Strona głównaPoradyŻelazko w sprayu - gdzie kupić stacjonarnie i online?

Żelazko w sprayu – gdzie kupić stacjonarnie i online?

Na TikToku i Instagramie jest sporo kont, które udostępniają nowinki sklepowe. Zarówno te spożywcze, jak i drogeryjne. Tym razem głośno jest o żelazku w sprayu. Gdzie kupić i co to w ogóle jest? Jeśli jesteś ciekawy, to zapraszam do lektury. 

Zobacz: Gdzie wyrzucić choinkę po świętach?

Gdzie kupić żelazko w sprayu stacjonarnie?

Są dwa najpopularniejsze żelazka w sprayu – z firmy Lenor i z Fix&Go. Pierwsze dostaniesz w popularnych drogeriach (m.in. w Rossmannie), a drugie w Action

Wielu użytkowników TikToka zrobiło porównanie obu tych żelazek w sprayu. Jak się pewnie spodziewasz Lenor jest odrobinę droższy – oczywiście nie zawsze, bo ceny mają to do siebie, że ciągle się zmieniają. Wszystko zależy od sklepu i od panujących obniżek. Mimo wszystko załóżmy, że to Lenor jest tą bardziej rozpoznawalną marką, cieszącą się zaufaniem wśród klientów, ale z nieco droższymi produktami. Czy cena idzie w tym przypadku za jakością? To zależy od osoby porównujące oba te żelazka w sprayu. Mimo wszystko większość uważa, że obie te firmy pozbywają się zagnieceń w takim samym stopniu, z tym że Lenor ma przyjemniejszy zapach

Żelazko w spray – gdzie kupić poza Rossmannem i Action? Okazyjnie kupisz je w różnych supermarketach (Kaufland, Carrefour), jednak nie są one na stałe w ich ofertach. W większych miastach dostaniesz je w Dealz – głównie to marki Lenor. Jakie jeszcze firmy oferują żelazko w sprayu i gdzie je kupić? Barwa Cosmetics – mimo że jest to płyn antyelektrostatyczny, to wiele osób wykorzystuje je jako żelazko w sprayu, bo rzeczywiście ładnie rozprostowuje materiał. Dostępny m.in. w Rossmanie.

Źródło: wikipedia.org

Gdzie kupić żelazko w sprayu online?

Jeśli chodzi o sklepy internetowe, to możliwości mamy o wiele więcej. Żelazka w sprayu różnych firm dostępne są na naprawdę dużej liczbie stron. Jakich na przykład?

Żelazko w sprayu – gdzie kupić online?

  • Allegro – dostaniesz tam żelazka w sprayu wielu marek, m.in. Lenor, Fix&Go, Iron, Barwa Cosmetics, Plus.
  • Cocolita – tu znajdziesz żelazko w sprayu firmy Iron, które tak jak Fix&Go czy Lenor zbiera świetne opinie.
  • Darmarsklep – tu również jest środek marki Iron.
  • Shopee – Lenor, Fix&Go.

To tylko niektóre ze sklepów online oferujące żelazka w sprayu. Są to jednak dość sprawdzone portale sprzedażowe, dlatego podaje je w tym zestawieniu. Jeśli będziesz zamawiać na Shopee, to zwróć uwagę, czy kupujesz od polskiego czy zagranicznego dostawcy – lepiej postawić na naszych krajowych sprzedających, ponieważ czas dostawy jest krótszy, a wysyłka tańsza. 

Już wiesz, gdzie kupić żelazko w sprayu. Polecam przejrzeć TikToka w celu obejrzenia testów i porównań żelazek różnych marek.

Zobacz: Pestki wiśni do palenia – cena, opinie, parametry, kaloryczność, gdzie kupić?

Otylia Rajewska
Otylia Rajewska
Studenta politechniki. Ogród, wystrój wnętrz i dobra muzyka - to moje pasje, które staram wplatać w moich tekstach.
Powiązane artykuły

Najpopularniejsze