Strona głównaPoradyDesignerskie kwadratowe umywalki – w jakich aranżacjach sprawdzą się najlepiej?

Designerskie kwadratowe umywalki – w jakich aranżacjach sprawdzą się najlepiej?

Duży wybór funkcjonalnych umywalek o nowoczesnych kształtach sprawia, że znalezienie odpowiedniego modelu może stanowić duże wyzwanie. Warto bowiem zwrócić szczególną uwagę na fakt, że umywalka nie tylko pomaga w utrzymaniu codziennej higieny, ale także dodaje poszczególnym łazienkom charakteru, uzupełniając ich aranżacje. W portfolio producentów znajdziemy różne kształty umywalek, począwszy od owalnych, poprzez okrągłe czy nawiązujące do kształtów występujących w naturze. Godną uwagi propozycją stają się również umywalki kwadratowe, które wyróżniają się oryginalnym designem i świetnie prezentują się w łazienkach urządzonych w różnych stylach. Warto poznać wszystkie zalety tego typu umywalek i zdecydować, czy okażą się one godnym uwagi wyborem do danej łazienki.

Starannie wykonane umywalki kwadratowe – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Decydując się na umywalkę kwadratową, warto zwrócić szczególną uwagę na kolekcję Living proponowaną przez znaną markę Laufen. Seria Living bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych łazienkach, a jednym z jej założeń jest ułatwienie codziennego dbania o higienę i poprawa komfortu życia domowników. Dlatego też klienci mogą zdecydować się na umywalki o różnych praktycznych wymiarach, co ułatwia ich dopasowanie zarówno do małych, jak i większych łazienek. Ciekawą propozycję stanowią między innymi umywalki podwójne, które świetnie sprawdzają się w łazienkach dla par lub dla dzieci, a także umywalki z dodatkową półką odstawczą, na której można ustawić najczęściej używane kosmetyki czy akcesoria. Ponadto w kolacji Living można znaleźć zarówno takie modele jak umywalka nablatowa kwadratowa, jak i półblatowa, podblatowa czy ścienna.

Umywalka kwadratowa

Co więcej, proponowane w ramach kolekcji Living umywalki są wykonane z tradycyjnej ceramiki lub z innowacyjnego materiału ceramicznego Saphirkeramik®. Pozwala on na tworzenie wyrobów o niezwykle cienkich ściankach, które jednocześnie nie tracą na swojej wysokiej wytrzymałości. Ponadto tego typu umywalki cechują się mniejszą wagą, co ułatwia ich transport oraz montaż. Warto również wspomnieć, że inwestorzy mogą zdecydować się na umywalki z dodatkową powłoką Laufen Clean Coat, która uszlachetnia powierzchnię ceramiki i czyni ją niezwykle gładką. W efekcie na umywalce trudniej osadzają się wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. Powłoka Laufen Clean Coat ze względu na swoją powierzchnię pozwala również zmniejszyć zużycie środków czyszczących.

Nowoczesne umywalki kwadratowe Laufen PRO i Laufen PRO S- dla kogo będą idealnym wyborem?

Ciekawą kolekcją proponowaną przez markę Laufen jest również seria Laufen PRO oraz Laufen PRO S, które świetnie sprawdzają się zarówno w łazienkach prywatnych, jak i publicznych. To czyni ją idealną propozycją dla inwestorów poszukujących estetycznych umywalek do restauracji czy eleganckich hoteli. Ze względu na nowoczesny wygląd umywalka kwadratowa z kolekcji Laufen PRO lub Laufen PRO S bardzo dobrze sprawdzi się w połączeniu z różnymi aranżacjami łazienek, dodając poszczególnym wystrojom charakteru.

Nowoczesna umywalka kwadratowa

Umywalki z tej serii również występują w wielu przemyślanych rozmiarach, co sprawia, że bardzo dobrze prezentują się w łazienkach o różnym rozkładzie. Na szczególną uwagę zasługują mniejsze umywalki compacto, idealne do małych łazienek, a także większe umywalki podwójne, które zapewniają większy komfort codziennego użytkowania. Warto również wspomnieć, że w ramach kolekcji Laufen PRO oraz Laufen PRO S klienci mogą również zdecydować się na umywalkę z opcyjną powłoką Laufen Clean Coat.

Otylia Rajewska
Otylia Rajewska
Studenta politechniki. Ogród, wystrój wnętrz i dobra muzyka - to moje pasje, które staram wplatać w moich tekstach.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze