Strona głównaOZELongi Solar - kolejna firma OZE | Opinie

Longi Solar – kolejna firma OZE | Opinie

Przede wszystkim branża, która jest związana z pozyskiwaniem czystej energii z odnawialnych źródeł, zyskuje coraz większą popularność, a sam rynek zyskuje nowych zwolenników i fachowców. Inwestorom zależy nie tylko na tym, aby zapewnić niższe rachunki za prąd elektryczny, ale przede wszystkim chodzi tutaj o zdobycie niezależności, która umożliwia odizolowanie się od głównych dostawców prądu. Zapewne większość inwestorów decydując się na założenie paneli fotowoltaicznych, podejmowało decyzję o tym, którego producenta wybrać, opierając się na rankingu paneli fotowoltaicznych. Najczęściej klientom zależy na tym, aby taki dostawca zapewnił odpowiednie podzespoły i poprowadził instalację od zera. Oczywiście na rynku pojawia się wielu producentów, jednak w dzisiejszym wpisie opiszemy jednego z nich – Longi Solar Polska. W dalszej części sprawdzimy, jakie można znaleźć opinie w sieci o tej firmie i jaka jest cena za panele fotowoltaiczne 300W, 310W i Full Black.

Panele fotowoltaiczne Longi Solar Polska – opinie

W takim razie, czym dokładnie jest firma Longi Solar, i jakie można znaleźć opinie w sieci o tej firmie? Longi Solar to niezwykle duże przedsiębiorstwo pochodzące z Chin. Przede wszystkim spółka ta specjalizuje się w produkcji paneli fotowoltaicznych 300W, 310W i modelu Full Black, które są wykonane z krzemu. Często znaleźć można opinie i recenzje mówiące o tym, że Longi Solar jest najprawdopodobniej największym przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją paneli monokrystalicznych w Azji i na świecie. Spółka Longi Solar powstała w ponad dwadzieścia lat temu, i w pierwszej fazie swojego istnienia zajmowała się głównie produkcją wafli krzemowych, czyli podzespołów wyjściowych, które stosowane były do ogniw monokrystalicznych.

W Chinach oraz w Indiach znajduje się jeden z największych hal przemysłowych, w którym produkowane są podzespoły stosowane w fotowoltaice. Często w sieci, można natknąć się na opinie, że te dwie fabryki produkują rocznie około 12 GWp. GWp to wskaźnik, który służy m.in. do oceny wpływu danej substancji (w tym przypadku chodzi o emisje spalin, które pochodzą z fabryk) na tzw. efekt cieplarniany. Poza produkcją w przystępnej cenie paneli fotowoltaicznych o mocy 300W/310W i modelu Full Black, w ofercie Longi Solar znaleźć można również panele dwustronne.

Przede wszystkim decydując się na zakup paneli fotowoltaicznych od producenta Longi Solar, każdy klient otrzymuje wieloletnią gwarancję. Jest jeden z głównych czynników, na który zwraca się najczęściej uwagę. Inwestorom zależy na tym, aby taka instalacja służyła przez wiele lat i była wolna od wad. Longi Solar udziela 10 lat gwarancji mechanicznej na panele, z kolei 25 lat gwarancji obejmuje wydajność liniową całej instalacji. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jaka jest dokładnie cena za produkty Longi Solar.

Longi Solar Full Black

Panele fotowoltaiczne Full Black marki Longi Solar charakteryzują się tym, że są wykonane z jednolitej, czarnej barwy, wpisują się one w panujący aktualnie styl minimalistyczny. Przede wszystkim model Full Black zyskuje pozytywne opinie dzięki temu, że pasują niemal do każdego rodzaju pokrycia dachowego. W sieci, można znaleźć wiele recenzji o tych panelach, które mówią o tym, że jest to tzw. klasa premium. Dodatkowo poza estetyką, jakość modelu Full Black została potwierdzona istotnymi certyfikatami „TÜV Rheinland’”. Moduł fotowoltaiczny posiada również 3 diody bypass i 20% sprawności, dlatego jest tak chętnie wybieranym modelem wśród wymagających klientów.

Longi Solar 300W,310W – jaka cena?

Panele marki Longi Solar 300W i 310W charakteryzują się dobrą ceną, dobrą jakością i produkowane są przez renomowaną firmę, która zaopatruje większą część rynku fotowoltaicznego na świecie. Ze względu na dobry stosunek jakości do ceny i wiele pochlebne opinie, polecamy zapoznanie się z ofertą firmy. Warto w tym przypadku skorzystać z formularza ofertowego, który znajduje się na oficjalnej stronie marki. W ten sposób otrzyma się bezpłatne oferty. Cena za jeden moduł paneli fotowoltaicznych o mocy 300W i 310W to koszt około 360-400 złotych. Cena najczęściej jest od wielkości zamówienia i od punktu sprzedaży.

Tomasz Borowiecki
Tomasz Borowiecki
Ukończył technikum budowlane i od tego czasu zakochał się w remontach, wykończeniach i stolarce.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze