Strona głównaOgródKosa spalinowa Demon - opinie, testy, co mówią na forum?

Kosa spalinowa Demon – opinie, testy, co mówią na forum?

Niech zgadnę, sąsiad obok kupił sobie nową kosiarkę i co chwila przejeżdża nią pod Twoim domem? A może Twoja stara kosiarka poległa w walce z chaszczami, jakie pojawiły się na miejscu Twojego pięknego trawnika? Trzeba się jakoś przebić przez tę dżunglę i to najlepiej przed zachodem słońca. Choć lato już za nami, nie ma jeszcze takich chłodów, żeby nie móc usiąść sobie w ogródku i podziwiać ogródek. Pod warunkiem, że możesz go zobaczyć znad istnego buszu, jaki wykwitł pomiędzy. 

Patrząc na prędkość wzrostu tych habazi, już za chwilę zaczną pukać w Twoje okna i pytać, czy masz jakiś wolny pokój do wynajęcia. O ile perspektywa pieniężna mogłaby Cię nawet przyciągnąć, to przecież nie na tym ma polegać trawnik. Póki jeszcze nie zgubiłeś/aś w nim swojego pupila albo dzieci, musisz w końcu podjąć poważną decyzję. Pora kupić coś, co poradzi sobie z tym buszem. Przed Tobą kosa spalinowa 5.2 kM Demon RQ580. Opinie o niej, poznasz już za chwilę i sam/a stwierdzisz, czy jest to dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Razem przeszukamy forum, by zobaczyć, co sądzą inni.

Kosa spalinowa demon opinie

Skąd pomysł, że dobrym wyborem będzie kosa spalinowa Demon? Opinie zaraz wszystko Ci wyjaśnią. Jest to kosa z tak zwanej niższej półki cenowej, która została polubiona przez większość kupujących. Nie trzeba mieć pojęcia o profesjonalnym koszeniu trawy, by potrafić się nią obsłużyć. Kosa spalinowa Demon ma opinie na wielu różnych forach. Na Youtubie można też znaleźć mnóstwo filmików instruktażowych, które pomogą w złożeniu jej w odpowiedni sposób, by po kupnie nadawała się do użytku. 

Kosa spalinowa Demon, opinie zyskuje bardzo dobre. Można to zobaczyć nie tylko na niejednym forum, ale też na przeprowadzanych testach. Można wtedy na własne oczy zobaczyć, jak działa i jak się sprawuje w różnych warunkach. W Internecie jest mnóstwo specjalistów, którzy opowiadają jak przygotować urządzenie do pracy i jaki tryb pracy będzie najbardziej odpowiedni. Poniżej znajduje się kosa spalinowa Demon RQ580 i opinie o niej, jak również kosa spalinowa 5.2kM Demon RQ580 i turbo – opinie. 

Kosa spalinowa Demon RQ580 opinie

Kosa Demon RQ580 – opinie

Dzisiaj w repertuarze kosa spalinowa Demon RQ580. Opinie omówimy za chwilę, ale najpierw przyjrzyjmy się parametrom. Moc silnika to 3,5 kM natomiast waga to 9 kg. Radzi sobie tam, gdzie polegnie każda kosiarka. Więc jeżeli wysokość trawnika prawie sięga dachu Twojego domu, to na zwykłą kosiarkę nie masz co liczyć, ale co innego z kosą spalinową Demon RQ580. Opinie, jakie dostępne są pod wieloma aukcjami, są zgodne do naprawdę przystępnej ceny. Znane firmy, które pewnie masz gdzieś z tyłu głowy, śpiewają sobie ceny od tysiąca wzwyż, a w tym przypadku, można ją nabyć już za 400 zł. Kosa spalinowa Demon RQ580 opinie ma przeważnie dobre, choć warto pamiętać, że nie jest to sprzęt z wysokiej półki. Mimo to jedynie kilka procent komentarzy jest negatywnych. Pozostałe doceniają moc silnika i wyposażenie, które to są najczęściej wymienianymi zaletami sprzętu. Jak widzisz kosa spalinowa Demon RQ580, ma przyzwoite opinie, jak na równie tanie urządzenie.

Kosa spalinowa 5.2kM Demon RQ580 opinie

Kolejna w kolejce jest kosa spalinowa 5.2kM Demon RQ580. Opinie, tak jak wcześniej przerobimy zaraz, ale najpierw skupimy się na tym, co otrzymamy podczas zakupu tego sprzętu. W zestawie znajduje się: 

  • osłonę tarczy
  • pojemnik do przygotowywania mieszanki paliwowej
  • 2 głowice żyłkowe, 
  • 15 m kłębek żyłki, maskę ochronną

Jak widzimy już w nazwie, moc urządzenia wynosi 5,2 kM z maksymalną prędkością pracy silnika 8000 obr./min. Oprócz tego kosa ta ma 150 cm wysięgnik, dzięki czemu nie musimy się mocno pochylać nad ziemią podczas koszenia. Tak właśnie wygląda kosa spalinowa 5.2kM Demon RQ580. Opinie na jej temat podkreślają stosunkowo dużą wytrzymałość konstrukcyjną. Ponadto, kosa spalinowa 5.2kM Demon RQ580 pozytywne opinie zbiera również w kwestii konserwacji, która jest łatwa i nie zajmuje dużo czasu.

Kosa spalinowa Demon RQ580 Turbo opinie

Naszym ostatnim przykładem jest kosa spalinowa Demon RQ580 Turbo. Opinie tak jak poprzednio zostawimy na później, a teraz zobaczmy, czym różni się ten sprzęt od poprzedników. Przede wszystkim posiada on nowy, specjalistyczny filtr powietrza, który pozwala silnikowi rozwinąć nawet do 30% więcej mocy przy tej same ilości paliwa. To właśnie na tym opiera się siła kosy spalinowej Demon RQ580 Turbo. 

Opinie w tym przypadku są równie dobre, a nawet lepsze niż w poprzednich. Użytkownicy często uważają, że nie odbiega od innych bardziej znanych marek takich jak Stihl. Kosa spalinowa Demon RQ580 Turbo ma dobre opinie również w kwestii rozruchu, który jest bardzo łatwy. Są również komentarze, że mimo ciężaru jest ona bardzo mocna i poradzi sobie z różnymi przeszkodami. 

Kosa spalinowa Demon opinie na forum

Oprócz opinii pod różnymi aukcjami na stronach takich jak Ceneo, czy Allegro, użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami na forum. Tam z kolei można poczytać, o różnych problemach, z jakimi spotykają się inni ludzie. Mogą dotyczyć one usterek lub uszkodzeń i jak sobie z nimi radzić. Choć jest to główny motyw, na forum nie brakuje również opinii o kosie spalinowej Demon RQ580. W dodatku z postów można zauważyć, że jest to inwestycja na wiele lat. W tak niskiej cenie ciężko będzie znaleźć cokolwiek lepszego.

Jeśli więc zmagasz się z buszem dookoła swojego domu, który dawno już pochłonął Twoją starą kosiarkę, pora, żebyś kupił/a coś, co nie utknie wśród agresywnych pnączy. W stosunkowo niskiej cenie zyskasz moc, dzięki której trawnik więcej nie odważy się podważać Twojego autorytetu. Po takim zwycięstwie usiądziesz sobie na tarasie i będziesz udawać, że nie widzisz, jak Twój sąsiad ze swoją nową kosiarką dalej biega po działce, rzucając Ci co chwilę zazdrosne spojrzenia.

Sprawdź:

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze