać pewne czynności. Przede wszystkim zamawiana mieszanka jest dostarczana za pomocą betoniarki, dlatego trzeba jej zapewnić odpowiedni przejazd na miejsce budowy. Następną czynnością jest to, aby zapewnić odpowiednie rozstawienie pompy do betonu, w tym przypadku wysięgnik pompy ma wysokość około 10-25 metrów, dlatego należy zwrócić uwagę na linie wysokiego napięcia. Po spełnieniu tych warunków można przystąpić do zamówienia betonu.

  • W pierwszej kolejności należy wybrać dokładną lokalizację, do której ma zostać dostarczony beton.
  • Druga czynność polega na tym, aby wybrać odpowiednią klasę oraz ilość betonu. W tym przypadku warto skontaktować się z obsługą klienta, która pomoże dobrać odpowiednią klasę, a nawet pomoże w obliczeniu tego, ile betonu należy przygotować. W takim razie, ile kosztuje kubik betonu klasy B20 i B25? Odpowiadając na to pytanie wystarczy skorzystać z gotowego kalkulatora, który po wypełnieniu wymiarami kształtu elementu budowlanego i klasy zaprawy, wskaże nie tylko, ile należy zamówić betonu, ale i również wskaże, jaki jest jego ostateczny koszt za kubik. W tym przypadku finalna cena jest obliczana na podstawie wielu czynników, jednak najczęściej cena za kubik betonu klasy B20 waha się w okolicach około 330 złotych netto, z kolei kubik betonu klasy B25 to koszt około 290 złotych.
  • Kolejną czynnością jest wybranie dogodnego dla siebie terminu, większość zamówień jest realizowana 24/7. Z kolei cena jest zależna od wielu czynników m.in. od terminu, miejsca dostawy, ilości betonu, klasy, od długości pompy i dodatków, które opóźniają wiązanie zaprawy.
  • Czwarty krok to uzupełnienie niezbędnych danych do faktury.
  • Na samym końcu przechodzimy do finalizacji zamówienia, realizując płatność.

Zamówienie jest najczęściej realizowane od 24 do 48 godzin, w tym przypadku czas realizacji jest zależny od wielkości zamówienia, klasy betonu i lokalizacji.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze