Strona głównaOgródQualcast - co to za firma? Sprawdź opinie

Qualcast – co to za firma? Sprawdź opinie

Qualcast – tę nazwę można usłyszeć coraz częściej w sklepach. Nazwa tej firmy jest również często przywoływana na forum, ludzie są ciekawi co to za firma, szukają informacji. Dlatego dzisiaj przybliżymy Wam co to za firma oraz przytoczę parę opinii na temat produktów, które są oferowane przez firmę qualcast. 

Co to za firma więc? To angielska firma, która posiada ponad stuletnie doświadczenie. Ja to bywa na rynku, niektórzy graczę zjadają mniejszych graczy. Tak było również w tym przypadku, dlatego aktualnie posiadaczem tej marki jest niemiecki Bosch. To również w fabrykach Boscha są produkowane niektóre produkty. Jeśli prowadzisz duży ogród to całkiem możliwe, że słyszałeś o marce Qualcast. Do opinii przejdziemy zaraz – co jeszcze wiemy na temat tej marki? Marka pochodzenia brytyjskiego produkuje naprawdę wysokiej jakości narzędzia ogrodowe. Czy są niezawodne?  O tym najlepiej powiedzą nam opinie użytkowników. 

Kosiarka spalinowa, podkaszarka, nożyce do żywopłotu – opinie

Kosiarka spalinowa, podkaszarka, nożyce do żywopłotu – a to tylko część produktów, które znajdują się w ich portfolio. Zacznijmy jednak od kosiarki spalinowej, a następnie poruszymy temat podkaszarki oraz nożyc do żywopłotu. Kosiarka elektryczna qualcast 1200w posiada naprawdę dobre opinie – nic dziwnego, jeden z użytkowników chwali się, że bezawaryjnie użytkuje tę kosiarkę już ponad 3 lata. kosiarka elektryczna qualcast 1200w to kosiarka dla osób, które mają niski budżet, a jednak nie chcą całkowicie oszczędzać na jakości wykonania. Kosiarka ta potrafi kosztować w okolicach 200 zł, więc jest to sprzęt naprawdę tani. Kosiarka spalinowa Qualcast opinie również ma bardzo przychylne, można zatem śmiało powiedzieć, że zarówno kosiarka spalinowa qualcast oraz kosiarka elektryczna jest warta zakupu. A co z nożycami do żywopłotu? Nożyce, które kupimy za 150 złotych na pierwszy rzut oka mogą wydać się tandetne, awaryjne. Nie mniej jednak w przypadku qualcast jest inaczej. Przeglądając opinie na forum ogrodniczym nie zauważyliśmy, żadnej negatywnej opinii. Podkaszarka – tutaj mimo dużego researchu nie znaleźliśmy wad, negatywnych opinii. 

Piła spalinowa, używana nie tylko przez drwala, ale także przez zwykłego Kowalskiego, aby przyciąć drzewka na wiosnę. Piły spalinowe qualcast opinie mają raczej dobre – piszemy raczej, bo również tutaj internet jest dość skąpy w informacje. Masz opinie na temat piły spalinowej/mechanicznej od firmy Qualcast? Pochwal się nią!

Jeśli masz jakieś narzędzie firmy qualcast to daj znać w komentarzu.
A więc co to za firma? Firma, która produkuje swoje narzędzie budżetowo, aby uderzyć do zwykłego Kowalskiego. Pewnie zastanawiasz się jak z częsciami zamiennymi? 

Części zamienne można kupić praktycznie wszędzie – oznacza to, że produkty są naprawdę uniwersalne. Producent w swoich serwisach pozwala na zamawianie części zamiennych, więc tak naprawdę temat ten można zamknąć.

Jakub Borowiec
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

2 KOMENTARZE

  1. Użytkuje od 3 lat kosiarkę akumulatorową 36V . Bardzo dobry sprzęt, bezawaryjny. Mam także nożyce do żywopłotu 18V i również sprawują się bardzo dobrze.

  2. Na przykładzie pilarki spalinowej tej firmy, zrozumiałem jaka jest różnica między tanim sprzętem a drogim. Przez trzy lata o zakupu była dwa razy w serwisie (niewiele pracowała) , łańcuch proponuję wymienić zaraz po zakupie na jakiś z wysokiej półki. Nie, nie ogólnie brak plusów. Nie polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze